Boks malzemelerini en güvenilir ve en sağlam malzemeler arasından seçmek isteyen sporcular, hepsiburada.com sayfalarından istedikleri ürünleri bulabiliyorlar. Spor outdoor ana başlığı altında sırasıyla listelenen kategoriler arasındaki boks topu aksesuarları, birbirinden ilginç ve ilgi çekici ürünleri ziyaretçilerin ve sporseverlerin beğenisine sunuyor.

Boks torbası asma aparatı, boks topu kancası, fırdöndü, döner kanca ve deri boks topu gibi çok sayıda ve çeşitlilikteki ürünler, bu sayfalarda bulunuyor. Boks topu aksesuarları içinde yer alan malzemelerin hepsinin üst düzey kalitede ve sağlam markalar aracılığı ile satışa sunuluyor olması, ziyaretçilere de güven veriyor.

Piyasa koşullarına nazaran çok daha uygun fiyatlara buradan elde edilebilen boks topu aksesuarları, spor salonları ya da bireysel kullanım için tercih ediliyor. Askıların malzemesinden topların dayanıklılığına kadar her faktör düşünülerek seçilmiş olan ürünler kaliteli markalar eşliğinde sunuluyor. Bu sayede ürünlerden yüksek verim elde edilirken, söz konusu sporun doğru bir şekilde yapılması sağlanıyor.

Gri ya da siyah renk ağırlıklı olarak  bulabileceğiniz boks topu aksesuarları aynı zamanda kullanılan malzemenin cinsine göre de tercih edilebililiyor. Hepsiburada.com marka ve ürün çeşitliliği ile sunulan ürünler aynı zamanda uygun fiyatlarıyla da dikkat çekiyor. Üstelik alışveriş sonrası kapıya teslim hizmeti de avantajlarınız arasında...

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Boks Topu Aksesuarları

23 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Excalibur
  2. Lonsdale
  3. Avessa
  4. Dragon
  5. Do-Smai
  6. Dynamic
  7. Everlast
  8. Hepitop
  9. Ky Boks
  10. Outshock
  11. Spor724
  12. Startrac
  13. Tryon
  14. Yuko
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/370052/370286
Başa dön