Boyacı Tulumu

Ev, iş yeri gibi iç mekanlarda ve dış cephede zamanla eskiyen, kirlenen ve yıpranan boyanın değiştirilmesi ve yeniden boyanması gerekiyor. Genellikle profesyonel boyacıların yaptığı boyama işlemi sırasında boya, fırça gibi zaruri gereçler arasında boyacı tulumları da yer alıyor. Boyacı tulumları, boya yaparken boyadan kıyafetleri korumak için giyilmesi gereken iş kıyafeti oluyor. Özellikle kıyafette bulaştığında çıkması neredeyse imkansız olan boya lekelerine karşı kıyafetleri koruyan tulum çeşitleri, birçok farklı model seçeneği ile bulunabiliyor.

Boyacı Tulumu Modelleri

Boyacı tulumu modelleri arasında baştan ayağa kadar vücudu örten ürünler, önü kapalı standart tulumlar ve yağmurluk tarzında boyacı tulumları bulunuyor. Standart boyacı tulumları, belden lastikli modeller olarak karşınıza çıkıyor. El ve ayak bilek kısımları, bel kısmı gibi lastikli tasarıma sahip olduğu için hem rahat hem de güvenli bir kullanım sunan standart tulumlar, mikro gözenekli lamine kumaştan üretildikleri için dayanıklı bir tasarıma sahip oluyor ve farklı sektörlerde de işçi tulumu olarak kullanılabiliyor. Baştan ayağa vücudu kapatan boyacı tulumları ise standart modellerin dışında başlık kısmı da içeriyor. Saçları örten başlık tasarımı ile boyama esnasında saçlara ve ense kısmına da boyanın bulaşmasını önleyen tulumlar, uzun süreli işlerde ideal bir kullanım sunuyor. Profesyonel boyacıların kullanımı için ideal olan kapüşonlu tulumlar, yalnızca boyama işlerinde değil; boyama öncesi tadilat işlerinde de vücudu tozdan koruduğu için tercih edilen tulum çeşitleri arasında yer alıyor. Diğer tulumlarda olduğu gibi mikro gözenekli yapıya sahip olan ürünler, güvenli bir kullanım sunduğu için sanayide farklı sektörlerde çalışan işçilere uygun kullanım sunuyor.

Yağmurluk tarzında su geçirmez naylondan üretilen ürünler ise tek kullanımlık tasarımları ile farklılık gösteriyor. Kullan-at tarzı pratik ürünler olarak tasarlanan tulumlar, kolay giyilip çıkarıldıkları için tek seferlik işlerde tercih ediliyor. Aynı zamanda temizlenme sorunu olmadığı için de oldukça zahmetsiz bir kullanım sunan tulumlar, vücudu dize kadar kapatan etek boyu ile kıyafetlerin kirlenmesini de önlüyor.

Boyacı Tulumu Fiyatları

Boyacı tulumu fiyatları, ürünlerin modelleri ile birlikte değişiyor. Standart tulum tarzında olan ve boyacılık dışında sanayinin birçok alanında kullanılabilen tulumlar, tek satılan ürünler ve 20’li paket hâlinde satılan modeller olarak değişiyor. Tek satılan standart tulumlar, piyasa fiyatına uygun değerlere sahip oluyor. Çoklu paketler hâlindeki ürünler ise içerdikleri boyacı tulumu adedine bağlı fiyatlar ile satılıyor. Aynı markaya ve modele sahip olan 20’li paketler, kişisel kullanımdan ziyade iş yerleri için ideal oluyor. Kafayı örten kapüşonlu boyacı tulumları ise standart tulumlardan daha uygun fiyatlar ile alıcıya sunuluyor. Aynı markanın ürünleri olduğu için kalite açısından farklılık göstermeyen ürünler, tasarımı ile farklı olduğu için daha sınırlı alanlarda kullanılabiliyor.

Fiyat açısından diğer ürünlerden daha uygun olan çalışma elbiselerinin ebatlarını öğrenebilirsiniz. Aynı modelin 20’li paketler hâlinde satılan paketleri ise yine içerdiği ürün sayısı ile orantılı fiyatlarla alıcıya sunuluyor. Özellikle kullanım alanınıza uygun seçmeniz tavsiye edilen boyacı tulumu çeşitleri hakkında detaylı bilgi de edinebilirsiniz.

Standart tulumlar ve vücudu kafadan itibaren tamamen kapatan tulumlar dışında tek kullanımlık tulumların fiyatları ise oldukça cazip oluyor. Tek sefer kullanıldığı için uzun dönemli olmayan ürünler, tasarımdan malzemeye kadar birçok açıdan değişiyor. Değişen özellikleri ile farklılık gösteren modelleri tek ürün hâlinde temin edebilirsiniz. Oldukça uygun fiyatlara sahip olacağınız tek kullanımlık boyacı tulumlarının ebatlarını inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı boyacı tulumları arasından size uygun olan modele kolayca erişebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Boyacı Tulumu Fiyatları

12 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
DSACategoryId/60002705/2147483620/60001216/60001252/60007330