Kamp ve doğa tutkunlarının açık havada yararlanabilecekleri birçok kullanışlı gereç üreten Bofigo ile konforlu bir şekilde faydalanabileceğiniz ürünlere sahip olabilirsiniz. Bu ürünler Bofigo kamp malzemeleri fiyatları açısından da doğaseverlerin beğenisini kazanmayı başaran ekonomik yönleriyle de dikkat çeker. Hem kamp alanlarında hem de piknik yaparken yararlanabileceğiniz oturma ve dinlenme gereçleri üreten marka aracılığıyla hava koşullarına dayanıklı ekipmanları kullanabilirsiniz. Arabanızın bagajına rahatlıkla sığabilecek boyutlara sahip ürünler arasındaki katlanabilir modeller ekstra kullanışlılık yaratarak minimum düzeyde alana ihtiyaç duyarak taşıyabileceğiniz ekipmanlar arasında bulunur. Bofigo kamp malzemeleri ergonomik tasarımlarıyla kullanım sırasında pratik bir şekilde değerlendirebileceğiniz özelliklere sahiptir. Oldukça hafif şekilde üretilen oturma ve dinlenme ürünleri taşıma esnasında kollarınızı daha az yorar.

Bofigo Kamp Malzemelerinin Genel Özellikleri

  • Metal yay özelliğiyle açılıp kapanabilen masalar dayanıklı mekanizmalarıyla dikkat çeker.
  • Sıcak ve soğuk ürünleri yüzeylerine yerleştirebileceğiniz kamp masaları işlevsel bir kullanım yaşamanızı sağlar.
  • Dayanak kısmına kollarınızı yerleştirerek konforunuzu artırabileceğiniz sandalyeler bu özelliklerinin yanı sıra bardak yerleştirmek için uygun cepleriyle matara, şişe gibi ürünlerin koyulabileceği alanlar yaratır.
  • Masaların metal ayakları zemine sıkıca tutunarak denge kazanır.

Katlanır Masalarla Çok Yönlü Kullanım Deneyimi Yaşayın

Bofigo kamp malzemeleri içerisinde ön plana çıkmayı başarsan katlanır masa modelleri pratik bir şekilde katlanabilmeleriyle taşıma konusunda işlerinizi çok daha kolay hale getirir. Yalnızca kamplarda kullanmakla kalmayacağınız katlanır masalardan aynı zamanda evinizde de yararlanabilirsiniz. Mutfağınızda alan kazanmak için katlanır masaların uygun yapılarını değerlendirebilirsiniz. Balkonunuz için ideal ebatlara sahip katlanır masalarla açık havanın ve manzaranın tadını çıkarabilirsiniz. Bahçe ya da piknik masası olarak faydalanabileceğiz katlanır masa çeşitlerini mekanizmalarını pratik şekilde kullanarak açıp kapatabilirsiniz. Nemli bezlerle kirlerini silebileceğiniz masalarda toplu halde konforlu bir biçimde yemek yiyebilirsiniz. Kalın profilli aksama sahip masalar üstlerine konulan ürünlerin yarattığı ağırlığı rahatça kaldırır. Açık alanlarda Bofigo kamp malzemeleri arasından erişebileceğiniz masanızı mümkün olduğunca düz zeminlere yerleştirmeniz daha iyi bir denge oluşturmanıza yardım eder. 

Zemine Uyum Gösteren Dayanıklı Sandalyeler

Bofigo kamp malzemeleri masaların yanı sıra kullanışlı sandalye modelleri ile de kampçıların yardımına koşar. Katlanabilme özelliği bulunan açık hava sandalyelerini deniz kıyısında dinlenirken, ormanda ağaç gövdesinde kestirirken ya da evinizin balkonunda temiz hava alırken kullanabilirsiniz. Hafiflik yaratan kumaşları aynı zamanda ağırlığınızı içe göçme sorunu yaşatmadan kaldırarak biçimlerini korur. Renk opsiyonlarını değerlendirip zevklerinize seslenen kamp sandalyelerini satın alabilirsiniz. Hem takım halinde hem de tekli olarak satılan sandalyeler sayesinde ihtiyacınız kadar ürün sipariş edebilirsiniz. Bofigo kamp malzemeleri taşıma kılıfı ile eşyalarınızı korumanızı sağlar. Kılıflarıyla beraber sipariş edebileceğiniz piknik sandalyeleri sayesinde arabanıza eşyalarınızı yerleştirirken minimum düzeyde alana ihtiyaç duyan portatif sandalyelere sahip olursunuz. 

Fırın Boya İle Boyanan Kaliteli Ekipmanlar

Bofigo kamp malzemelerinin öne çıkan ürünleri arasındaki masa ve sandalyelerin elektrostatik özellikli fırın boya ile boyanması estetik görünümünü uzun süre korumayı başaran ekipmanlara sahip olmanıza imkân tanır. Paslanma sorunu yaşatmayan boyalar sayesinde açık havanın yıpratıcı etkisinden korunabilirsiniz. Sıcaklara ve yağışlara karşı gövdeleriyle dikkat çeken masa ve sandalyeler takım halinde de satılır. Bofigo kamp malzemeleri arasındaki set ürünleri sipariş ederek birbirine renk ve boyut bakımından uyan kamp gereçlerinden faydalanabilirsiniz. Sandalyelerde kullanılan dayanıklı polyester kumaş malzeme aracılığıyla güvenle oturarak dinlenebilir, arkadaşlarınızla sohbet edebilirsiniz. Bofigo kamp malzemeleri içerisindeki sandalyeler baldırlarınızı acıtmayan kumaşlarıyla yaz aylarında şortla oturabilmeniz için de uygundur. Sağlam dikişli sandalyeler uzun ömürlü bir kamp gereci kullanmanızı sağlar.


ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bofigo Kamp Malzemeleri Fiyatları

Oturma & Dinlenme
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 208 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/bofigo