Araç saat göstergeleri ile otomobilinizde zamanı yakından takip edebilme şansı yakalarsınız. Planladığınız işlere zamanında yetişebilmenize yardım edecek saatler sayesinde zaman yönetimini daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün hale gelir. Dijital saatler aynı zamanda servisçi, dolmuşçu ve taksicilerin mesleklerinde gerekli olan dakikliği elde edebilmelerine de yardım eder. Dijital saatler okunaklı fontları ve sayısal verileri büyük puntolarla aktaran tasarımları sayesinde gündüz ve gece saatlerinde size verimli bir kullanım yaşatır. Saat, dakika ve saniye bazında çalışan araç göstergeleri yardımıyla ayrıntılı bir şekilde zamanı takip etme imkânı elde edilir. Öte yandan tarih göstergesine sahip olan modellerle hangi tarihte bulunduğunuzu anında hatırlayıp o gün gerçekleştirmeniz gereken işleri başarıyla yerine getirebilirsiniz. İçerideki sıcaklığa karşı da dayanıklı olan saatler yaz ve kış aylarında sorunsuz bir şekilde kullanılır.

Alarm Özelliğiyle Planlarınıza Kolayca Uyun

Olası bir unutkanlık halinde, gerçekleştirmek istediğiniz işlerin aksamaması için araç saat göstergeleri arasındaki alarmlı modelleri kullanabilirsiniz. Gövde üzerinde bulunan tuşlarla rahatça kurulabilen alarmlar belirlediğiniz zaman geldiğinde sizi sesli bir şekilde uyarır. Hatırlatıcı görevi gören alarm desteği araç saat göstergelerinin daha fonksiyonel bir şekilde kullanılabilmesine de yardımcı olur. Zaman ayarı yapabilmeyi de kolaylaştıran pratik tasarımlarıyla dikkat çeken saatler saatlerin ileriye ya da geriye alındığı zamanlarda gerekli ayarlamaları gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Geniş tuşları sayesinde parmaklara ergonomik olarak uyum sağlayan araç saat göstergeleri ile saati doğru şekilde ayarlayıp alarmınızı kurabilirsiniz. Son derece hafif olan dijital saatler aracınızın camına ya da torpidosunun üstüne yapıştırıp monte edebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Güçlü tutunma özelliği sayesinde araç saat göstergeleri otomobilinizin içerisinde güvenli bir kullanım yaşatır ve sarsıntılara karşı dayanıklılık kazanarak stabil şekilde kalır.

Kronometre Özelliğiyle Zaman Tutun

Otobüs ve dolmuş şoförlerinin yanı sıra servisçilerin de işlerini kolaylaştıran kronometreli araç saat göstergeleri sayesinde tek tuşla zaman tutabilirsiniz. Varmanız gereken duraklara zamanında varıp varamadığınızı ya da seferlerinizi kaç dakikada tamamladığınızı görebilmek için kronometre desteği yardımıyla detaylı ölçümler gerçekleştirebilirsiniz. Araç saat göstergeleri sağlam gövde malzemeleri sayesinde araç içerisindeki ufak materyallerin sarsıntı sonucunda ürüne zarar vermesini de önler. Darbelere karşı dayanıklı göstergeler dikdörtgen tasarımlarıyla son derece okunaklı bir aksesuara sahip olmaya olanak tanır. Boy, en ve yükseklik gibi konularda alternatif seçenekleri de içeren gösterge saatleri sayesinde otomobilinizdeki ihtiyaçlarınıza en uygun modeli sipariş edebilirsiniz. Sayı ve harflerin net bir şekilde görülebilmesini sağlayan güçlü aydınlatma desteğine sahip modeller araç içerisindeki konforunuzu artırır.

Tel Pil Üzerinden Uzun Ömürlü Kullanım

Pille çalışan dijital göstergeler yuvalarına yerleştireceğiniz pillerle uzun ömürlü bir kullanım yaşamanızı sağlar. Pili tasarruflu bir şekilde kullanan saatler sık sık pil değişimi yapmanıza da gerek bırakmaz. Otomobillerin yanı sıra masabaşı işlerde ya da test çözerken süre tutmak için de kullanılabilecek konforlu göstergeler sayesinde yanınızda taşıyabileceğiniz minik bir aksesuara sahip olmanın çok yönlü avantajlarını deneyimlersiniz. Arkalıkları bulunan saatler masa üzerine de şık bir şekilde yerleştirilerek zamanı takip edebilmeye olanak tanır. Dijital saat göstergeleri yapıştırma bantlarıyla araç içerisindeki uygun noktalara saniyeler içerisinde yerleştirilebilir. Bu ürünler korunaklılık yaratan harici yuvalarıyla dış etkilere karşı kolayca muhafaza edilir. Harici yuvaya sahip modeller aynı zamanda daha zarif bir tasarım da oluşturur. Aracınızda kullanabileceğiniz bir diğer kullanışlı dijital ürün olan numaralık modelleri de gösterge işlevini başarıyla yerine getirir. Telefon numaralarını ya da diğer sayısal verileri not almanız gerektiğinde aracınızda bulunan numaralık üzerinden bu bilgileri anında kaydedebilirsiniz.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Araç Saat Göstergerleri

53 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Lampa Oto Saat Göstergeleri
  2. Modacar Oto Saat Göstergeleri
  3. Space Oto Saat Göstergeleri
  4. Nettedarikcisi Oto Saat Göstergeleri
  5. Dreamcar Oto Saat Göstergeleri
  6. Practika Oto Saat Göstergeleri
  7. Jsv Oto Saat Göstergeleri
  8. Schwer Oto Saat Göstergeleri
  9. AutoCet Oto Saat Göstergeleri
  10. Automix Oto Saat Göstergeleri
  11. Fonnava Oto Saat Göstergeleri
  12. HSGL Oto Saat Göstergeleri
  13. Helen's Car Care Oto Saat Göstergeleri
  14. JSV Racing Oto Saat Göstergeleri
  15. Mastercare Oto Saat Göstergeleri
  16. Newnet Oto Saat Göstergeleri
  17. Photon Oto Saat Göstergeleri
  18. Rectus Oto Saat Göstergeleri
  19. Serel Oto Saat Göstergeleri
  20. Transformacion Oto Saat Göstergeleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024840/20024878
Başa dön