Gözlük Tutucuları

Güneşli günlerde otomobilinizle seyahat ederken güneş gözlüğü kullanmak bir gereksinimdir. Fakat bu gözlüğü çıkardığınızda nereye koyacağınızı bilemezsiniz. Gözlüğünüzün çizilme, ani frenlerde düşüp kırılma ihtimali canınızı sıkar. Bunu önlemek ise hepsiburada.com'da yer alan gözlük tutucuları çeşitlerinden satın almakla mümkün.
Değişik işlevi ve fonksiyonelliğin ön plana çıktığı tasarımlarıyla dikkat çeken bu gözlük tutucuları içerisinden beğendiğiniz renk ve modeli seçip, kolaylıkla satın alabilirsiniz. Arka yüzeyinde kıskacı bulunan gözlük tutucuları modellerini, dilerseniz iç güneşliğinizde dilerseniz aracınızın herhangi bir yerinde kullanabilirsiniz. Çift taraflı bantlı yüzeye sahip gözlük tutucularının ise yine son derece pratik bir kullanımı var. Ürünü, aracınızın dilediğiniz yerine sabitleyebilir, gözlüğünüzü içine rahatlıkla yerleştirebilirsiniz. Sade kutu şeklinde tasarlanmış gözlük tutucularını tercih etmek isterseniz de, bu modelleri torpidonuzda veya çantanızda saklayabilirsiniz. Gözlüğünüzün çizilmesini engelleyecek ve ona dilediğiniz anda ulaşmanızı sağlayacak bu avantajlı ürünlere sahip olmak için acele edin.

Türkiye’nin en prestijli e-ticaret markası hepsiburada.com’un uygun satın alma fırsatları, değişim ve iade imkanları, Türkiye’nin dört bir yanına ürün ve hizmet garantisi gibi pek çok avantajından faydalanmak için hemen şimdi ihtiyacınız olan ürünü belirleyin, sepetinize ekleyin. Oto aksesuarları kategorisinde yer alan gözlük tutucuları içerisinden dilediğiniz modeli satın almak için siparişinizi bir an önce verin.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Araç İçi Aksesuar

214 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 38 / 214 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?