Kondisyon Aletleri

Kondisyon Aletleri

Ev içinde spor yapmak istiyorsanız ancak kondisyon bisikleti ve gelişmiş çalışma istasyonlarına ayıracak yeriniz ve bütçeniz yoksa, birbirinden işlevsel kondisyon aletlerine yönelebilirsiniz. Çok sayıda marka tarafından geliştirilen modeller sayesinde, fazla kilolarınızdan kurtulabileceğiniz gibi aynı zamanda belirli bölgelerinizdeki kaslarınızı da doğru bir beslenme programına uyarak kısa ya da orta vadede geliştirebilirsiniz.

Çeşitli kas ve eklem sorunlarından dolayı dambıl setlerinden uzak duruyorsanız, dambıllar aracılığıyla yapabileceğiniz pek çok egzersiz hareketini, alternatif kondisyon aleti çeşitleri ile gerçekleştirebilirsiniz. Karın ve sırt bölgenizi güçlendirerek bu alanlardaki yağlardan kurtularak kaslarınızı geliştirmekse, farklı ağırlıklarda imal edilen sağlık toplarından yararlanabilirsiniz. Gerek mekik hareketlerinde gerekse duvar ya da yer yardımıyla yapılan egzersizi etkili şekilde uygulayabilmenize yardım eden sağlık topları, belirli tekrarlara ulaştığınızda ciddi anlamda efor sarf ederek yüksek miktarda kalori harcamanıza yardım eder. Ön kol ve bileklerinizin güçlenmesini hedefliyor ve hem evde hem de dışarıdayken kullanabileceğiniz bir kondisyon aleti arıyorsanız, el yayları gereksinimlerinizi karşılayabilir. Düzenli olarak çalışıldığında etkisini kısa vadede gösteren el yayları, üreticilerin sunduğu malzeme ve yay sertliğine göre değişiklik gösterir.

Spor salonuna gitmeden de kol, omuz ve göğüs kaslarınızın gelişmesini ve biçim kazanmasını arzu ediyorsanız, yay mekanizmalı bük bük isimli ürünleri tercih edebilirsiniz. Uzmanlardan yardım alarak hazırlayacağınız çalışma programına riayet ederek hedeflediğiniz kas gruplarınızı geliştirebilirsiniz. Bunun yanı sıra göğüs yayları da üst gövde egzersizlerinizi kolayca gerçekleştirmenize ve tamamlamanıza imkan tanırken, farklı çalışma metotlarıyla dilediğiniz bölgenizdeki kasları güçlendirebilirsiniz. Dambıl kullanmıyor ve düşük ağırlıklı dambıl etkisi gösterecek alternatif bir ürün arıyorsanız, direnç lastikleri sizin için ideal olabilir. Yalnızca kol ve omuzlarınız için değil, bacaklarınızı etkili biçimde çalıştırmak amacıyla da seçeceğiniz direnç lastikleri, vücudunuzun sıkılaşmasında etkili rol oynayabilir. Bacaklarınızın kas gelişimine dikkat ediyor ve gün içerisinde işiniz ya da okulunuz dolayısıyla fazla hareket edemiyorsanız, kelebek olarak da adlandırılan ürünle bacaklarınızı ve üst bölge kaslarınızı ciddi anlamda kuvvetlendirebilirsiniz. Eğer ağırlık ve dirençten ziyade kardiyo egzersizlerine yoğunlaşmak istiyorsanız, klasik yapıdaki atlama iplerini değerlendirebilirsiniz. Hem besinlerden alınan fazla kalorileri harcamak hem de vücuttaki yağları yakmak için edinebileceğiniz atlama ipi, basit gibi görünse de bir süre sonra en zorlayıcı egzersizlerden biri haline gelebilir.

Kapsamlı bir egzersiz gerçekleştirmek için tek başına sunulan kondisyon aletlerinin yanı sıra paket olarak da hazırlanan ürünleri de değerlendirmeye alabilirsiniz. Güç ve dayanıklılık noktasında özelleştirilen paketler, yer kaplamaması ve temel antrenman gereksinimlerinizi karşılaması sayesinde tercih nedeniniz olabilir. Edinmeyi düşündüğünüz kondisyon aleti fiyatları, seçeceğiniz ürünün; markası, modeli, kullanım amacı, hangi materyallerden üretildiği, tek başına ya da paket olarak birden fazla aletle gelip gelmemesine bağlı olarak farklılık arz eder. Bu noktada ihtiyaçlarınızı ve hedeflerinizi belirleyerek kondisyon aletleri arasından dilediklerinizi almanız, uygun olur. Gün boyunca iş yerindeyseniz ve eve geldiğinizde hem stres atabileceğiniz hem de kaslarınızı geliştirebileceğiniz ürünler edinmek arzusundaysanız, geliştirmek istediğiniz kas gruplarını hedef alan modellere yönelmelisiniz. Yarı zamanlı çalışıyor ancak belirli nedenlerle spor salonuna gitmiyorsanız, paket şeklinde sunulan kondisyon aletleri gereksinimlerinizi karşılayabilir. Uzmanlara danışarak belirleyeceğiniz çalışma programı sayesinde kısa ve orta vadede hedeflerinize yaklaşabilir, düzenli çalışıp diyetinizi de aksatmazsanız uzun vadede hayalinizdeki ölçülere ve kiloya ulaşabilirsiniz.

Egzersiz yapmaya ayırdığınız her dakika, ilerleyen zamanlarda fazla kilo ve kas zayıflığı nedeniyle karşılaşabileceğiniz fiziksel rahatsızlıkları engellemekte önemli rol oynar. Bu bağlamda kendinize uygun kondisyon aletlerinden arzu ettiklerinizi edinerek vücudunuzun geleceğiniz yatırım yapmaya başlayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kondisyon Aletleri

10.000+ ürün listeleniyor
Spor Outdoor
Spor Outdoor
Spor / Fitness
Spor / Fitness
Fitness - Kondisyon
Fitness - Kondisyon
Kondisyon Aletleri
Kondisyon Aletleri
Küçük Kondisyon Aletleri
Küçük Kondisyon Aletleri
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 46 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?