Bozuk Para Kutuları

Bozuk para dağınıklığını ortadan kaldıran, muhafazasını kolaylaştıran bozuk para kutuları hepsiburada.com'da yer alan farklı marka ve çeşitleriyle otonuzda, iş yerinizde, evinizde size rahatlık sağlıyor. Bozuk para kutuları, bozuk paranın en çok kullanımda olduğu, en çok el değiştirdiği otobüs ve minibüslerde şoförün kolay ulaşabileceği konsol üstüne, torpido gözüne, vites yanına yerleştirilebiliyor. Araçlarda dağınıklığa neden olan kalem, çakmak, sigara vb. farklı objeler de bozuk para kutularına konulabiliyor.
İş yerleri ve evlerde bozuk para kutuları, dağınıklığı ve kaybolmayı önler, bozuk paralara ihtiyaç duyduğunda kolay ulaşılır.  Bozuk para kutuları; arkası asılabilir aparatı, kızaklı baraketi, kaydırmaz ped tabanı, altı kayma önleyici bant işlevsel aksesuarları ile pratik ve kolay monte edilebilirsiniz. Bozuk para kutuları, boyut, göz sayısı, kapaklı - kapaksız ve otomatik basmalı çeşitleri ile farklı seçenekler sunar. Çoğunlukla dikkatten kaçan hatalı bozuk para alışverişlerini önlemek için bozuk para kutularının birbirinden ayrılmış 5, 10, 25, 50 Kuruş ve 1 TL gözlü modelleri ile paranızı ayırabilirsiniz. Deri ve plastik malzemeden üretilmiş bozuk para kutularında kırmızı, siyah ve gri renk seçeneklerinden tercih sizin!
Türkiye’nin ürün çeşitliliği ile tanınan mağazası hepsiburada.com; oto, iş yeri ve evlerde bozuk para muhafazası sağlayan ModaCar, Z Tech, Trimax, Schwer, Carspeed marka bozuk para kutularını kullanımınıza sunuyor.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç İçi Aksesuar

343 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 343 ürün
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024840/20024846