Bük Bük

Şekli birçok kişi tarafından bilinse de isimce pek bilinmeyen spor ekipmanı power twister ya da bizde kullanılan adı ile bük bük; göğüs, sırt, ön kol ve omuzları çalıştıran etkili bir spor aleti olarak tercih ediliyor. Herhangi bir diyete ihtiyaç duymadan ve aşırı zaman harcamadan formda kalmak isteyenlerin sıkça kullandığı kondisyon aletleri arasında yer alan ürün, kullanıcılarına sağlam görünümlü bir vücut vaat ediyor.

Özel çelikten yayı, kaymaz elcikleri ve emniyet bilek bantları ile üretilmiş olan bük bük yüksek malzeme kalitesi sayesinde kolayca deforme olmadan rahat ve uzunca bir süre kullanmanızı mümkün kılıyor. Bilek ve kol gücüne dayalı olan tenis, masa tenisi, basketbol, voleybol, squash, bowling gibi sporları daha rahat yapmanızı kolaylaştıran bük bük, kuvvetinizi bir hayli arttırarak daha zinde bir şekilde spor yapmanıza olanak sağlıyor.

Kadınlar ve erkeklere yönelik farklı ebatlı, ipli ve ayarlanabilir modelleri ile hemen her bünyeye hitap eden power twister, uygun fiyatlı çeşitleriyle de diğer küçük kondisyon aletleri arasında öne çıkıyor. Spor salonlarına gitme imkanı olmayan kişilerin kurtarıcı ekipmanlarından biri olan ürün, evde yapılan sportif faaliyetler için de gayet uygun görünüyor.

Delta, Altis, California Sport, Dynamic, Busso, Sportica gibi spor aletleri konusunda uzman olan markaların ürettiği kondisyon aleti bük bük, hesaplı fiyat seçenekleriyle hepsiburada.com’da beğenilerinize sunuluyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bükbük Fiyatları

1345 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
Hepsiburada Limiti
Toplam 36 / 1345 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?