1991 yılında kurulan Casper, yerli bilgisayar üreticilerinden biridir. Hızlı ve istikrarlı büyüme anlayışı ile global markalarla rekabet eden Casper, yenilikçi ürünlere sahiptir. Bilgisayar, notebook gibi ürünlerin yanında akıllı telefon ve tablet çeşitlerine de sahip olan marka, bilişim çağına başarıyla uyum sağlayarak ödüllü uygulamaları ile müşterilerinin dikkatini çeker. Markanın üretim konseptinde temel teknolojilerin yanında klavye, ses sistemleri ve mouse gibi bilgisayar aksesuarları da bulunur.

Casper Mouse Fiyatları ve Modelleri

Casper mouse koleksiyonu, kullanıcı bazlı değişen ürünlerden oluşur. Günlük kullanım için kablosuz fareler ve kablolu fareler farklı modeller ile alıcıya sunulur. Günlük fare modellerinde fiyatlar oldukça cazip olup farklı kullanıcılara hitap eder. Kablolu fare modelleri arasında ekonomik ve uzun ömürlü kullanım sunan ofis ve ev tipi fareler yer alır. Küçük ebatları ve işlevsel kullanımı ile standart bir fare arayanlara hitap eden ürünler, sade ve kullanışlı tasarımlara sahiptir.

Markanın oyuncular için ürettiği fare koleksiyonunda sınıfına uygun performans sunan ürünler yer alır. Casper’in oyun bilgisayarı serileri ile uyumlu üretilen fareler, oyuncu aksesuarları serisi için yüksek hassasiyetli ürünler olarak karşınıza çıkar. Oyuncu farelerinde fiyatlar aynı segment içinde satılan benzer farelere nazaran oldukça caziptir. Uygun fiyatlı ürün arayanlara hitap eden oyuncu fareleri teknik özellikleri ve çalışma performansları ile tercih edilebilir ürünler arasında yer alır.

Uzun Ömürlü Günlük Fareler

Casper’in ofis ve ev tipi fareler arasında kablolu ve kablosuz fareler bulunur. Kablolu fareler, kurulum gerektirmeyen yapısı ile USB girişli tak çalıştır ürünlerdir. Orta ve düşük platform tasarıma sahip olan ürünler, sağ ve sol için uygun yapısı ile herkes tarafından rahatça kullanılabilir. Kablolu fareler, sade bir tasarıma sahiptir. Ana tuşları ve yuvarlama düğmesi ile standart bir kullanım için idealdir.

Kablosuz ofis tipi fareler ise kablolu fareler ile teknik açıdan benzer özellikler taşır. 1 adet AA pil ile çalışan modellerde pil ömrü kullanıma göre değişmektedir. Hareket çözünürlüğü ve duyarlılığı 800 DPI olan ürünler, klasik tasarıma sahiptir ve benzer modeller eşliğinde bulunabilir. Basit tasarıma sahip olan modeller, üç düğmeli yapısı ile günlük ihtiyaçlar için yeterli kabul edilir. Kablosuz fare modellerinde tıklama makul kabul edilir. Günlük kullanıma uygun ev tipi ve ofis tipi fareler, optik fare modellerindendir.

Casper Oyuncu Fareleri

Casper oyuncu fareler, standart oyunculara hitap eden ürünleri kapsar. Casper’in Excalibur bilgisayar serisi ile uyumlu tasarlanan fare modelleri, tek seri olarak alıcıya sunulur. Excalibur fareler, çıkarılamayan yan kanatları ile büyük bir tasarıma sahiptir. Özellikle büyük mouse kullanmaya alışmış oyuncular için ideal olan ürünler, lazer fareler arasında yer alır. Markanın farelerinin teknik özellikleri şöyledir:

 • Casper Excalibur fareler, hareket hassaslığı ve hareket çözünürlüğü bakımından başarılı bulunur. Maksimum çözünürlüğü 4000 DPI olan ürünler, çözünürlüğü ile orta segment oyuncu fareleri arasına girer.
 • Sert ham madde üzerine kauçuk boyama yüzeye sahip olan fareler, uzun süreli kullanımlarda ortalama konfor sunar. Standart parmak hareketlerine imkân veren ürünlerde gerekli ayarlamalar yapılarak daha yüksek bir performans elde edilebilir.
 • Işıklandırma yer almayan Casper oyuncu fareleri sağ el için tasarlanmış kablolu farelerdir. Fare modelleri tabandan ayarlanabilir ağırlıklara sahiptir ve böylece kullanıma göre kişiselleştirilebilir.
 • Toplamda 8 tuşu bulunan fare modelleri, programlanabilen tuş tasarımı ile gelir. Farklı görevler atayabileceğiniz tuşları farklı oyunlar için farklı şekillerde programlamak mümkündür. Özel yazılımları bulunan fareler, bilgisayara indirilen programlar ile ayarlanır.
ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Casper Mouse Fiyatları

5 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Casper Mouse
  2. Logitech Mouse
  3. Microsoft Mouse
  4. HP Mouse
  5. Everest Mouse
  6. Trust Mouse
  7. Rampage Mouse
  8. Platoon Mouse
  9. Buyfun Mouse
  10. Inca Mouse
  11. Hadron Mouse
  12. Philips Mouse
  13. Frisby Mouse
  14. Razer Mouse
  15. Asus Mouse
  16. A4Tech Mouse
  17. Lenovo Mouse
  18. Bloody Mouse
  19. HXSJ Mouse
  20. MF Product Mouse
  21. Concord Mouse
  22. Corsair Mouse
  23. PolyGold Mouse
  24. Xiaomi Mouse
  25. Flaxes Mouse
  26. Redragon Mouse
  27. İMICE Mouse
  28. Dexim Mouse
  29. Micropack Mouse
  30. Preo Mouse
  31. Promate Mouse
  32. SteelSeries Mouse
  33. Avec Mouse
  34. Cooler Master Mouse
  35. Polosmart Mouse
  36. AOC Mouse
  37. Thunder Wolf Mouse
  38. Ajazz Mouse
  39. Cougar Mouse
  40. Gamepower Mouse
  41. MSI Mouse
  42. Zowie Mouse
  43. Hiper Mouse
  44. Roccat Mouse
  45. Rush Mouse
  46. Ywyt Mouse
  47. Classone Mouse
  48. Sonia Mouse
  49. Thermaltake Mouse
  50. Winnboss Mouse
  51. CBTX Mouse
 4. Bağlantı
 5. Kullanım Amacı
 6. DPI
 7. Buton Sayısı
 8. Mouse Tipi
  1. Laser
  2. Optik
 9. Renk
 10. Mouse Scroll-Tilt
 11. Aydınlatma
 12. RGB
 13. Fotoğraflı Değerlendirme
 14. Satıcı
 • Marka Casper
DSACategoryId/2147483646/3013120/52/casper
Başa dön