Çocukların herhangi bir boyama önlüğü kullanmadan resim boyama ve çeşitli hobi faaliyetlerinde bulunması hem kıyafetlerinin hem de ortamın kirlenmesine neden oluyor. Anaokuluna giden veya çeşitli yaş gruplarında olan çocuklara özel üretilen boyama önlükleri, çocukların resim boyama ve diğer faaliyetlerini kıyafetlerini ve ortamı kirletmeden özgürce yapabilmelerini sağlıyor. Su geçirmez kumaş, polyester gibi dayanıklı malzemelerden üretilen ve sağlığa zararlı madde içermeyen boyama önlüklerinin birbirinden sevimli, renkli ve rahat modelleri bulunuyor.

Belirli Yaş Gruplarına Özel Boyama Önlükleri Nelerdir?

6 ve 8 yaş arası, 8 ve 10 yaş arası gibi çeşitli yaş gruplarındaki çocukların beden ölçülerine uygun olarak üretilen birçok boyama önlüğü modeli bulunuyor. Boyama ve diğer geliştirici faaliyetler esnasında çocukları hiç sıkmayan ve oldukça rahat hareket etmelerini sağlayan önlükler, çocukların herhangi bir kaygı taşımadan keyifle çalışmalarını yapmalarını sağlıyor. Mavi, pembe, turuncu, sarı, yeşil ve beyaz gibi çocukların hayal dünyaları kadar renkli ve cıvıl cıvıl tasarımlarda boyama önlükleri bulunuyor. Öğrenci önlüğü ya da faaliyet önlüğü olarak da adlandırılan birbirinden sevimli boyama önlüklerinden, çocuğunuzun yaş grubuna uyumlu olan modelleri satın alabilir ve kıyafetini kirletme kaygısı taşımadan yeteneklerini gönlünce geliştirmesini sağlayabilirsiniz.

Kollu, kolsuz, cep bölmeli, cep bölmesiz ve cırt kapamalı gibi çeşitli modelleri olan boyama önlükleri, oldukça kolay bir şekilde giyilip çıkarılabiliyor. Buruşmayan ve su itici özellikteki kumaşlardan üretilen boyama önlükleri sulu boya, pastel boya ve kuru boya gibi birçok boya lekesinin kıyafetlere geçmesini engelliyor. Suyla silinebilme özellikleri de olan boyama önlükleri, elde veya çamaşır makinesinde oldukça kolay şekilde yıkanabiliyor.

Anaokulu Çocuklarına Özel Boyama Önlükleri Nelerdir?

Anaokuluna giden çocukların beden ölçülerine uygun olarak üretilen boyama önlükleri, okul öncesi veya ana sınıfı önlüğü olarak da adlandırılıyor. Anaokulu çağındaki çocukların bedensel hareket hakimiyetleri, yaşça büyük olan çocuklara göre tam olarak gelişmediği için kıyafetlerinin ve ortamın kirlenmemesi bakımından boyama önlükleri oldukça fayda sağlıyor. Çocuklara hitap edecek tarzda üretilen ve bazı modellerinde sevimli resimlerin baskılarının da yer aldığı boyama önlükleri arasından, çocuğunuza en yakışan modelleri satın alabilirsiniz.

Boyama Önlüklerinin Ne Gibi Faydaları Vardır?

Boyama önlüklerinin faydalarının başında, çocukların kıyafetlerini veya ortamı kirletme kaygısı taşımadan sağlıklı gelişebilmeleri için oldukça önem taşıyan faaliyetlerini gönüllerince yapabilmeleri geliyor. Boyama önlükleri, çocukların gelişimine olan katkının yanı sıra ebeveynleri sürekli kıyafet ve ortam temizliği yapmaktan kurtardıkları için ebeveynler açısından da fayda ve rahatlık sağlıyor. Tek olarak satılan boyama önlüklerinin yanı sıra herhangi bir yıkama işlemi gerektirmeyen ve rulo halinde olduğu için içerisinde çok sayıda boyama önlüğü bulunan kullan at boyama önlükleri de satılıyor.

Boyama Önlüğü Fiyatları Neye Göre Değişiklik Gösteriyor?

Boyama önlüğü fiyatları ürünün beden boyutlarına, tasarım özelliklerine ve tek ya da rulo halinde satılması gibi faktörlere göre değişiklik gösterebiliyor. Cıvıl cıvıl renklerinin yanı sıra çeşitli sevimli resim baskıları sayesinde çocuğunuzun çok seveceği ve üzerinden çıkarmak istemeyeceği boyama önlüklerine avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Boyama Önlüğü Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir?

Boyama önlüğü alırken dikkat edilmesi gereken özelliklerin başında, çocuğunuzun beden ölçülerine uyumlu bir önlük satın almak geliyor. Rengârenk ve birbirinden güzel boyama önlüklerine, çevrim içi olarak çocuğunuzla birlikte göz atabilir ve hem sizin hem de çocuğunuzun beğendiği modelleri satın alabilirsiniz. Boyama önlükleri ayrıca, küçük yaşta çocukları olan arkadaşlarınıza veya yakınlarınıza verebileceğiniz en sevimli hediyelerin arasında geliyor.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Boyama Önlüğü Fiyatları

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
HepsiLojistik Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 88 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/80450004/21005097/60001295