1990 yılında İstanbul Esenler’de üretim hayatına başlayan Cakard markası, outdoor çanta modelleri ile doğa sporları ile ilgilenenlere hitap eder. Kamp çantaları, yolcu çantaları ve dağcı çantaları olmak üzere farklı kategorilerde üretim yapan marka, bilgi birikimi ve zengin ürün koleksiyonu ile iç ve dış pazarda söz sahibi firmalardan biri olur. Kullanıcı ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak üretim yapan marka, yenilikçi tasarımları ile alıcıları bekler.

Cakard Outdoor Sırt Çantası Modelleri

Cakard markasının outdoor ürün koleksiyonunda farklı boylarda dağcı çantaları, spor çantalar ve seyahat tipi sırt çantalar yer alır. Dağcı çantaları arasında profesyonel kampçılara ve dağcılara hitap eden büyük boy ürünler bulunur. Büyük boy çantalar, genel olarak 85+10 litrelik iç hacmi ile doğada uzun süre zaman geçiren sporculara sunulur. Geniş iç hacmi sayesinde uzun süreli kampçılık için özel tasarlanan modeller çok cepli tasarımları, güvenlik bağlantıları, fermuarları ve çeşitli fonksiyonları ile ihtiyaç duyulan tüm özellikleri taşır.

Markanın orta boy çantaları arasında 75+10 litrelik çantalar bulunur. Normal boy outdoor çantalar arasında ise 50 litrelik ürünler kullanışlı tasarımları ile öne çıkar. Yalnızca doğa gezilerinde değil şehir yaşamında ve seyahatlerde de kullanılan normal boy sırt çantası modelleri, laptop bölmesi ve file cepleri ile günlük yaşamda hayatınızı kolaylaştıracak detaylar taşır. Seyahat tipi sırt çantaları arasında daha sade tasarımlı ürünler de yer alır. Gün içinde kullanılabilen modeller, kibar dizaynları ile iş yaşamında veya okulda tercih edilebilir.

Seyahat çantaları çok renkli tasarımları ile hem kadınların hem erkeklerin tercih edebileceği tasarımları kapsar. Özellikle küçük ebatlı 2 bölmeli ürünler, hem kısa süreli doğa gezilerinde kişisel eşyaları taşımak için tercih edilebilir hem de okul çantası olarak kullanılabilir. Sade ve kibar tasarıma sahip olan küçük seyahat çantaları, markanın tarzını ve kalite anlayışını yansıtır.

Cakard Kamp Çantası Seçiminde Püf Noktalar

Kamp çantası seçmeden önce kullanım amacını belirlemeniz gerekir. Doğada uzun süre zaman geçirecekseniz profesyonel kullanıma hitap eden geniş ebatlı ‌Cakard sırt çantaları uygun bir seçim olacaktır. Kısa süreli geziler için ise markanın 50 litrelik daha küçük çantalarını tercih edebilirsiniz.

Çanta alırken çantada bel, sırt ve omuz desteği bulunduğundan emin olun. Sırt ve omuz askısında yumuşak dolgu malzemesi bulunan çantalar, ağırlığı omzunuzdan belinize kadar eşit şekilde dağıtacağı için daha sağlıklı bir kullanım sunacaktır. Aynı zamanda çanta alırken kumaş malzemesini göz önünde bulundurmanız tavsiye edilir. Suya dayanıklı kumaştan üretilen çantalar, yağmurluk kullanmasanız bile eşyalarınızın ıslanmasını önleyeceği için iyi bir seçim olacaktır.

Kamp çantası almadan önce ağırlığına mutlaka kontrol etmeniz önerilir. Boş haliyle 2 kiloyu geçmeyen çantalar daha rahat hareket etmenize imkan verecektir. Çanta ağırlığında çantanın ebadının etkili olduğu unutulmamalıdır. Dağcılıkla ilgileniyorsanız kesici ve delici malzemeleri güvenle taşımak için dayanıklı kumaştan üretilen çantaları seçmeniz tavsiye edilir. 

Cakard Günlük Çantalar ve Okul Çantaları

Cakard markasının tasarımları arasında günlük sırt çantaları, evrak çantaları, erkekler için el çantaları ve okul çantaları bulunur. Erkekler için el çantaları küçük gözleri ve ergonomik taşıma kolu ile günlük yaşamı kolaylaştırır. Evrak çantaları genellikle laptop çantası olarak kullanılabilen işlevsel tasarıma sahiptir. Uzun askısı ve bölmeli geniş cepleri ile iş yaşamında tercih edilebilecek farklı evrak çantalarına erişebilirsiniz.

Markanın okul çantaları ise farklı yaşlarda öğrencilere hitap eder. Özellikle şık ve renkli baskılar ile süslü modeller, çocukların ilgisini çeken dizaynlara sahiptir. Okul çantaları arasında spora giderken kullanılabilen pratik ürünler de yer alır.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Cakard Dağcılık ve Kamp Çantası

62 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Cakard Dağcılık Kamp Çantaları
  2. The North Face Dağcılık Kamp Çantaları
  3. Jack Wolfskin Dağcılık Kamp Çantaları
  4. Columbia Dağcılık Kamp Çantaları
  5. Nurgaz Dağcılık Kamp Çantaları
  6. Evolite Dağcılık Kamp Çantaları
  7. Yukka Dağcılık Kamp Çantaları
  8. Accord Dağcılık Kamp Çantaları
  9. Deuter Dağcılık Kamp Çantaları
  10. Buyfun Dağcılık Kamp Çantaları
  11. Cambridge Polo Club Dağcılık Kamp Çantaları
  12. Lowealpine Dağcılık Kamp Çantaları
  13. Mc Kinley Dağcılık Kamp Çantaları
  14. Special Dağcılık Kamp Çantaları
  15. Strong Dağcılık Kamp Çantaları
  16. Baggor Dağcılık Kamp Çantaları
  17. Asker Kolisi Dağcılık Kamp Çantaları
  18. Balcase Dağcılık Kamp Çantaları
  19. Lixada Dağcılık Kamp Çantaları
  20. Freecamp Dağcılık Kamp Çantaları
 4. Renk A-Z
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Cakard
DSACategoryId/60001546/2147483604/1302431/352914/1300934/cakard
Başa dön