Dünyanın sayılı ve güvenilir elektronik üreticileri arasında yer alan Casper markası, yeni nesil masaüstü bilgisayar modelleriyle teknoloji tutkunlarının ilgisini çekmeye devam ediyor.  Teknoloji dünyasına kazandırdığı üstün bilgisayar modellerini tüketicilerle buluşturan Casper, her zaman başarıyı hedefleyen üretim anlayışı ile bu alandaki başarısını sürdürmeye kararlı görünüyor.  Üretilmeye başlandığı ilk günden itibaren tüketici memnuniyetini ön planda tutan yapısıyla ün yapan Casper masaüstü bilgisayar modelleri, göze hoş gelen dış görünümleri ve güncel teknik donanımları ile takipçilerinden tam not alıyor. Yenilikçi ve rekabetçi yapısıyla isminden övgüyle söz ettiren Casper markası, tüm bu özelliklerine ek olarak kaliteli malzeme yapısı ile de farkını ortaya koyuyor. Casper masaüstü bilgisayar modellerinin dış yapısı, içeriğinde kullanılan birinci sınıf malzemeler sayesinde iç aksamı, düşme ve hasar görme sonrasında oluşabilecek olası kırılma ve çizilmelere karşı güvence altına alıyor. Titizlikle belirlenen siyah renkleri ise Casper masaüstü bilgisayarların dış görünüşlerini çekici hale getiren bir diğer unsur olarak öne çıkıyor. Casper masaüstü bilgisayar modellerinin kasa ağırlığı ise 9 kg ile 16 kg arasında değişkenlik gösteriyor. Masaüstü bilgisayarlar için oldukça makul sayılabilecek bu boyutlar sayesinde Casper bilgisayarlar, bir yerden bir yere hem kolaylıkla taşınabilirken hem de yerleştirildikleri alanlar için fazla yer teşkil etmemiş oluyorlar.

Kullanıcılarının iş ve sosyal yaşamlarını kolaylaştırmak ve daha eğlenceli kılmak için üretime sunulan Casper masaüstü bilgisayar modelleri, sahip oldukları teknik özellikler bakımından ele alındıklarında oldukça güçlü ve yeni işlemcilerle donatıldıkları görülüyor. İşlemci tipi olarak İntel Core i3, i5 veya i7 cinsi modelleri tercih eden bilgisayarlar, bu sayede en zorlu program ve uygulamaların üstesinden kolay bir şekilde gelebiliyorlar. Casper masaüstü bilgisayarlar, power supply tercihlerini ise az ısınan, uzun ömürlü ve güçlü modellerden yana yapıyorlar. İşlemcisi ile tam bir uyum içerisinde hizmet sunan power supply modelleri, Casper masaüstü bilgisayar sahiplerine uzun soluklu bir kullanım imkanı sağlıyor.

Casper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

Resmi distribütör garantili olarak kullanıcıların huzuruna çıkan Casper masaüstü bilgisayarlar, 24 aylık bir garanti süresi satışa çıkıyor. Başka bir ifadeyle kullanıcılar, Casper güvencesi ve garantisinden 24 ay boyunca yararlanabiliyorlar.

Casper masaüstü bilgisayar modelleri ekran kartı olarak ise yeni nesil gelişmiş GeForce ve NVIDIA grafik ünitelerini kullanmayı tercih ediyorlar. Üst düzey teknolojilerle desteklenen GeForce ve NVIDIA grafik üniteleri vasıtası ile film ve video gibi uygulamalardan son derece başarılı sonuçlar alınırken, özellikle zorlu ve güç gerektiren oyunlardan hoşlanan kullanıcıların memnun kalacağı bir performans elde ediliyor. Tüm bu özelliklerine ek olarak güncel özelliklerle zenginleştirilmiş ses ve hoparlör sistemleri ile kullanıcılarına unutulmaz bir ses deneyimi sunuyorlar. Böylece film ve oyunlardan alınan haz en üst seviyeye çıkarken, kullanıcılar da keyifli anlar yaşamış oluyorlar.

Casper masaüstü bilgisayar fiyatları teknik özellikleri ve göze hoş gelen tasarımları ile birlikte ele alındıklarında oldukça ekonomik bilgisayar modelleri olarak göze çarpıyorlar. Uygun bir fiyat aralığında yer alan Casper masaüstü bilgisayar modelleri performans ve kaliteye bir arada sahip olmak isteyenler için fiyatı ve teknik donanımları ile tavsiye edilebilecek masaüstü bilgisayarlar arasında yer alıyor. Göze hoş gelen dış tasarımlarının yanı sıra güncel ve yenilikçi yapıları ile Casper masaüstü bilgisayarlar kullanıcılara iş ve sosyal hayatlarını daha keyifli hale getirebilme imkanı tanıyor. Zor beğenen kullanıcıların beklentilerini karşılayabilecek bilgisayarlardan olan Casper masaüstü bilgisayarları, kusursuz bir deneyim yaşamak isteyenler için güçlü bir seçenek olarak göze çarpıyor.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Casper Masaüstü Bilgisayar Fiyatları

8.875 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. İşlemci Tipi
 4. Markalar A-Z
  1. Casper Masaüstü Bilgisayarlar
  2. MSI Masaüstü Bilgisayarlar
  3. Lenovo Masaüstü Bilgisayarlar
  4. Dell Masaüstü Bilgisayarlar
  5. Turbox Masaüstü Bilgisayarlar
  6. Teknobiyotik Masaüstü Bilgisayarlar
  7. İzoly Masaüstü Bilgisayarlar
  8. Go Gamer Masaüstü Bilgisayarlar
  9. Dragos Masaüstü Bilgisayarlar
  10. Technopc Masaüstü Bilgisayarlar
  11. Zetta Masaüstü Bilgisayarlar
  12. HP Masaüstü Bilgisayarlar
  13. Rogame Masaüstü Bilgisayarlar
  14. EFS Teknoloji Masaüstü Bilgisayarlar
  15. Exper Masaüstü Bilgisayarlar
  16. Awacs Masaüstü Bilgisayarlar
  17. Dark Masaüstü Bilgisayarlar
  18. Asper Masaüstü Bilgisayarlar
  19. Efs Bilişim Masaüstü Bilgisayarlar
  20. Yako Masaüstü Bilgisayarlar
  21. Gamer365 Masaüstü Bilgisayarlar
  22. Asus Masaüstü Bilgisayarlar
  23. Ates99 Masaüstü Bilgisayarlar
  24. Alfa Game Masaüstü Bilgisayarlar
  25. Quadro Masaüstü Bilgisayarlar
  26. Acer Masaüstü Bilgisayarlar
  27. Arma Masaüstü Bilgisayarlar
  28. Game Garaj Masaüstü Bilgisayarlar
  29. GamingTech Masaüstü Bilgisayarlar
  30. Intel Masaüstü Bilgisayarlar
  31. Seclife Masaüstü Bilgisayarlar
 5. Ram (Sistem Belleği)
 6. Ekran Kartı Modeli
 7. Ekran Kartı Hafızası
  1. 4 GB
  2. 2 GB
  3. Paylaşımlı
 8. Kullanım Amacı
 9. İşletim Sistemi
 10. SSD Kapasitesi A-Z
 11. İşlemci Nesli
 12. RAM Kapasitesi
 13. Monitör
 14. Harddisk Kapasitesi
 15. İşlemci Numarası A-Z
 16. Ekran Kartı Tipi
 17. Ram Tipi
 18. Wireless Özelliği
 19. Fotoğraflı Değerlendirme
 20. Fırsat Ürünleri
 21. Satıcı A-Z
 22. Optik Sürücü
 23. Webcam
 24. Kart Okuyucu
 25. Power Supply
 26. Ethernet
 27. Adet
 • Marka Casper

Masaüstü Bilgisayar Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/2147483646/3000500/34/casper
Başa dön