Boyun ve Dekolte Bakımı

Boyun ve dekolte bölgesi ince bir deriyle kaplıdır ve kas dokusuna sahip değildir bu nedenle aslında en çok bakıma ihtiyacı olan bölgelerden biridir. Bu bölgenin bakımı için kozmetik dünyasında peeling, maske, serum, gece bakım kremi, gündüz bakım kremi, nemlendirici gibi çeşitli birçok ürün yer almaktadır. Siz de yaşınıza ve ihtiyacınıza yönelik en uygun ürünü seçerek yaşınız ilerledikçe doğabilecek olumsuz birçok sonuçtan kendinizi koruyabilir, bu bölgeyi düzenli bir bakımla toparlayabilir ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşabilirsiniz.

Boyun Dekolte Bakım Ürünleri

İnce bir deri yapısına sahip ve narin bir bölge olan boyun bölgesi, parfümlerden, duruş bozukluklarından ve güneş ışınlarından doğrudan etkilenir. Bu olumsuz etkileri minimuma indirmek adına bir adım atabilirsiniz. Cilt bakımınıza verdiğiniz önemi, boyun ve dekolte bölgesine de verebilir ve düzenli olarak bakım ürünlerinizi kullanabilirsiniz. Yüzünüze krem sürdüğünüz zamanlarda boynunuza ve dekolte bölgenize de bakım yapmak yaşlanma etkilerini geciktirecek ve ince çizgilerin görünümünü önemli ölçüde azaltacaktır. Boyun bölgesi yapısı gereği, Güneş veya soğuk hava gibi dış etkenlere karşı en çok etkilenen bölge olduğu için bu bölgeyi canlandırmak adına ihtiyacınıza ve yaşınıza uygun maskeler, yatıştırıcı ve nemlendirici kremler, serumlar kullanabilirsiniz. Bu bölge ayrıca terlemeyle de çok fazla tahriş olabilir. Tahriş olan cildi mutlaka düzenli olarak nemlendirmelisiniz. Bu bölgeye yeteri kadar önem vererek, ilerleyen yaşlarda oluşabilecek birçok problemin önüne önceden geçmiş olursunuz. Boyun derisi genetik özellikler taşımasına rağmen, erken başlayan bakım sayesinde diri kalabiliyor. Besleyici, sıkılaştırıcı, kırışık önleyici, nemlendirici krem ve maske benzerlerini düzenli kullanmak, uzun vadede size olumlu dönüş sağlayacaktır.

Boyun Dekolte Bakımı Nasıl Yapılır?

Bakım ürünlerini kullanma aşamasında en çok önem vermeniz gereken konu ise; ürünleri yarım bırakmamak olacaktır. Yarım bıraktığınız ürünler, etkisini göstermeyecektir. Bu bölgenin bakımını, koruyucu ve ileriye yönelik yapılan bir yatırım olarak düşünebilirsiniz. Yüz bakımınıza her gün zaman ayırıyorsanız, bu bölgeye de önem vermeniz gerektiğini unutmayın. Yaz aylarında güneş öncesi koruyucu ve güneş sonrası nemlendirici kreminizi boyun ve dekolte bölgenize de mutlaka uygulamalısınız. Aynı şekilde kış aylarında da soğuktan koruyucu ve nemlendirici özelliği bulunan bir krem, boyun bölgenizin tahriş olmasını azaltacaktır. Tahriş olmaya en müsait olan alan olan boyun bölgesi, dikkat etmediğiniz takdirde, yaşınızı en çok belli edecek bölgedir. İhtiyacınıza uygun olan ürünü seçerken, kullanacağınız zamanları da mutlaka düşünün. Sabahları çok fazla vaktiniz yoksa nemlendirici bir krem sürebilir, gece bakımında ise bu bölgeye daha fazla zaman ayırarak, çeşitli serum veya maskeler kullanabilirsiniz. Her gün duş alıyorsanız, duş sonrası mutlaka boyun bölgenizi nemlendirecek bir krem ve göğüs bölgenizi toparlayacak özel bir jel kullanmalısınız.

Boyun ve dekolte bölgesinin elastikiyet kaybına en kolay uğrayabilecek yerlerden biri olduğunu biliyor muydunuz? Elastikiyet kaybına uğramamak ve erken yaşlanmamak adına, genç yaşlarda önlem almalı ve gerekli özel kremleri kullanmalısınız. Buradaki dokunun onarımını sağlamak, yeniden pürüzsüz bir yapıya kavuşturmak adına kullanacağınız her krem, 50'li yaşlarınızda sizi mutlu edecektir.

Göğüs bölgesi için ise özel satılan kremler ve jellerle beraber masaj yapmanız göğüslerinizi canlı tutarak, daha güzel bir görünüme kavuşmanıza olanak tanır. Göğüs ve dekolte bölgesi için satılan kremler göğüsleriniz için en etkili bakımı yapacaktır. Bu kremler göğüslerinize bakım yaparak, göğüs sivilcelerini yok eder, göğsünüzün renk eşitsizliğini alır, daha dik ve daha genç göğüslere sahip olmanızı sağlar.

Boyun ve dekolte bölgesi bakımı ihmal edilmemesi gereken, geri dönüşü olmayan, ne kadar erken başlanırsa o kadar etkili olan bir bakımdır. Unutmayın cildinize yatırım yapmak kendinizi daha genç, zinde ve güzel hissetmenizi sağlar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Boyun Bakımı Ürünleri

104 ürün listeleniyor
3Danlu
Fonex
Afrodit Giyim
HAREM'S
Bonie
Elisa Otantik
Zeropore
ziaja
Bioaqua
Black Pearl
Hekimhan
L'rosh
MORE FOR YOU
Medi-Peel
Medipeel
Neostrata
Soicy
Vivasan
faberlic
Aimanfun
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 104 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?