Sağlıklı yaşamayı hayat tarzı olarak benimsediyseniz, mutlaka sizin evinizde de birkaç küçük kondisyon aleti vardır. Bu aletlerin en güzel tarafı, çok yer kaplamaması ve evinizde tek başınıza pek çok egzersizi uygulama olanağı sağlaması. hepsiburada.com, en çok aranan küçük kondisyon setler  ile sağlıklı yaşamı ayağınıza kadar getiriyor.

İncelmek, sıkılaşmak, kuvvetlenmek, kendini daha dinç ve daha çevik hissetmek ve aynı zamanda selülitlerden kurtulmak isteyenler için tasarlanmış kalça ve basen aparatı; yakma, denge ve koordinasyon geliştirme için atlama ipi; göğüs, sırt, kol, omuz ve bilek kaslarını kuvvetlendirmek için bük bük; kol ve göğüs kaslarınızı güçlendirmek için göğüs yayı, el ve parmak kaslarını güçlendirmek için el yayı; ağır ekipmanlar olmaksızın evinizde pek çok pilates hareketini yapmanıza olanak sağlayacak pilates jimnastik çubuğu; kol, karın ve kalça egzersizleri için ayak yayı gibi pek çok küçük kondisyon seti  bu kategoride sizi bekliyor.

Zayıflamak, formda kalmak, kaslarınızı güçlendirmek, kısacası sağlıklı bir vücuda sahip olmak ve kendinizi daha iyi hissetmek için aradığınız bütün küçük kondisyon setler başlığındaki spor aletlerini  hepsiburada.com farkıyla satın almak için bu kategoriyi mutlaka ziyaret edin.

Ayrıca fitness’tan bisiklete, av malzemelerinden kampçılığa, taraftar ürünlerinden sporcu besinlerine kadar aklınıza gelebilecek her türlü spor malzemesini, hepsiburada.com’un Spor Outdoor kategorisine tıklayarak ulaşabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Küçük Kondisyon Setleri

144 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Tryon Küçük Kondisyon Setler
  2. Delta Küçük Kondisyon Setler
  3. Busso Küçük Kondisyon Setler
  4. Buyfun Küçük Kondisyon Setler
  5. FDM Küçük Kondisyon Setler
  6. Original Boutique Küçük Kondisyon Setler
  7. Pratik Küçük Kondisyon Setler
  8. Toptancı Kapında Küçük Kondisyon Setler
  9. Altis Küçük Kondisyon Setler
  10. Anka Küçük Kondisyon Setler
  11. Clifton Küçük Kondisyon Setler
  12. Cosfer Küçük Kondisyon Setler
  13. Liveup Küçük Kondisyon Setler
  14. Lixada Küçük Kondisyon Setler
  15. Rugad Küçük Kondisyon Setler
  16. Tbg Küçük Kondisyon Setler
  17. Dynamic Küçük Kondisyon Setler
  18. Leyaton Küçük Kondisyon Setler
  19. Pure Küçük Kondisyon Setler
  20. Sklz Küçük Kondisyon Setler
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/19044/19031/376352
Başa dön