Boks Tekstil ve Antrenman Ürünleri

Amatör ya da profesyonel olarak boks sporu ile ilgileniyorsanız, ihtiyacınız olan boks tekstil ve antrenman ürünleri  burada! Her boksörün sahip olması gereken boks antrenman malzemeleri, hepsiburada.com garantisi ile sizlere sunuluyor.

Boyun kası güçlendiriciler, antrenman havluları, ayak kaval kemiğini korumak için tasarlanmış özel aparatlar, boyun ve boyna bağlı tüm kas gruplarını çalıştıran boyun çalıştırma zincirleri, profesyonel ve amatör boksörler için ellikler, lapa çukur boks ellikler, antrenmalarda ve maçlarda sporcu güvenliğini sağlayan sporcu dişlikleri, korumalı raket ellikleri, amatör ve profesyonel sporcular için boks lapası, denge ve koordinasyonu güçlendirmek için kullanılan ağırlıklı atlama ipleri, tüm kol ve omuz kaslarını çalıştıran ve farklı yumruk çeşitlerine uyglanabilen gölge boksu aksesuarları ve parmaklı ellikler sunulan  boks tekstil ve antrenman ürünleri olarak göze çarpıyor.

Ayrıca boks sporu ile uğraşanların ihtiyaç duydukları birbirinden şık ve farklı renk seçeneklerine sahip kickboks şortları, kick boks pantolonları, boks şortları ve boks atletleri de bu kategoride satışa sunulan ürünlerden bazıları. Adidas’tan Delta’ya kadar pek çok farklı markanın en kaliteli ürünlerinin yer aldığı bu kategoriye uğramadan alışveriş yapmayın.

Boks kategorisinde ise boks sporuyla  ilgilenen herkesin ihtiyacı olan yüzlerce ürün sizleri bekliyor. Her çeşit eldivenden boks torbasına, duvar yastığından boks bandajına kadar aklınıza gelebilecek tüm  boks tekstil ve antrenman ürünleri  hepsiburada.com güvencesi ile sizi bekliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Boks Antrenman Malzemeleri

725 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 725 ürün
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/370052/27042755