Matkap kullanımı özellikle iç yapılar başta olmak üzere gayet yaygındır. Dış yapıları da kapsayan matkap kullanımı çok farklı sebeplerden dolayı kaynaklanabilir. Tamir, dekorasyon, parça yerleştirme, mobilya işleri gibi çok farklı sebeplerden dolayı matkapla delik açmak gerekli olabilir. Bu gibi durumlarda kullanmak için tercih edilen matkapların ve matkap uçlarının seçenekleri gayet bol. Farklı markaların çeşitli ürünlerinin yanında, değişik modeller de söz konusu. 

Matkap kullanımında önemli bir diğer husus ise matkap uçları. Genelde belli standart boyutlarda olan matkaplara takılarak kullanılan matkap uçları çok çeşitlidir. Makinenin kendisinden çok ucunun değiştirilmesi çok daha pratik olduğu için farklı boyutlar için genelde kullanılacak matkap ucu değiştirilir. Farklı ebatlarda matkap ucu bulmak çok kolaydır. Bosch matkap uçları bu gibi amaçlar için tercih edilebilecek matkap uçlarından. Bosch matkap uçları markanın güven veren kalitesinden ödün verilmeden yapılmıştır. Popülerliği yüksek olan bu matkap uçlarının kullanımı yaygındır.

Bosch Matkap Uçları Özellikleri

Matkap kullanımı ve matkap ucu tercihi açısından en öncelikli özellik ucun matkaba uyumlu olmasıdır. Farklı işlemler için üretilmiş farklı matkaplar bulunur. Bunlar boy, ebat, güç, hız ve dayanıklılık açısından çok büyük farklılıklar gösterebilirler. Bosch matkap uçlarından seçim yaparken öncelikli olarak kullanılacak matkaba uyumlu olup olmamasına dikkat etmek gerekir. Uyuşmayan matkap uçları kullanılmamalıdır. Bosch matkap uçları çeşit olarak çok geniş bir seçenek yelpazesi sunduğu için aranılan matkaba uygun Bosch matkap uçları bulmak mümkündür.

Matkap ucu tercihinde bir diğer önemli unsur ise yapımında kullanılan malzemedir. Farklı malzemelerden yapılan matkap uçları değişik yüzeylere uygundur. Bazı yüzeyler daha sert ve dayanıklı malzeme isterken bazıları daha fazla güce dayanıklı malzemeye gerek duyacaktır. Bosch matkap uçları özellikleri araştırılarak hangi matkap ucunun hangi yüzeylerde kullanılacağını öğrenebilirsiniz. İstenilen ucun  kullanılmadığı durumlarda gerek ucun kendisinde gerek makinenin kendisinde, ya da yüzeyde istenmeyen durumlar oluşabilir.

Bosch matkap uçları tercihinde önemli olan bir diğer husus da delme işlemi sırasında aranan özelliktir. Bazı matkaplar kırmak, bazıları delmek bazıları ise vidalamak gibi çeşitli amaçlarla kullanılır. Haliyle gerek güç gerekse tasarım olarak farklılaşan Bosch matkap uçları tercih edilmelidir. Bunun yanında açılan deliğin şekli de son derece önemlidir. Daha ince ve pürüzsüz delik açabilen Bosch matkap uçları duvar ve tahta zeminlerde tercih edilmesi mantıklıdır. Üreticinin tavsiyelerine sadık kalmakta fayda olabilir.

Bosch matkap uçları tercihinde önemli olan bir diğer husus ise ebat ve ürünün içerisindeki ebat çeşitliliğidir. Bazen tek bir parça veya çeşit olarak da alınabilen durumlar olsa da, farklı ebattaki matkap uçlarının bir arada olduğu ürünlerde boyut çeşitliliği önemlidir. Bugün duvara tablo asmak gerekirken yarın bilgisayarın vidasını sökmek gerekebilir. Çeşitliliği bol olan ürünler bu açıdan uzun vadede kullanışlı olabilir.

Bosch Matkap Uçları Çeşitleri

Bosch firması çok farklı amaçlar ve yüzeyler için matkap uçları üretiyor. Piyasada tekli veya çoklu şekilde Bosch matkap uçları bulmak mümkün. Bazı ürünler isse popülerliği açısından öne çıkıyor ve alışverişe başlamadan önce iyi bir fikir olarak incelenebilir.

  • Bosch X-Line 40 Parça Titanyum Aksesuar Seti

Popülerlik açısından son derece önemli bir yerde bulunun bu ürün kullanıcıları tarafından son derece beğenilmiştir. Farklı ebatları bir araya getirmesi, ebatların çeşitliliği, taşıma kutusunun pratikliği ve tasarımının estetik yönüyle piyasada son derecede önemli bir yerdedir. Kaliteli malzemeden yapılmış Bosch matkap uçları aynı derecede kaliteli bir koruma kutu içerisine yerleştirilmiştir. Çok farklı amaçlara hizmet edebilecek şekilde donanmış matkap uçlarına sahiptir.

  • Bosch V-Line 103 Parça Matkap Ucu Seti

Bosch matkap uçları denilince belki de en bilinen ürünlerden biri de 103 parça V-Line matkap ucu setidir. Çok sayıda kullanışlı matkap ucunu bir araya getiren bu ürünün beğeneni çoktur. Kalite açısından piyasadaki en güvenilir ürünlerden biridir. Farklı işlevlerde kullanılabilecek matkap uçlarının yanında son derece dayanıklı ve uzun ömürlü set kabına sahiptir. Tasarım olarak da Bosch kalitesini ön plana çıkaran modern bir havası vardır.

  • Bosch 15 Parçalı Mini X-Line Set

Bosch'un sunduğu bir diğer seçenek ise bu küçük settir. Farklı amaçlar için üretilmiş 15 farklı Bosch matkap ucunu bir araya getiren bu mini set son derece popülerdir. Vidalamanın yanında farklı işlevler içinde kullanılabilecek çok amaçlı matkap uçlarını barındırır. Tercih açısından popüler bir üründür. Tercih etmeden önce uçların özelliklerine bakmakta fayda var

  • Bosch 7 Parçalı Beton Matkap Ucu

Özellikle beton zeminlerde matkap kullanımı için üretilmiş bu Bosch matkap uçları 7 parçalı bir set halinde alınabiliyor. Bulundurduğu farklı edatların kullanım yaygınlığı sayesinde son derece popülerlik kazanmış bir ürün. Beüenini çok olan bu ürün son derece yaygın bir kullanıma sahip.

  • Bosch 7 Parçalı Ahşap Matkap Ucu

Bosch'un ürettiği bir diğer 7 parçalı matkap ucu seti ise ahşap yüzeylerde kullanım için tasarlanmış. Kullanılan malzeme, kesim biçimi gibi detaylar ahşap yüzeylere uygun bir şekilde bilimsel metotlarla kara verilmiş. 7 farklı ebatta Bosch matkap uçları barındıran bu ürün son derece popüler.

  • Bosch SDS-plus Mixed Set

Daha farklı yüzey ve amaçlar için üretilmiş bu Bosch ürününde 11 parça matkap ucu bulunur. Popülerliği yüksek olan bu ürün Bosch kalitesi ile birlikte geliyor. Barındırdığı değişik boy ve şekillerdeki uçlarıyla farklı işlemlere olanak sağlıyor. Kaliteli taşıma kabı ise uzun ömürlü olmasının yanında modern bir tasarıma sahip.

  • Bosch HSS PointTeq 

Bosch matkap uçlarından bu ürün metaal matkap uçlarını barındıran ve 10 parçadan oluşan bir set. Özellikle metal yüzeyler için üretilmiş bu ürünü tercih etmeden önce kullanılabilirliğini araştırmakta fayda var.  10 farklı ebatta metal ucu barındıran bu set kendi dalında son derece popülerlik kazanmış bir ürün.

  • Bosch 15 Parçalı Mini X-Line Set

Bosch matkap uçları arasında X-Line serisinden mini bir seti almak mümkün. 15 adet değişik matkap ucundan oluşan bu set son derece popüler. Farklı ebatları sayesinde X-Line modellerine destek çıkabilecek bir set. 

  • Bosch Impact Control Çift Taraf 65 mm 9’lu Set

Bosch Impact Control serisi özellikle zor yüzeylerde ve yüksek kuvvet kullanımında iyi performans gösterecek ürünleri barındırır. Daha güçlü ve ağır makinelerde kullanımı yaygın olan bu serisinin ürünleri çok daha dayanıklıdır. Daha fazla baskı altında uzun süre çalışabilirler. Bu serinin en popüler ürünlerinden biri ise çift taraflı 9 parça sunan 65 mmsettir. 

Bosch Matkap Uçları Fiyatları

Bosch kalitesi kendini matkap uçlarında yine gösteriyor. Farklı işlevler için çok farklı Bosch matkap uçları bulmak mümkün. Güç, dayanıklılık, hız, şekil ve daha bir çok kritik özellik için incelikle tasarlanmış Bosch matkap uçları bulunabiliyor. Bu çeşitlilikten dolayı Bosch matkap uçları fiyatlarında farklılık oluyor. Bunun yanında satıcı farklılıkları da doğabilir. Hepsiburada üzerinden farklı modelleri ve farklı atıcıları rahatça karşılaştırabilirsiniz. Üyelik aldığınız takdirde indirimleri e-mail yoluyla öğrenebilirsiniz. Hepsiburada güvenilir ve hızlı bir alışveriş için son derece uygundur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bosch Matkap Ucu Fiyatları

1241 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Satıcı
Toplam 47 / 1241 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?