Elektronik ortamdaki grafik ya da metinleri bir kâğıt üzerine aktaran yazıcılar dijital ortamdaki verilerin gerçek hayata açılan pencereleridir. Yazıcı türleri arasında en çok tercih edilen model tanklı yazıcılardır. Baskı için sıvı mürekkep kullanan tanklı yazıcı modelleri kaliteli baskı ve kolay dolum avantajı özelliklerinden dolayı ev ve ofis kullanıcıları için iyi bir alternatiftir. Hem siyah beyaz hem de renkli baskı yapabilen tanklı yazıcılar düşük maliyetlerinden dolayı da kullanıcıların en çok tercih ettiği yazıcı türleri arasında yer alıyor. 1937 yılında Tokyo’da kurulan Canon kullanıcı ihtiyaçlarına göre genişlettiği ürün yelpazesiyle bugün dünya genelinde görüntüleme ve baskı teknolojileri denildiğinde öncü markalardan biri olarak tanınıyor. Ortaya iyi iş çıkarmaya odaklanmanız için ofis ekipmanlarınızın nitelikli olması, aklınızın bir köşesinde sizi yarı yolda bırakacağı kaygısının olmaması gerekir. Canon akıllı teknolojisiyle bu düşüncelerinizin önüne geçiyor, sadece işinizi düşünmenize olanak sağlıyor, verimliliğinizi artırıyor. Dijital görüntüleme teknolojileri alanının lider markalarından olan Canon kullanılan yer ve kullanıcı ihtiyacına göre tasarlayıp geliştirdiği tanklı yazıcı modellerliyle iddiasını ortaya koyuyor.

Canon Tanklı Yazıcılarla Yüksek Verimlilik Yakalayın

Canon tanklı yazıcı modellerinde baskı kalitesini orijinal siyah pigment ve boya bazlı renkli mürekkepler kullanarak sağlıyor. Canon yazıcılarla birlikte kullanıldığında en yüksek verimi sağlayacak şekilde geliştirilen mürekkepler sayfa başına düşük maliyetle mükemmel bir baskı kalitesi yakalıyor. Yazıcıya entegre mürekkep tankları sayesinde takip edilebilen mürekkep seviyeleri işinizde bir sürprizle karşılaşmanızın önüne geçiyor. Kolay şişe tutuşu ve optimize doldurma sistemi mürekkepleri hızlı bir şekilde doldurmanıza yardımcı olurken etrafa dökülmesini de engelliyor.

Hızlı ve Çerçevesiz Baskı Ayrıcalığı

Canon tanklı yazıcılarla yüksek kaliteli boya net ve doğal fotoğraf baskıları alabilir ve seçtiğiniz yazıcının özelliğine göre 37 ila 60 saniye gibi kısa bir sürede 4x6 inç çerçevesiz fotoğraflar basabilirsiniz. Fotoğrafların yanı sıra mükemmel netlikte metinler oluşturmanıza katkıda sağlayan yüksek kalitede siyah pigment mürekkebi ve güzel, canlı görüntüler sunan boya bazdaki renkli mürekkebiyle baskı kalitesini yükseltebilirsiniz. Akıllı cihazlarda yer alan Canon Print uygulaması üzerinden iOS ve Android tabanlı cihazlarınıza bağlantı sağlayabilir, bulut yoluyla verilerinizi bu uygulamaları destekleyen yazıcınıza aktarabilirsiniz. Evde çalışanlar ya da küçük ofisler için ideal olan tanklı yazıcılar pratik kullanımla beraber sağladığı hızlı baskıyla tüm yazı işlerinizin üstesinden geliyor. Perakende satıcıların da rahatlıkla kullanabileceği Canon tanklı yazıcılar işinizi sürekli halde tutmak için size gereken her tür baskıyı almanıza yardımcı oluyor.

Hızlı Bağlantı Profesyonel Sonuç

Belgelerinizi ethernet bağlantısı kullanarak yerel ağ üzerinden güvenli, yüksek hızlı bağlantının yanı sıra destekleyen yazıcılarla birlikte AirPrint (iOS), Mopria (Android) veya Windows 10 Mobile güvenli, yüksek hızlı bağlantının keyfini çıkarabilirsiniz. Kaliteden ödün vermeyen yüksek verimlilik elde edebileceğiniz bağlantı sistemleri sayesinde işleriniz yarıda kalmıyor, profesyonelliğinize katkıda bulunmak üzere tüm belgeleriniz sürekli olarak aynı canlılık, netlik ve netlikte kalıyor. Kaliteli ve güvenilir sonuçlar alarak verimliliğin artmasını sağlayan Canon kullanıcılarının ayrıca paradan, zamandan tasarruf etmesine ve diğer gereksiz bağlantı sorunlardan kurtulmasına yardımcı oluyor.

Her An Her Yerde Kurtarıcınız

Canon tanklı yazıcıların mükemmel sayfa verimliliği, yüksek kaliteli baskı ve zahmetsiz bağlantı özellikleri her alanda kullanımını ideal hale getiriyor. Isınma süresinin kısa olmasının getirdiği hız sayesinde Canon tanklı yazıcılar sadece maliyetten değil zamandan da tasarruf etmenizi sağlıyor. Ev kullanıcıları bakım getirmeyen yüksek hacimli baskı çözümü, kolay tank dolumu ve kurulumu nedeniyle tercih ettikleri Canon tanklı yazıcılarla hem belge yazdırabiliyor hem de fotoğraflarını kaliteli bir şekilde basabiliyor, anılar dijital ortamda bir sayfa olarak kalmaktan kurutuluyor. Güvenilir, net baskı kalitesi ve yüksek hacimli baskı alma özellikleri sayesinde çocuklu aileler için çocukların ödevi sorun olmaktan çıkıyor, biriken ödevlere düşük maliyetli bir çözüm getiriliyor. Küçük işletmeler ve ev ofisler için de kullanımı ideal olan tank yazıcılar olağanüstü bir verimlilikle çalışarak işin payına düşen kısmını hızla hallediyor, sık sık mürekkep değiştirmenize gerek kalmadan daha üretmen olmanı sağlıyor.

Canon Kalitesiyle İyi İş Çıkarın

  • Canon portatif ve kullanışlı tanklı yazıcı modellerinde ister ofisinizde isterseniz evinizde kullanıldığında mükemmel uyumu sağlamak amacıyla şık ve kaliteli tasarımıyla fark yaratıyor.
  • Dahili olarak tarayıcı ve fotokopi çekme özelliklerini barındıran tanklı yazıcı modelleriyle kullandığınız tarayıcı ve fotokopi için ekstra bir alan açmanıza gerek kalmıyor, çok işlevli yazıcınız yerden tasarruf etmenizi sağlıyor.
  • All-in-One özellikli dahili tarayıcı ve fotokopi bulunduran çok fonksiyonlu tanklı yazıcıların herkesin ihtiyacı olmadığının farkında olan Canon tek fonksiyonlu tanklı yazıcı modelleriyle de göz dolduruyor.
  • Uzaktan erişime olanak veren modelleri tercih ettiğinizde Wifi teknolojisi yoluyla yazıcınıza ulaşmanız kolaylaşıyor, yer ya da zaman kavramları önemini yitiriyor.
  • Şüphesiz bir yazıcı için en önemli özellik baskı kalitesi ve hızıdır. Canon tanklı yazıcılar gerçekçi sonuç veren son derece yüksek kaliteli fotoğraflar ve grafikler sağlayan oldukça kompakt yapıya sahip cihazlardır.

Canon, Kyosei Felsefesinden İlham Alıyor

"Ortak fayda için birlikte yaşamak ve çalışmak" anlamına gelen Kyosei felsefesini benimseyen Canon tüm faaliyetlerine Kyosei felsefesini dikkat alarak devam ediyor. Sadece şirket faaliyetlerinde değil dünya çapında kurumlarındaki çalışmalarına ilham veren Kyosei Canon çalışanlarına iyi bir kurumsal vatandaş olmanın önemini hatırlatıyor ve çalışmalarına müşterilerini, çalışanlarını, ortaklarını ve dünyayı nasıl etkilediğine dikkat ederek devam etmelerini sağlıyor. Dünya çapında bir çalışma ağına sahip olan Canon yaklaşık 198.000 çalışanıyla görüntüleme aracılığıyla başarılabileceklerin sınırlarını zorlamaya, hayalleri gerçek kılmaya kendini adıyor. Marka dijital görüntüleme teknolojilerini mevcut zengin ürün yelpazesinin ötesine geçmek ve görüntüleme teknolojilerinin sınırları zorlayabileceği yeni alanlara ilerlemek için kullanıyor. Kullanıcı ihtiyaçları, tavsiyeleri, istek ve önerilerine her zaman önem veren Canon teknoloji ve inovasyona tüm çalışanlarıyla birlikte sahip çıkıyor.

Dünyanın Her Yerinde Canon’a Ulaşın

Canon Japonya, Kuzey ve Güney Amerika, Avrupa, Asya ve Okyanusya'da üretim ve pazarlama alt kuruluşları ve ABD, Avrupa, Asya ve Avustralya'daki şirketlerle küresel Ar-Ge ağıyla dünyanın dört bir yanında faaliyet gösteriyor ve kullanıcıların yanında yer alıyor.

  • Canon mürekkep, baskı kâğıdı, fotoğraf kağıdı gibi aksesuarlarla da tanklı yazıcılarını destekleyerek yüksek verimli ve uzun ömürlü çalışmalarını garanti ediyor
  • Tanklı yazıcılar için sağlana 24 aylık garanti süresi Canon’un ürünlerine olan güvenini ortaya koyuyor.
  • Geniş servis ağı Canon tanklı yazıcılara uygun aksesuarların ulaşılabilir olmasını mümkün kılıyor.
  • Kullanıldığı tüm alanlar için yenilikçi çözümler üretmek adına kullanıcılarla temas halinde olmaya gayret ediyor, inovasyonun yanı sıra soruna yönelik çözümler üretmeye gayret ediyor.
  • Ortak fayda için birlikte yaşamayı ve çalışmayı benimseyen marka dünya üzerindeki her kullanıcısının işine ve fikirlerine eşit derecede önem veriyor, herkese uygun çözümler geliştirmeye devam ediyor.

Çarpıcı görüntüler ve göz alıcı renklerde elde edebileceğiniz belge ve fotoğraflarla ister bir öğrenci, ister amatör bir fotoğrafçı olun ister hobinizle daha fazlasını yapmak isteyin ya da piyasadaki en iyi fotoğraf kalitesini arayan bir profesyonel olun Canon tanklı yazıcılar sağ kolunuz olarak çalışmaktan gurur duyuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Canon Tanklı Yazıcı

68 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Wi-Fi
Toplam 38 / 68 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?