Ev ortamında ve fitness salonunda spor yaparken küçük kondisyon aletlerinin yarattığı kullanışlılıktan yararlanabilirsiniz. Pratik özellikleri ve kullanışlı tasarım avantajlarıyla beraber sporseverlere yardımcı olan kondisyon aletleri sayesinde vücudunuzun farklı bölgelerini geliştirebilirsiniz. Ergonomik ölçülerle üretilen ve el yapısına uygun şekilde geliştirilen atlama ipleri aracılığıyla denge ve ritim gibi konularda size destek olacak bir ürün sipariş edebilirsiniz. Hafif ve esnek yapılarıyla dikkat çeken atlama ipleri dayanıklılıkları sayesinde uzun süreli bir kullanım yaşayabilmenize de imkân tanır. Saklama kabı da bulunan ve farklı uzunluklarla üretilen atlama ipleri ısınma hareketlerinden ter atma idmanlarına kadar birçok alanda size yardımcı olur.

Güvenli Tasarımlara Sahip Ürünlerle Kondisyonunuzu Artırın

Küçük kondisyon aletleri mini ebatlarda üretildiği için spor salonuna giderken ya da açık havada spor yaparken yanınızda kolayca taşıyabileceğiniz ürünler arasında yer alır. Süngerli tasarımları sayesinde elden kaymayan ve rahatça kavranabilen el yaylarıyla parmaklarınızı ve kol kaslarınızı geliştirebilirsiniz. Küçük kondisyon aletleri arasındaki el yaylarını tek elle ya da her iki elinizle beraber de kullanabilirsiniz. Boş vakitlerinizde spor yapabilmeniz için de ideal olan el yaylarını kitap okurken, televizyon izlerken ve başka işlerle meşgul olurken rahatça değerlendirebilirsiniz. Küçük kondisyon aletleri arasındaki direnç ayarı yapılabilen yayları yapacağınız idmanlara göre daha sert ya da daha yumuşak bir düzeyde ayarlayabilirsiniz. Çok yönlülük yaratan jimnastik aleti setleri mekik çekerken ya da aerobik hareketlerini gerçekleştirirken vücudunuza uyum sağlayarak size yardımcı olur.

Kaliteli Üretim Malzemelerine Sahip Aletler

Kol ve bacak kaslarını geliştirmeye yönelik spor aletleri sayesinde ev ortamınızın güvenliği içerisinde düzenli olarak egzersiz yapabilirsiniz. Küçük kondisyon aletleri içerisinden erişebileceğiniz göğüs yayları çelik gövdeleriyle dayanıklı bir yapıya sahiptir. Göğüs kaslarını çalıştırıp geliştirmeyi sağlayan bu yaylar ergonomik tutamakları sayesinde kullanımda güvenlik yaratır. Kromaj kaplamaya sahip modern göğüs yaylarının sertliğini gücünüze ve idman programınıza göre kısa bir sürede ayarlayabilirsiniz. Yayların tamamını ya da bir kısmını kullanarak arzu ettiğiniz sertliği pratik bir şekilde elde edebilirsiniz. Esnek yaylara sahip kol güçlendirme aletleri el bileğinizi farklı açılara doğru gererek verimli bir şekilde çalıştırıp güçlendirebilmenizi sağlar. El bileğine yönelik küçük kondisyon aletleri masa tenisi, basketbol, bovling gibi sporlarla ilgilenen kullanıcılar için oldukça yararlıdır.

Hafif ve Portatif Tasarım

Küçük ebatlarla tasarlanan spor aletleri portatif özellikleriyle sırt çantasında ya da elde kolaylıkla taşınabilir. Paslanmaya karşı dayanıklı çelik gövde malzemelerine sahip ürünler formlarını başarıyla koruyarak emniyetli bir şekilde spor yapabilmenize katkı sağlar. Sayaç ve gösterge desteğine sahip atlama iplerini sipariş ederek antrenmanınızdan ne kadar verim aldığınızı sayısal veriler eşliğinde öğrenebilirsiniz. Uzunluk ayarı yapabilmeyi de sağlayan atlama ipleri kişiden kişiye göre değişebilen kullanım tercihlerine tam uyum gösterir. Omuz bölgesinin yanı sıra sırt kaslarını çalıştırabilmeye de yardım eden yay modelleri kaymaya karşı koruma yaratan elcikleri aracılığıyla kavrama konusunda konfor yaratır.


 • Kondisyon Aletlerinin Özellikleri Nelerdir?

 • Hafif olmalarının yanı sıra esnek ve dayanıklı olmalarıyla da ön plana çıkan küçük kondisyon aletleri vücuda uyumlu tasarımlarıyla sporseverlerin yardımcısı olur.
 • Kondisyon Aletleri Nasıl Kullanılır?

 • Ellere ergonomik olarak uyum gösterecek şekilde üretilen küçük kondisyon aletlerini pratik bir şekilde kavrayarak çeşitli tempolarda değerlendirerek kullanabilirsiniz.
 • Kondisyon Aletleri Ne İşe Yarar?

 • Kol, bacak, göğüs, bel gibi bölgeleri çalıştırabilmeyi sağlayan kondisyon aletleriyle vücudunuzu düzenli idmanlarla geliştirerek daha biçimli bir bedene sahip olabilirsiniz.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Küçük Kondisyon Aletleri

739 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Delta
  2. Tryon
  3. Altis
  4. Selex
  5. Avessa
  6. Usr
  7. Busso
  8. Reebok
  9. Voit
  10. Pure
  11. Toptancı Kapında
  12. Sportica
  13. Cosfer
  14. Sklz
  15. Cando
  16. MSD
  17. Sportive
  18. Xq Max
  19. Dynamic
  20. Anka
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Fonksiyon Tipi A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19044/19031
Başa dön