Torpido Aksesuarları

Sürücülerin ve yolcuların ihtiyaçlarını karşılayabilecek gereçlere yer verebileceğiniz torpido gözlerinde kullanabileceğiniz birçok aksesuar mevcuttur. Hem torpidoların iç kısmında hem de dış alanında faydalanabileceğiniz gereçlerle arabanız daha konforlu bir hal alır. Gözlüklerinizi asabileceğiniz gözlük tutacaklarını kullanarak sarsıntılara karşı bu aksesuarınızı sabit tutup kırılmasını önleyebilirsiniz. Güneşin gözünüze vurduğu zamanlarda ya da yolculuk yaparken kitap okumak istediğinizde gözlüğünüzü tutacak görevi gören klipsten çekip çıkarabilirsiniz. Açılıp kapatılabilir klips sistemi farklı ebat ve ağırlıklardan gözlükleri saklayabilmek için ideal bir çözümdür. Nikelajlı yapılarıyla dayanıklılık düzeyleri artan şerit kaplamaları; torpido gözlerini, cam ve kapıları şık bir şekilde dekore etmek için değerlendirebilirsiniz. Torpido aksesuarı seçeneklerinden biri olan parlak şeritler araç kabinini daha estetik gösterip ışıkları başarıyla yansıtır. Keserek ilgili noktanın uzunluğuna göre ayarlayabileceğiniz torpido şeritleri yapışkan yapıları sayesinde uzun süreli bir kullanım imkânı sunar. Alternatif renklerle zevklerinize uygun birçok opsiyon sunan şerit kaplamaları havalandırma deliklerinin çevresinde, vites kutusunda ve torpido gözlerinin etrafında değerlendirebilirsiniz.

Otomobilinizde Size Fayda Sağlayan Aksesuarlardan Destek Alın

  • Arabanızın camına yapıştırabileceğiniz torpido aksesuarlarından birisi olan park teller sayesinde telefon numaranıza otomobilinizde yer vererek ihtiyaç anında diğer sürücülerin ve görevlilerin size kolayca ulaşabilmesini mümkün kılabilirsiniz.
  • Telefon ve tablet gibi elektronik ürünleri yerleştirebileceğiniz stantları sipariş ederek yolculuklarda oluşabilecek sarsıntılara karşı bu hassas ürünleri koruyabilirsiniz.
  • Aynı zamanda telefon numarası bölümüyle numaraları manuel olarak da kaydedebilmenizi sağlayan stantlar işlevsellikleriyle hayatınızı kolaylaştırır.
  • Torpido üstü stantları aracılığıyla telefon ve tablet gibi ürünlere ek olarak anahtarlık, çakmak, saat ve kalem gibi aksesuarları da yerleştirebileceğiniz pratik bir yardımcıya sahip olursunuz.
  • Torpido fitillerini kullanarak arabanızın içerisindeki çeşitli noktalarda şeritlerden yararlanarak şık çizgiler oluşturabilir, daha estetik bir araç kabini yaratabilirsiniz.

Yolculuklarınıza Rahatlık Katan Aksesuarlarla Aracınızı Zenginleştirin

Araç içi ürünler arasındaki telefon tutucu modellerini torpidonuzun üstünde değerlendirebilirsiniz. Özel pedleri sayesinde hem torpidonuza kolay bir şekilde yapıştırabileceğiniz hem de telefon ve anahtarlık gibi çeşitli ürünleri yerleştirerek manevralara ve frenlemelere karşı sabit tutabileceğiniz bu aksesuarlar son derece pratik çözümler üretir. Ev ve ofis gibi alanlarda da kullanılabilen kaydırmaz pedlerle beraber vakum etkisi yapan hava deliklerinin yarattığı güvenli ortamdan faydalanabilirsiniz. Dik açıda da kullanılabilen eğimli torpido yüzeylerine de monte edilebilen kayma önleyici pedler iz ve leke bırakmadan takılıp çıkarılabilmeleriyle araç sahiplerini memnun eder. Torpido aksesuarları içerisinde dikkat çeken eşya tutucu pedlerin yapışkanlı tabanları güvenli bir kullanım yaşatırken geniş gövdeleri çok sayıda aksesuarı bir arada saklayabilmenize olanak sunar.

Otomobilinizin Sorunlarına Çözümler Sunan Gereçler

Aracınızdaki teybin tuşlarındaki harf ve işaretleri görünmez olmaya başladığında torpido aksesuarları arasında yer alan teyp tuşu kaplamaları ile bu soruna etkili bir çözüm üretebilirsiniz. Silinmiş tuşları eski haline getirip hangi tuşun ne işe yaradığını kolayca anlayabilmenizi sağlayan bu kaplamalar sayesinde eski konforunuza kavuşmak için yeni bir teyp satın almanıza da gerek kalmaz. Torpido aksesuarları içerisindeki kullanışlı ve estetik ürünlerden biri olan dijital saatleri aracınızın içerisinde kullanarak zamanı anında öğrenebilirsiniz. Servisçiler, taksiciler ve dolmuşçular için de oldukça kullanışlı olan dijital saatlerle planlamaya uygun şekilde yolculuklarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Saatin yanı sıra tarihi de gösteren ve kronometre özelliğiyle zaman tutmanızı sağlayan fonksiyonel yardımcılarla aracınız için kullanışlı bir ürün sipariş edebilirsiniz. Malzeme filelerini aracınıza takarak telefondan su şişesi ve ıslak mendil paketlerine kadar çok sayıda malzemeyi esnek iplere sahip bu filelerin içerisinde saklamanız mümkündür.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Torpido Aksesuarı

10.000+ ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar
Oto Aksesuar Ürünleri
Oto Aksesuar Ürünleri
Torpido Aksesuarları
Torpido Aksesuarları
Akıllı Keseler
Akıllı Keseler
Kaydırmaz Pedler
Kaydırmaz Pedler
Notluk
Notluk
Gözlük Tutucuları
Gözlük Tutucuları
Torpido Üzeri Peluşlar
Torpido Üzeri Peluşlar
Bozuk Para Kutuları
Bozuk Para Kutuları
Mendil ve Tutucular
Mendil ve Tutucular
Saat Gösterge
Saat Gösterge
Torpido Kaplama Setleri
Torpido Kaplama Setleri
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 57 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?