Katlanır masa ve katlanır sandalye modelleri; ev, iş yeri ve eğlence mekânları dâhil olmak üzere geniş bir kullanım alanına sahiptir. Bu alanlara ilave olarak outdoor kullanım da önemli bir kullanım alanı olarak dikkat çeker. Genellikle yaz aylarının gözde faaliyetleri arasında yer alan kamp ve piknikler, katlanır piknik masası ve katlanır kamp sandalyesinin en çok tercih edildiği yerlerdir. Tasarımları sayesinde kolay taşınabilir, kolay kurulup katlanabilirler. Katlandıktan sonra fazla yer kaplamayan tasarımlarıyla kolay muhafaza edilirler.

Katlanır Sandalyeler Nerelerde Kullanılır?

Katlanır kamp sandalyesi; kamp, piknik, park ve plaj gezileri gibi faaliyetlerde rahat etmek, molalarını daha konforlu geçirmek isteyenlerin öncelikli tercihleri arasında yer alır. Sağlam metal donanım ve dayanıklı kumaşa sahip katlanır sandalyeler, uzun süreler boyunca sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Kumaş oturma yerleri sayesinde konforlu bir oturum sunun katlanır koltuk modelleri, yüksek taşıma kapasiteleriyle de dikkat çeker.

Katlanır sandalyelerin dış mekân kullanımlarının yanında balkon ve teras gibi yerlerde kullanımı da oldukça yaygındır. Katlanır koltuklar, rahatlıkları sayesinde okuma ve dinlenme odalarında da tercih edilir. Katlanır sandalye çeşitleri, şık görünümleri, değişik renk ve desenlerdeki kumaş seçenekleri ile evin her bölümüne uyum sağlar ve estetik katar. Mermer desenli katlanır masalar ile granit desenli katlanır masalar, pek çok ortama uyum sağlarken aynı zamanda şık bir görünüm de sunar.

Katlanır Masa ve Sandalyelerin Özellikleri Nelerdir?

Katlanabilir masalar ve katlanabilir sandalyeler kullanım amaçlarına uygun olarak, çok sık açılıp kapandıkları için her iki ürün grubunda da dayanıklılık ön planda gelir. Kolay taşınması amacıyla hafif metallerden üretilen masa ve sandalye ayakları, özel boyalar ile boyanıp fırınlanır ve uzun süreler boyunca paslanmadan ve kararmadan kullanılabilir. Sandalyelerin oturma ve yaslanma bölümleri, dayanıklı polyester kumaş kullanılarak üretilir. Böylece esnek ve dayanıklı bir kullanım elde edilmesi sağlanır.

Katlanır masaların üst yüzeyleri genellikle dayanıklı ve hafif ahşap malzeme kullanılarak üretilir. Kullanılacak mekâna uygun desene sahip birden fazla katlanır masa modeline kolayca ulaşılabilir. Masaların açılıp kapanma mekanizmaları, uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır ve çok sayıda kullanıma uygundur. Sert yay sistemleri kullanılarak üretilen katlanır masalar, kolay açılabilir ve güvenli bir kullanım sunar.

Katlanır Sandalye ve Katlanır Masa Seçimi Nasıl Yapılır?

Katlanır masa ve sandalye seçimi yapılırken öncelikle ürünlerin kullanım yerleri ve kullanım sıklıkları göz önüne alınarak seçim yapılmalıdır. Katlanır balkon masası alınacaksa, masanın veya sandalyelerin balkona rahatça sığabileceği boyutlarda olması; bahçe, teras veya veranda gibi alanlarda kullanılacak katlanır bahçe masasının da kullanılacağı alana uygun boyutlarda olması önemlidir. Kamp, kır gezisi veya piknik faaliyetlerinde kullanılacak katlanır piknik masaları, kullanılacakları yerlere araçla taşınacakları için araç bagajına rahatça sığabilecek boyutlarda seçilmelidir. 

Masanın yüzey alanı ve yerden yüksekliği de kullanıcısına uygun olmalıdır. Geniş aileler ve yetişkinler için yüzey alanı geniş ve yerden yüksek modeller tercih edilmeli, çocukların oyun amacıyla kullanacakları masa ve sandalyeler için de uygun yükseklikte modeller tercih edilmelidir. Asıl kullanım amaçları outdoor kullanım gibi görünse de katlanır masa ve sandalyeler ev içi kullanım için de son derece uygun ürünlerdir. Özellikle küçük odalar, farklı amaçlar için kullanılan alanlar, çocuk oyun odaları, mutfak ve oturma odası gibi mekânlar önemli kullanım yerleri arasında yer alır. Kullanım sonrası katlanmaları, taşınmaları ve muhafaza edilmeleri oldukça kolay olan katlanabilir sandalye ve masalar, yer tasarrufu elde edilmesini de sağlar.Bofigo

38 ürün var
  1. Ürün Puanı
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Fırsat Ürünleri
  4. Renk
  5. Satıcı
BAŞA DÖN