Evde, dışarıda veya spor salonlarında seçilen spor türüne uygun kaliteli ekipmanlar ile yapılan tüm aktivitiler, keyif ve olumlu katkıyı da beraberinde getirmektedir. Spor sektörüne ilk girişini tekstil ürünleri ile yapan Delta markası, zaman içerisinde kullanıcıların spor alternatiflerinin artışı, spor salonlarının çoğalması ve evde de spor yapma talebinin oluşması ile birlikte ağırlıklı olarak fitness aksesuarları alanına yönelmiş ve geniş ürün gamı ile talepleri karşılamaya başlamıştır.

Belirli bir tempoda yapılan ve kalp ritminin normalin üzerinde, daha yüksek olduğu egzersizler olan kardiyo; yağ yakmak ve forma girmek için tercih edilir. Koşu, bisiklet, ip atlama gibi aktivitelere Delta fitness ve kardiyo ekipmanları ile destek sağlayabilirsiniz. Delta atlama ipleri ile kalori yakarken tüm vücudunuzu çalıştırabilir hız ve eforunuzu kendiniz ayarlayabilirsiniz. İçeriğine göre göğüs yayı, el yayı, atlama ipi, kalça ve basen aparatları da bulunduran kondisyon setleri ile de çalışmalarınızı hızlandırabilirsiniz. Kardiyo için fayda sağlayan trambolin ile enerjinizi artırıp, eklemlerinizi korurken kilo vermenize de yardımcı olabilirsiniz. Bench ağırlık sehpası, kapı ve şınav barları, mekik aletleri, step tahtaları gibi Delta ekipmanları, fitness ve kardiyo amacı ile yapacağınız spor aktivitelerinizde destek sağlayacaktır.

Ağırlık ile yapılan spor aktiviteleri için de ürünler sunan Delta markası, ürünleri içerisinde bulunan ağırlık barları, ağırlık plakaları, dambıl , el ve ayak ağırlıkları, kullanım tercihine uygun olarak seçilerek kullanılabilmektedir. Krom barlar, krom malzemeden imal edilmiş olup iki ucunda bulunan boşluklara yerleştirilen ağırlık plakaları ile istenilen egzersizlerin yapılabilmesine olanak sağlamaktadır. Delta krom barlarda ağırlık söküp takma işlemleri, kolaylıkla yapılabilmektedir. Kaymayı engellemek amacı ile kavrama yerleri de tırtıklı olarak tasarlanmıştır. Kullanım tercihine uyan Delta ağırlık plakaları ile birlikte dayanıklı ve uzun ömürlü olarak spor aktivitesine devam edilebilmektedir.

Çocuklarla birlikte her yaştan kullanıcının keyif alacağı ve aynı zamanda spor da yapmasına katkı sağlayacak olan Delta paten, rahat ve konforlu bir kullanım olanağı sunmaktadır. Set olarak kask ve koruyucu ekipmanı da bulunan seçenekler ile sporu keyif hâline getirme olanağı sunmaktadır. Delta kaykaylar ile de çocuklarınız, tatil günlerini keyifle geçirebilecektir.

Suyun verdiği rahatlatıcı etki nedeni ile keyifli bir spor olan yüzme sporu da Delta yüzme ekipmanları ile gerçekleştirilebilmektedir. Dalış maskesi, şnorkel setleri ve paletler ile yüzme sporu keyifli ve konforlu bir hâle gelmektedir.

Pilates ve yoga ekipmanları da sunan Delta, her mekanda spor yapabilmenize olanak sağlamaktadır. Vücudun egzersiz ve spor yapma ihtiyacını karşılamaya yönelik tercih edilebilecek çaplarda Delta pilates topları; kol, omuz, bilek, göğüs ve sırt kaslarını çalıştırma amacı ile dambıl, dayanıklı malzemeden üretilen pilates bantları, kayma yapmayan güvenle kullanabileceğiniz pilates ve yoga minderleri de forma girerken keyif almanızı sağlayacaktır.

Spor yaparken özellikle de çocuklar ve yeni başlayanlar için koruyucu ekipmanların kullanımı önemlidir. Delta koruyucu ekipmanları içerisinde yer alan dizlik, bileklik ve dirseklikler, set olarak da kullanıma sunulmaktadır ve özellikle paten, kaykay ve bisiklet sporu yaparken tüm sporseverlerin bu ekipmanı kullanması gerekmektedir. Lastikli cırt cırt bantları sayesinde ölçüsü kullanıcıya göre ayarlanabilen koruyucular, olası bir düşmede eklemleri korumak amacı ile sert ama esnek yapıda üretilmiştir. Koruyucu ekipman içerisinde yer alan kasklar da yetişkin ve çocuk tüm kullanıcılar için satışa sunulmaktadır. Kafa ölçülerine göre ayarlanabilen kayış mekanizmalı Delta kasklardan yapılan spora uygunluğuna göre tercih yapılması gerekmektedir.

Dişbudak ağacından imal edilen beyzbol sopaları, çanta raket ve topları ile kullanıma hazır sunulan badminton setleri ve squash raketleri ile Delta, pek çok spor türüne uygun ekipmanı kullanıma sunmaktadır.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Delta

1.945 ürün var
    Diğer Kategoriler
  1. Ürün Çeşidi A-Z
  2. Fiyat Aralığı
    -
  3. Değerlendirme Puanı
  4. Renk A-Z
  5. Fırsat Ürünleri
  6. Satıcı A-Z
Efsane Teslimat1-2 iş günü içinde kapınızda olacak ürünleri görmek için konum seçin.
Konum:
seçilmedi
Başa dön