Gününüzün kayda değer bir kısmını geçirdiğiniz aracınız için aradığınız tüm kullanışlı ürünleri hepsiburada.com'da yer alan oto aksesuar ürünleri kategorisinde bulabilirsiniz. Bu kategorinin içerisinde bulabileceğiniz kaydırmaz pedler aracınız için de büyük bir düzen sağlıyor. Telefon, anahtar, bozuk para ve gözlük gibi araç içerisinde hareket esnasında sürekli yer değiştiren küçük eşyalarınız kaydırmaz pedler sayesinde koyduğunuz yere sabitleyebilirsiniz. Bu sayede aracınızın içerisinde eşya kaybetmekten ve de aramaktan tamamen kurtalabilirsiniz.
Torpido aksesuarları kategorisinin alt grubunda yer alan kaydırmaz pedler çok fazla çeşide sahip. Yüzlerce model, renk ve boyutta satılan kaydırmaz pedler içerisinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Kullanım amacına ve zevke göre farklılık gösteren ürünlerin tamamı aracın hareket halindeki durumundan kaynaklı eşyaların savrulmalarını önlüyor. Bu ürünler ile eşyalarınızın sabit durmasını sağlarken aynı zamanda da aracınıza farklı bir görünüm kazandırabilirsiniz. Klasik tek tip kaydırmaz pedler olduğu gibi çok farklı dizaynlara sahip renkli pedler de bulunuyor. Farklı tasarlanmış pedleri kullanarak aracınızın havasını kolaylıkla değiştirebilirsiniz.
Kaydırmaz pedler yüzlerce farklı marka ve model seçeneği ile Türkiye'nin en büyük otomobil aksesuarları sitesinde sizi bekliyor. Zaman kaybetmeden ürünleri inceleyebilir ve detaylı bilgi edinebilirsiniz. İhtiyacınız doğrultusunda seçeceğiniz ürüne de hepsiburada.com ayrıcalığı ile kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Kaydırmaz Pedler

105 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Modacar
  2. BoostZone
  3. Carub
  4. Dreamcar
  5. Space
  6. Schwer
  7. Autokit
  8. Automix
  9. Carat
  10. Clifton
  11. Lampa
  12. Nettedarikcisi
  13. Sticky
  14. Autocsi
  15. Biartt
  16. Cix
  17. Demircioğlu
  18. Magic Pad
  19. Rota Car
  20. Tvet
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60002705/2147483631/253574/20024840/20024842
BAŞA DÖN