ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim
Multivizyon
Blu-Ray 10'Lu Box Set

Blu-Ray 10'Lu Box Set

Multivizyon
%0 indirim 299,99 TL 299,99 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/60001501/2147483640/10007286/174710
Blu-Ray 10'Lu Box Set
Blu-Ray 10'Lu Box Set 

7 Kocalı Hürmüz (Blu-Ray Disc)
1800’Lü Yılların Sonrasında İstanbul Taşkasap’Ta Yaşayan Güzel Hürmüz (Nurgül Yeşilçay) Değişik Mesleklerden Altıkişiyle Yasa Dışı Bir Şekilde Kafasına Göre Evlemiştir. Kocalarını Sırayla Haftanın Bir Gününde Ağırlamakta, Gönüllerini Hoş Edip, Onlardan Hediyeler Almakta Ve Ekonomik Sorunlarını Çözüp, Hayatını Sürdürmektedir... Ancak İş Aşka Geldiğinde, Hürmüz’Ün Gönlü Berber Eşinin Dükkanında Gördüğü Doktor Hüsrev’E (M.Ali Alabora) Kaymıştır. Sonunda Bir Hastalık Bahanesiyle Doktoru Evine Getirtir Ve Hüsrev’De Ona Aşık Olur… Bu Andan İtibaren Doktor Ve Hürmüz, Kendilerini Karmaşık Olduğu Kadar, Gülünç Gelişmelerin İçinde Bulurlar.

Hayattan Korkma (Blu-Ray Disc)
Senaryosunu, Yönetmen Berrin Dağçınar’In Eğlenceli Bir Dille Kaleme Aldığı Hayattan Korkma, Umut Ve Dayanışmanın Bütün Zorlukların Üstesinden Gelmeye Yeteceğini Bazen Güldürüp Bazen Ağlatarak Anlatan Bir Film. 
Hayattan Korkma, Kapitalizmin Topluma Dayattığı Markalaşma Ve Bireyselleşmenin Doğurduğu Yalnızlığı, Bu Yalnızlığın Fark Ettirmeden Bizden Koparıp Götürdüğü İnsanlık Değerlerini Yeniden Hatırlamamızı Sağlayacak. 
Film, Orta Yaş Ve Üstüne, Çok Değil Bundan 25–30 Yıl Önce Türk Toplumunun Özünde Var Olan; Aile, Komşuluk, Dostluk, Toplumsal Dayanışma Gibi Değerleri Hatırlatırken, Gençlere Ve Çocuklara Da Belki Ütopya Gibi Gördükleri Bu Değerleri Kazandırarak, Hayattan Korkmadan Yaşayabilmeleri İçin Bir Anahtar Sunuyor.

İncir Çekirdeği (Blu-Ray Disc)
Başrollerini Özgü Namal Ve Derya Durmaz’In Oynadığı İncir Çekirdeği Filmi Mardin’De Yaşayan Bir Ailenin Dramını Anlatır.
Evin Genç Oğlu Ailece Gittikleri Piknikte Mayına Basarak Ölür. Onu, Mayına Bastığı Noktaya Gönderdiği İçin Vicdan Azabı Çeken Ablası, Arkasında Bir Bebek Ve Bir Mektup Bırakarak İntihar Eder. Heda, Bu Olanlardan Sonra Ablasının Kocası Nazif İle Evlenecek Ve Yeğenine Annelik Edecektir.7 Yıl Sonra, Heda İkinci Bir Bebeğin Doğumuna Gün Saymaktadır. Suham Büyümüş; Annesi Bildiği Teyzesi, Babası, Anneannesi, Dedesi Ve Dedesinin Ablası Yaşamaktadır. O Gün Ailenin Tüm Fertleri İçin Düzenin Değişeceği Bir Gün Olacaktır.

Cross Fire (Çapraz Ateş) (Blu-Ray Disc)
Vincent Drieu (Richard Berry) Yaşadıklarından Sonra Yorgun Ve Bıkkın Olan, Kariyerinin Sonuna Gelmiş Bir Polistir. Sonu Felaketle Biten Bir Mafya Operasyonu Sonrasında, Emniyet Teşkilatında Gerçekleştirilen İç Transfer Sonucu, Paris’İn Dış Kısımlarındaki Küçük Bir Polis Karakoluna Gönderilir. Burası Kısa Zamanda Yıkılması Gereken Eski Bir Sanayi Bölgesinde Bulunan Ve Sıradan İşlerle Uğraşan Bir Birimdir. Ancak Burada Amirliğe Getirilen Vincent Ve Yöneteceği Ekibini Gizli, Tehlikeli Ve Beklenmedik Olaylar Beklemektedir.


The Bands Visit (Bandonun Ziyareti) (Blu-Ray Disc)
Sekiz Kişiden Oluşan Ve Yirmi Beş Senedir Hizmetini Sürdüren Mısırlı Küçük Bir Tören Bandosu İsrail’E Gelir. İskenderiye’Den Gelen Alexandria Polis Orkestrası Arap Kültür Merkezinin Açılış Töreninde Çalmak İçin Davet Edilmiştir. Ama İster Bürokrasi Yüzünden Deyin, İster Talihsizlikten, Havaalanında Onları Kimse Karşılamayınca Kendi Başlarına Kalakalırlar. Başlarının Çaresine Bakmaya Çalışırken Kendilerini Çölün Ortasında, Kuş Uçmaz, Kervan Geçmez, Küçük Bir İsrail Kasabasında Buluverirler. Burada Bir Avuç Kasaba Sakini İle Zoraki Olarak Kesişen Yaşamlarına, Kısacık Zaman Dilimi İçinde Küçük Ve Sıcacık Paylaşımlar Sığdıracaklardır. Kayıp Bir Kasabada Kaybolmuş Bir Bandonun Hikayesini Anlatan Ödüllü Bir Film.


L’Ennemi Intime (İçimizdeki Düşman) (Blu-Ray Disc)
Cezayir, 1959…Askeri Operasyonlar Yoğunlaşmaktadır. Kabil’İn Yüksek Dağlarında Yaşanan Savaş Sırasında Fransız Ordusunda Bir Bölüğün Komutanı Öldürülür. 
Bunun Üzerine İdealist Teğmen Terrien, Bölüğün Başına Getirilir. Bu Bölükte Hayattan Ümidini Kesmiş Çavuş Dougnac İle Tanışır. Aralarındaki Farklar Ve İçindeki Bulundukları Savaş Ortamının Zorlukları Bu İki Adamın Da Kişiliklerini Sınayacaktır. İsimsiz Bir Savaşta Kaybolmuş Bu İki Adam, Aslında En Büyük Düşmanın Kendileri Olduklarını Fark Edeceklerdir. 
Film Fransa''Nın 1999 Yılında Sadece Bir Savaş Olarak Nitelendirdiği, Eski Fransız Sömürgesi Cezayir İçinse Bir Özgürlük Savaşı Olan Savaş Sırasında Gerçekte Tam Olarak Neler Yaşandığını Çarpıcı Biçimde Gözler Önüne Seriyor. Hollywood Filmlerini Aratmayan Çatışma Sahneleri Ve Duygusal Tonuyla Sizi Şaşırtacak Bir Savaş Filmi...

La Mome (Kaldırım Serçesi) (Blu-Ray Disc)

Oscar Ödülü En İyi Kadın Oyuncu En İyi Makyaj 

Cesar Ödülü En İyi Kadın Oyuncu En İyi Kostüm En İyi Dekor En İyi Görüntü Yönetmeni En İyi Ses 

Bafta Ödülü En İyi Kadın Oyuncu En İyi Kostüm Tasarımı En İyi Makyaj Ve Saç Tasarımı En İyi Müzik 

Altın Küre Ödülü En İyi Kadın Oyuncu 

Edith Piaf’In (Marion Cotillard – Nine, Public Ennemies) Hayatı Can Dostu Mômone’La (Sylvie Testud – Vengeance) Kaldırımda Şarkı Söylerken Kabare İşletmecisi Louis Leplée (Gerard Depardieu) Tarafından Keşfedilmesiyle Bambaşka Bir Yöne Doğru İlerlemeye Başlar. Bitmek Tükenmek Bilmeyen Azmiyle Dünyaca Ünlü Bir Yıldız Olan Piaf, İnsanın İliğine İşleyen Ses Ve Şarkılarıyla Gönüllerde Taht Kurar. Marillon Cotillard’In En İyi Kadın Oyuncu Dalında Altın Küre, Bafta Ve Cesar Ödüllerine Oscar’I Da Eklemesini Sağlayan Bu Etkileyici Yapım, 2007 Berlin Film Festivali’Nin De Açılış Filmiydi.

Tuzak (Today You Die) Blu-Ray
Usta Bir Hırsız Olan Harlan Banks Soygun Sırasında Tuzağa Düşürülür Ve Hapse Girer. Kendisini Tuzağa Düşürenlerden İntikam Almak İçin Yemin Eden Banks Bir Taraftan Da Kız Arkadaşını Olaylardan Uzak Tutmaya Çalışmaktadır.


Fracture (Cinayet Gecesi) (Blu-Ray Disc)

Küçükken Büyükbabamın Çiftliğinde, Yumurtaları Mum Işığı Altında İnceler Ve Kusurlarını Bulmaya Çalışırdım. Bunu İlk Keşfettiğim Zaman, Büyükbabam Çatlamış Ya Da Kusurlu Yumurtaları Hamur İşlerinde Kullanmak Üzere Bir Kovada Biriktirmemi Önerdi.
Bir Saat Sonra Geldi Ve Kovanın İçinde Tam 300 Tane Yumurta Gördü. Her Yumurtada Bir Kusur Bulmuştum. Uzaktan Mükemmel Gözükse De, Her Birinin Üzerinde İnce Çizikler Ve Küçük Çatlaklar Vardı. 
O Zaman Anladım Ki, Birşeye Çok Yakından Bakarsanız, Eninde Sonunda Parçalanacağı Zayıf Bir Noktasını Bulabilirsiniz. 
“Ted Crawford” Rolünde Anthony Hopkins 

Ted Crawford, Genç Karısı Jennifer’In Bir İlişki Yaşadığını Öğrenince, Onu Öldürmek Üzere Kusursuz Bir Cinayet Planı Yapar. Cinayetin Ardından, Suç Mahaline Gelen Polis Ekipleri Arasında, Olay Yerine Girmeye İzni Olan Tek Yetkili Dedektif Rob Nunally’Dir. Crawford, İşlediği Cinayeti Hiç Tereddütsüz Üstlenir; Ancak Nunally, Kanlar İçinde Yerde Yatan Kadının, Gerçek Kimliği Hakkında Hiçbirşey Bilmediği Sevgilisi Olduğunu Farkedince Şok Olur. Jennifer’In Yakın Mesafeden Vurulmasına Rağmen Henüz Ölmediğini Farkeder. Crawford’In Suçunu Beklenmedik Bir Şekilde Kabullenmesi, Bölge Başsavcı Yardımcısı Olan Willy Beachum’I Olayın Gerçek Yüzünü Su Üstüne Çıkarmak İçin Harekete Geçirir. Bu Olay, Beachum’In Mesleğinde Yükselebilmesi İçin Büyük Bir Fırsattır. 
Ancak Hiçbirşey Göründüğü Kadar Basit Değildir. Gücün Cazibesi Ve Hırslı Ve Seksi Avukat Nikki Gardner İle Yaşadığı İlişki, Willy’Nin Başarısız Olmasına Ya Da Daha Da Kötüsü, Tamamen Etik Kurallarını Unutmasına Mı Neden Olacaktır? Zeka Ve Stratejinin Ön Planda Olduğu Bu Tehlikeli Düelloda, Crawford Ve Willy, Görünürde Mükemmelmiş Gibi Gözüken Her Ayrıntının Bir Kırılma Noktası Olduğunu Keşfedeceklerdir.


Triangle (Şeytan Üçgeni) (Blu-Ray Disc)

Kanlı Mesai (Severance) Filminin Parlak İngiliz Yönetmeni Christopher Smith''İn Bu Filmi Başarılı Ve İlginç Senaryosuyla Dikkat Çekiyor... Kaçırmayın!

Jess Arabasıyla Giderken Bir Martıya Çarparak Büyük Bir Trafik Kazası Geçirir Ama Bu Önemsiz Gibi Görünen Kazanın Hayatının Gidişatını Değiştirdiğinin Farkında Değildir. Arkadaşlarıyla Bir Yat Gezisine Çıkar; İçten İçe Yolunda Gitmeyen Bir Şey Olduğunu Düşünmektedir, Ama Ne Olduğunu Bilemez.
Yatları Fırtınaya Yakalanınca Jess''İn İçindeki Huzursuzluk Da Artar. Neyse Ki, O Ve Arkadaşları Civardan Geçen Bir Gemiye Binmeyi Başarırlar. Ancak, Jess Bu Terk Edilmiş Gemide Daha Önce De Bulunduğuna İnanmaktadır. Sırayla Tüm Arkadaşları Öldürülmeye Başlar. Ve Bu Vahşetin Sorumlusu Asla Tahmin Edemeyeceği Bir Kişidir...
İzleme Grubu PG, Değerlendirilmiş ve Sakıncalı Bulunmamış
Video Oranı Full HD (1080p)
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000C8DL3
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat

Popüler aramalar

Başa dön