Küçük Kondisyon Aletleri

Küçük kondisyon aletleri ile ev ortamında etkili bir şekilde spor yapabilirsiniz. Son derece küçük ebatlara sahip kondisyon aletleri kısıtlı alanları etkin bir şekilde değerlendirebilmenizi sağlar. El anatomisine uygun ürünlerle ellerinizi güçlendirebilirsiniz. Esneklikleri ve ergonomik tutamak noktalarıyla el yaylarını etkili bir şekilde kullanabilirsiniz. El yayları parmaklarınızı düzenli olarak çalıştırıp daha güçlü hale getirebilmenize yardım eder. Terletmeyen yüzey dokusuna sahip el yayları, yıl boyu verimli bir kullanım yaşamanız için idealdir. Küçük kondisyon aletleri ter atmanız ve formunuzu korumanız için de uygun ürünleri içerir. Atlama iplerini sipariş ederek odanızda ip atlayıp nabzınızı hızlandırabilirsiniz. Atlama ipleri denge ve koordinasyon gibi konulardaki yetilerinizi geliştirebilmenize de yardım eder.

Sporu Hayatınızdan Eksik Etmeyin

Açık havada spor yapabilmenizi zorlaştıran kötü hava şartlarına karşı küçük kondisyon aletlerinden yararlanabilirsiniz. Bu spor aletleri, ev ortamının yanı sıra spor salonlarında da kullanabilmeniz için uygundur. Sünger tutamacına sahip olan atlama iplerini sipariş ederek ellerinizi seri bir şekilde çalıştırabilirsiniz. Süngerli tutamaç desteği sayesinde atlama ipiniz ellerinizden kaymaz. Atlama ipleri esnek ve dayanıklı iplerle imal edilir. Küçük kondisyon aletleri arasında kullanım opsiyonları sunan ürünler de bulunur. Sertlik seviyesini gövdesi üzerinden ayarlayabileceğiniz el yaylarıyla farklı antrenmanları kolayca gerçekleştirebilirsiniz. El yayları parmaklarınızın yanı sıra ön kol kaslarınızın gelişmesine de yardım eder.

Farklı Kondisyon Aletleriyle İdmanlarınızı Çeşitlendirin

Küçük kondisyon aletleri arasında bulunan jimnastik ürünleri sayesinde vücudunuzu esnetebilirsiniz. Antrenmanlarınızda ayak yaylarını kullanmanız bacaklarınızı esnetebilmenize yardım eder. Elastik kauçuk malzemeyle üretilen ayak yayları terleme sonucunda kayma sorunu yaşamanızı önler. Ayak yayları, ipleri sayesinde ellerinizi de kullanabilmenizi sağlar. Hem ellerinizi hem de ayaklarınızı kullanarak basenlerinizi ve kollarınızı daha fit hale getirebilirsiniz. Ayak yayları aerobik hareketleri gerçekleştirmenize de yardımcı olur. Vücudunuzun geliştirmek için de küçük kondisyon aletlerini kullanabilirsiniz. Sertliği kademeli şekilde ayarlanabilen göğüs yaylarını kullanarak vücudunuzun üst kas gruplarınızı geliştirmeniz kolaylaşır. Birbirinden bağımsız yaylar yardımıyla ürününüzün hangi sertliğe sahip olması gerektiğinizi kolayca belirleyebilirsiniz.

Spor Yaparak Vücudunuza Biçim Kazandırın

Modern teknolojiyle üretilen spor aletleri kondisyonunuzu geliştirmenize yardım eder. Göstergeli ve sayaçlı atlama ipleriyle kaç kez ip atladığınızı sayısal olarak görebilirsiniz. Vücut geliştirme setleri birden fazla fonksiyonu bir arada kullanabilmenize olanak tanır. Kullanışlı tasarımlara sahip vücut geliştirme ürünleriyle kollarınızı, göğsünüzü ve bacaklarınızı birlikte çalıştırabilirsiniz. Güç bandı kullanmanız spor aletlerini daha dirençli hale getirebilmenizi sağlar. Dayanıklı yapıya sahip güç bantları cilt dostu özelliklerle tasarlanır. Ellerinizi tahriş etmeyen güç bantlarını kollarınızı ve bacaklarınızı germek için kullanabilirsiniz.

Soru 1: Atlama İpleri Hangi Faydalara Sahiptir?

Cevap 1: Kadınların ve erkeklerin kullanabileceği atlama ipleriyle dar alanlarda spor yapabilmenin keyfini yaşayabilirsiniz. Atlama ipleri açık havada ve kapalı ortamlarda kullanabilmeniz için uygundur. Atlama ipleriyle kollarınızı, karnınızı, bacaklarınızı ve belinizi koordineli bir şekilde çalıştırabilirsiniz.

Soru 2: El Yaylarıyla Nasıl Antrenman Yapılır?

Cevap 2: Daha güçlü bir bileğe ve parmaklara sahip olmak için el yaylarıyla antrenman yapmanız gerekir. Ergonomik şekilde tasarlanan el yayları, set idmanlar yapabilmenize yardımcı olur. El yayınızı durmadan açıp kapatarak onarlı, yirmişerli ve daha ileri zorluk derecelerine sahip setleri gerçekleştirebilirsiniz. Ayarlanabilir sertliğe sahip olan yayları zorluk derecesini artıracak şekilde ayarlayarak antrenmanlarınızı geliştirebilirsiniz.

Soru 3: Göğüs Yayları Ne İşe Yarar?

Cevap 3: Göğüs kaslarınızı güçlendirip geliştirmek için göğüs yaylarını kullanmanız gerekir. Göğüs yayları kullanışlı tutamaklarla tasarlanır. Yay sayısını azaltarak ürününüzün zorluk seviyesini değiştirebilirsiniz.


  • Kondisyon Aletlerinin Özellikleri Nelerdir?

  • Hafif olmalarının yanı sıra esnek ve dayanıklı olmalarıyla da ön plana çıkan küçük kondisyon aletleri vücuda uyumlu tasarımlarıyla sporseverlerin yardımcısı olur.
  • Kondisyon Aletleri Nasıl Kullanılır?

  • Ellere ergonomik olarak uyum gösterecek şekilde üretilen küçük kondisyon aletlerini pratik bir şekilde kavrayarak çeşitli tempolarda değerlendirerek kullanabilirsiniz.
  • Kondisyon Aletleri Ne İşe Yarar?

  • Kol, bacak, göğüs, bel gibi bölgeleri çalıştırabilmeyi sağlayan kondisyon aletleriyle vücudunuzu düzenli idmanlarla geliştirerek daha biçimli bir bedene sahip olabilirsiniz.
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Küçük Kondisyon Aletleri

10.000+ ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Fitness - Kondisyon
Fitness - Kondisyon
Kondisyon Aletleri
Kondisyon Aletleri
Küçük Kondisyon Aletleri
Küçük Kondisyon Aletleri
Atlama İpi
Atlama İpi
Bük Bük
Bük Bük
El Yayı
El Yayı
Göğüs Yayı
Göğüs Yayı
Küçük Kondisyon Setler
Küçük Kondisyon Setler
Sık Sık
Sık Sık
Sağlık Topu
Sağlık Topu
Direnç Lastikleri
Direnç Lastikleri
Chaoduo Shop
Katty
Mysterious1
Shivering
Xiangshan
Yiqln
Raike
Saturday
Truck
Struggle
Avessa
Miracle1
Xinhang
Usr
Angle
Tekno Trust
Sweet
Coco Mall
Curtain
Delta
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?