Saat Gösterge

Araç saat göstergeleri ile otomobilinizde zamanı yakından takip edebilme şansı yakalarsınız. Planladığınız işlere zamanında yetişebilmenize yardım edecek saatler sayesinde zaman yönetimini daha başarılı bir şekilde gerçekleştirmek mümkün hale gelir. Dijital saatler aynı zamanda servisçi, dolmuşçu ve taksicilerin mesleklerinde gerekli olan dakikliği elde edebilmelerine de yardım eder. Dijital saatler okunaklı fontları ve sayısal verileri büyük puntolarla aktaran tasarımları sayesinde gündüz ve gece saatlerinde size verimli bir kullanım yaşatır. Saat, dakika ve saniye bazında çalışan araç göstergeleri yardımıyla ayrıntılı bir şekilde zamanı takip etme imkânı elde edilir. Öte yandan tarih göstergesine sahip olan modellerle hangi tarihte bulunduğunuzu anında hatırlayıp o gün gerçekleştirmeniz gereken işleri başarıyla yerine getirebilirsiniz. İçerideki sıcaklığa karşı da dayanıklı olan saatler yaz ve kış aylarında sorunsuz bir şekilde kullanılır.

Alarm Özelliğiyle Planlarınıza Kolayca Uyun

Olası bir unutkanlık halinde, gerçekleştirmek istediğiniz işlerin aksamaması için araç saat göstergeleri arasındaki alarmlı modelleri kullanabilirsiniz. Gövde üzerinde bulunan tuşlarla rahatça kurulabilen alarmlar belirlediğiniz zaman geldiğinde sizi sesli bir şekilde uyarır. Hatırlatıcı görevi gören alarm desteği araç saat göstergelerinin daha fonksiyonel bir şekilde kullanılabilmesine de yardımcı olur. Zaman ayarı yapabilmeyi de kolaylaştıran pratik tasarımlarıyla dikkat çeken saatler saatlerin ileriye ya da geriye alındığı zamanlarda gerekli ayarlamaları gerçekleştirebilmenize olanak tanır. Geniş tuşları sayesinde parmaklara ergonomik olarak uyum sağlayan araç saat göstergeleri ile saati doğru şekilde ayarlayıp alarmınızı kurabilirsiniz. Son derece hafif olan dijital saatler aracınızın camına ya da torpidosunun üstüne yapıştırıp monte edebileceğiniz şekilde üretilmiştir. Güçlü tutunma özelliği sayesinde araç saat göstergeleri otomobilinizin içerisinde güvenli bir kullanım yaşatır ve sarsıntılara karşı dayanıklılık kazanarak stabil şekilde kalır.

Kronometre Özelliğiyle Zaman Tutun

Otobüs ve dolmuş şoförlerinin yanı sıra servisçilerin de işlerini kolaylaştıran kronometreli araç saat göstergeleri sayesinde tek tuşla zaman tutabilirsiniz. Varmanız gereken duraklara zamanında varıp varamadığınızı ya da seferlerinizi kaç dakikada tamamladığınızı görebilmek için kronometre desteği yardımıyla detaylı ölçümler gerçekleştirebilirsiniz. Araç saat göstergeleri sağlam gövde malzemeleri sayesinde araç içerisindeki ufak materyallerin sarsıntı sonucunda ürüne zarar vermesini de önler. Darbelere karşı dayanıklı göstergeler dikdörtgen tasarımlarıyla son derece okunaklı bir aksesuara sahip olmaya olanak tanır. Boy, en ve yükseklik gibi konularda alternatif seçenekleri de içeren gösterge saatleri sayesinde otomobilinizdeki ihtiyaçlarınıza en uygun modeli sipariş edebilirsiniz. Sayı ve harflerin net bir şekilde görülebilmesini sağlayan güçlü aydınlatma desteğine sahip modeller araç içerisindeki konforunuzu artırır.

Tel Pil Üzerinden Uzun Ömürlü Kullanım

Pille çalışan dijital göstergeler yuvalarına yerleştireceğiniz pillerle uzun ömürlü bir kullanım yaşamanızı sağlar. Pili tasarruflu bir şekilde kullanan saatler sık sık pil değişimi yapmanıza da gerek bırakmaz. Otomobillerin yanı sıra masabaşı işlerde ya da test çözerken süre tutmak için de kullanılabilecek konforlu göstergeler sayesinde yanınızda taşıyabileceğiniz minik bir aksesuara sahip olmanın çok yönlü avantajlarını deneyimlersiniz. Arkalıkları bulunan saatler masa üzerine de şık bir şekilde yerleştirilerek zamanı takip edebilmeye olanak tanır. Dijital saat göstergeleri yapıştırma bantlarıyla araç içerisindeki uygun noktalara saniyeler içerisinde yerleştirilebilir. Bu ürünler korunaklılık yaratan harici yuvalarıyla dış etkilere karşı kolayca muhafaza edilir. Harici yuvaya sahip modeller aynı zamanda daha zarif bir tasarım da oluşturur. Aracınızda kullanabileceğiniz bir diğer kullanışlı dijital ürün olan numaralık modelleri de gösterge işlevini başarıyla yerine getirir. Telefon numaralarını ya da diğer sayısal verileri not almanız gerektiğinde aracınızda bulunan numaralık üzerinden bu bilgileri anında kaydedebilirsiniz.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç Saat Göstergerleri

118 ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 36 / 118 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?