Aracınızın torpidosunu güneşten koruyan torpido üzeri peluşlar, faydalı torpido aksesuarları arasında bulunuyor. Güneşin zamanla soldurduğu sürücü konsollarıyla, aracınız yorgun bir görünüme bürünür. Bu yorgun görünüm aynı zamanda aracınızın olduğundan yaşlı algılanmasında de neden olabilir. Bunca özen gösterdiğiniz aracınızın yıpranmış torpidoya sahip olması can sıkıcıdır. Araçları güneşin yıpratıcı ışınlarında korumaları yanında, estetik görünümleriyle de torpido üzeri peluşlar önemli bir fonksiyon görürler. Torpido aksesuarları aracına özen gösterenlerin, onun pek çok ayrıntısıyla ilgilenenlerin de sık tercih ettiği ürün guruplarından biri.
Klasik otomobillerin ön konsolunda sık karşılaştığımız torpido üzeri peluşlar aslında tüm araçlarda iç atmosfere taze soluk getiren aksesuarlardır. Sürücünün isteğine göre kişiselleştirilmiş iç mekanlar, araçları sadece bir ulaşım vasıtası olmaktan öteye götürüyor.
Günlük trafikte aracımız içinde uzun vakitler geçirebiliyoruz. Estetik bir konsol dizaynının olduğu araçta bu süre daha rahat ve keyifli geçebilir. Torpido üzeri peluşlar şık ve konforlu görünümüyle aracınızın iç atmosferini bir anda değiştirebilirler. Peluşun tekstil dokusu ve sıcaklığı, kullanıldığı mekana bir samimiyet duygusu katar.
Torpido üzeri peluşlar hepsiburada.com kalite ve güvencesiyle beğeninize sunuluyor. Aracınızın marka ve modeline uygun kesimli torpido göğüslülüklerini de bu kategoride bulabilirsiniz. Yine isteğe göre kaydırmazlık özelliği olan ve ölçüye göre kesebildiğiniz peluşları da seçebilirsiniz. Torpidonuzu güneşten korumayı ve samimi, konforlu atmosferi aracınızın iç mekanında yaşamayı ertelemeyin. Beğendiğiniz modeli belirleyip, hepsiburada.com farkıyla sahip olun.

Araç İçi Aksesuar

7 ürün var
 1. Markalar
  1. Modacar
  2. SüslenOto
  3. Okan
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024840/20024845
BAŞA DÖN