Çalışma istasyonları ile vücudunuzu geliştirip daha formda bir görünüm kazanabilirsiniz. Antrenörünüzün size özel olarak hazırladığı program dahilinde çalışma istasyonlarının sunduğu çoklu özelliklerden yararlanabilirsiniz. Bedeninizin farklı bölgelerini bir arada ya da ayrı ayrı olarak çalıştırabilmenize olanak tanıyan modern spor aletleri kapalı alanlarda verimli bir şekilde kullanılabilmektedir. Hem ev ortamında hem spor salonunda kullanılabilen çalışma istasyonları güvenli tasarımlarıyla yerleşim kolaylığı yaşatır. Yeterli genişliğe sahip alanlara rahatlıkla konumlandırabileceğiniz bu ürünlerle geliştirmek istediğiniz kaslarınızı verimli bir biçimde çalıştırabilirsiniz. Yumuşak oturma minderleri sayesinde kalçanızı ağrıtmadan ve ergonomik tasarımdan yararlanarak vücudunuzun çeşitli bölümlerini sağlıklı bir şekilde kullanabilirsiniz. Terletmeyen minder yapısı daha kuru kalarak ellerinizi kullanabilmenizi sağlar. Ağırlık kaldırma kollarının ergonomik tutma kolları da kavrayış konusunda işinizi kolaylaştırır. 

Plakaları Kaldırarak Kaslarınızı Güçlendirin

Modern tasarımlarıyla sporseverlerin beğenisini toplayan çalışma istasyonları ağırlık plakalarıyla verimli bir kullanım yaratır. Hem omuz kaslarınızı geliştirmeye yarayan hem de bacaklarınızı güçlendirmenizi sağlayan farklı plaklar kaldırıp indirerek koordineli bir şekilde antrenman yapabilirsiniz. Metal iskelete sahip çalışma istasyonları vidalarla güçlendirilmiş parçaları sayesinde spor sırasında sorunsuz bir kullanım yaşamanızı sağlar. Ağırlık plakalarının üst üste dizilmesi alandan tasarruf yaratır. Çalışma istasyonunu evinizdeki ya da fitness salonundaki düz ve geniş alanlarda değerlendirerek dengeli bir kullanım yaşayabilirsiniz. Kalın profilleri sayesinde kullanıcılarına güven veren tek kişilik çalışma istasyonları daha biçimli bir vücuda sahip olmak isteyen spor tutkunlarına destek olur. Koltuk bölümüne ek olarak yaslanma bölümü de yumuşak sünger ve pedlerle desteklenmiş olan çalışma istasyonları aracılığıyla teninizi tahriş etmeyen bir spor gerecine sahip olursunuz.

Farklı Pozisyonları Kullanarak Vücudunuzu Çalıştırın

Alternatif setlerden yararlanabilmenize imkân tanıyan çalışma istasyonları vücudunuzun farklı kas gruplarını çalıştırabileceğiniz yapıdadır. Birbirinden zorlu ve birbirinden yararlı çalışma pozisyonlarını deneyerek tüm bedeninizi esnetip vücudunuza form kazandırabilirsiniz. Bacak ağırlıklarını kullanarak her iki ayağınızı da daha güçlü hale getirebilirsiniz. Çalışma istasyonlarının ağırlık kollarını değerlendirerek sırt ve omuz bölümünden kollarınıza kadar çok geniş bir alanı daha sıkı ve daha kaslı hale getirebilirsiniz. Oturarak ya da yatarak uygulayabileceğiniz farklı egzersizler sayesinde ideal ısı derecesine sahip konforlu bir ortamda günlük spor programınızı uygulayabilirsiniz. Çok yönlü ve fonksiyonel özelliklerle donatılmış güvenilir çalışma istasyonları düşük ağırlıklarıyla taşıma işlemlerinde işlerinizi kolaylaştırır. Özel olarak üretilen çelik kablolarıyla güven veren fitness istasyonları ağırlıkları sorunsuz bir şekilde kaldırabilmeniz için idealdir. Sırt yastığı bölümünde yer alan güçlendirilmiş dolgu aracılığıyla ortopedik destekten yararlanabilirsiniz.

Antrenmanlarınızı Zenginleştiren Çalışma İstasyonları

Çok sayıda değişik hareketi yerine getirebilmenize yardım eden çalışma istasyonları farklı sporlarla ilgilenen kişilerin ihtiyaç duyduğu kas gruplarına özel antrenmanları yerine getirebilmeyi sağlar. Bu sayede hem bireysel kullanımlar için hem de spor salonu işletmecilerinin, üyelerine çok yönlülük sunabilmeleri adına satın alınabilecek ürünler arasında bulunan çalışma istasyonlarını gönül rahatlığıyla sipariş edebilirsiniz. Parçalarının konumunu yapacağınız egzersize göre saniyeler içerisinde değiştirebileceğiniz spor aletleri kullanım sonrasında minimum alan kaplayacak şekilde daraltılabilir. Yaylı mekanizmaya sahip çalışma istasyonları ağırlığınızı rahatlıkla kaldıran sağlam yaylarıyla esnek bir kullanım yaşatır. Ağırlıkları kademe kademe artırıp azaltabilmeniz sayesinde vücudunuz için en uygun çalışma programını konforlu bir şekilde uygulayabilirsiniz. Hem kadınlar hem de erkekler için uygun olan tasarımlarıyla göz dolduran modern çalışma istasyonları arzu ettiğiniz dış görünüşü yakalamanızı kolaylaştırır. Destek ayaklarının zemine sıkıca tutunması ve denge sağlaması sayesinde çalışma aleti güvenli bir şekilde kullanılır. Fiziksel yetilerinizi geliştirmek ve daha formda bir yaşam sürmek için çalışma istasyonlarından yararlanabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Çalışma İstasyonları

136 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Voit Çalışma İstasyonları
  2. Dynamic Çalışma İstasyonları
  3. Altis Çalışma İstasyonları
  4. Cosfer Çalışma İstasyonları
  5. Hattrick Çalışma İstasyonları
  6. Prodips Çalışma İstasyonları
  7. Max Tech Çalışma İstasyonları
  8. Jimx Çalışma İstasyonları
  9. Proforce Çalışma İstasyonları
  10. Atölye Hobi Tasarım Çalışma İstasyonları
  11. Profitness Çalışma İstasyonları
  12. ARS PARK Çalışma İstasyonları
  13. Hepitop Çalışma İstasyonları
  14. Power Çalışma İstasyonları
  15. Prowellness Çalışma İstasyonları
  16. Rebuwo Çalışma İstasyonları
  17. Tem Fitness Çalışma İstasyonları
  18. Besinistanbul Çalışma İstasyonları
  19. Leyaton Çalışma İstasyonları
  20. Trx Çalışma İstasyonları
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Güncel Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
DSACategoryId/60001546/2147483635/60004761/355457
Başa dön