Matkap kategorisinin vazgeçilmez vidalama setleri, tadilat işlemlerini profesyonel bir biçimde gerçekleştirebilmenizi sağlar. Hayat kurtarıcı bu ürünler, tadilat sırasında oluşan kablo kirliliğini de ortadan kaldırır. Böylece ürün, dekorasyon ve günlük tadilat işlerinde kullanıcıya maksimum ergonomi sunmayı başarır. Dolaylı yoldan ihtiyaç karşılamaya olanak sağlayan bu ürün kategorilerinden biri ev aletleridir. Ev aletleri, ev içerisinde ya da kullanılan ortamda söz konusu hasarları gidermeyi ve pratik bir şekilde tamirat yapabilmeyi olanaklı hale getiren ürünlerdir. Elbette ki bu ürünler içerisinde de kullanımı yaygın olan ve ilk başta akla gelen ürünler vardır. Bunlardan biri matkap ve tornavida gibi aletlerin işlerini tek bünyede, kolay bir şekilde görebilen vidalama makineleridir. Vidalama makineleri, delme ve vidalama işlemini yerine getiren; zaman kazandırma hususunda son derece yetkin olan ürünlerdir. Eğer bu ev aletlerinden faydalanmak isterseniz Catpower akülü vidalama aletleri sizin için iyi bir tavsiye olabilir. Catpower akülü vidalama aletleri modelleri, son derece şık tasarımları ve her yönden konforlu bir kullanım sağlayan çoklu özellikleriyle vidalama makinesi seçiminde en doğru isimlerden olabilir.

Catpower Akülü Vidalama Aletleri Modelleri

Catpower akülü vidalama aletleri modelleri, kullanıcıların kullanım koşullarına ve kullanım biçimlerine karşılık veren çok sayıda çeşidi içerisinde barındırır. Bu modeller genellikle delme ve vidalama gibi tamiratlarda kullanıcıların konforlu bir çalışma süreci elde edebilmelerine olanak sağlarlar. Örneğin eğer son derece sert zeminlerde ya da yüzeylerde bir tamirat işi yapmayı amaçlıyorsanız bu noktada satın almak istediğiniz ürün farklılık gösterebilir. Darbeli bir mekanizmaya sahip vidalama makineleri yapacağınız işlem için en doğru seçenek olabilir. Eğer böyle bir kullanım koşulundaysanız Catpower akülü darbeli vidalama makinesi modellerine göz atabilir, içlerinden kendiniz için en uygun seçeneklere yönelebilirsiniz. Şarjlı ev aleti kullanımı günümüzde sıklıkla rağbet gören bir taleptir. Kullanıcıların birçoğu dilediği zaman çalışma yapabileceği ve yineleme özelliği sunan vidalama makinelerinden yana seçim yapmak isteyebilir. Siz de bu yönde bir talepte iseniz Catpower 5106 şarjlı vidalama makinesi 12v li-ion modelleri uygun bir seçenek olabilir. Bu ürün seçenekleri içerisinden dilediğiniz tasarıma ve kullanım özelliğine sahip modelleri bulabilirsiniz. Catpower akülü vidalama makinesi modelleri, aynı zamanda sahip oldukları iç özelliklere göre de çok sayıda seçeneklere ayrılırlar. Örneğin çift akü seçeneği bulunan Catpower akülü vidalama makinesi modelleri, vidalama makinenizi dilediğiniz süreler boyunca kullanabilmenizi ve bu süreç içerisinde akü değişimi ile işleminizi aksatmadan sürdürebilmenizi sağlar. Aydınlatma özelliği bulunan Catpower akülü vidalama makinesi modelleri size kullanım esnasında son derece kolaylık sağlayabilir. Bu akülü vidalama makinesi modelleri, işlem yaptığınız yüzeyi karanlık olmasına rağmen iyi bir şekilde görebilmenizi sağlayarak; en doğru sonuçlar almanıza yardımcı olabilir. Delme özelliği bulunan Catpower akülü vidalama aletleri modelleri size çok yönlü bir kullanım sunar. Bu vidalama makinesi modelleri, ürününüzü aynı zamanda bir matkap görevinde de kullanabilmenize olanak sağlar. Güç ev aletleri hususunda oldukça önemli olabilir. Catpower akülü vidalama aletleri modellerinin yüksek güçte çalışma imkanı sunan seçenekleri, işlem yapılması en zor yüzeylerde dahi maksimum sonuçlar alabilmenize olanak verirler. Delme çapı yüksek olan Catpower akülü vidalama aletleri modelleri, dilediğiniz kullanıma uygun bir çalışma imkanı sunar.

Catpower  Akülü Vidalama Aletleri Özellikleri

Tamir ihtiyacının olabileceği her ev ya da iş yerinde alet çantası içerisinde bulunması gereken başlıca ürünlerin başında akülü yani Catpower şarjlı matkaplar gelir. Akülü vidalama darbeli özelliği ile duvar, ahşap gibi zeminlerde delik açmak için kullanılan pratik bir çözümdür. Bunun yanında en küçük vida sıkma işleminde bile kullanılabilen şarjlı matkaplar, pratik ve oldukça hızlı bir şekilde işlerinizi tamamlamanızı sağlar. Birçok farklı voltaj gücüne sahip matkaplar üretilmektedir. Ortalama 0-5 Volt, 10-15 Volt ya da 15-20 Volt arası ihtiyacınıza uygun kuvvette ürünleri satın alabilirsiniz. Örneğin 18 volt akülü vidalama gücüne sahip profesyonel bir makine, tek başına birçok işi kolaylıkla tamamlamanızı sağlar. Akülü vidalama 18 volt dendiğinde, aletin çalışma gücünün yüksekliği belirtilmiş olur. Amatör kişilerin delme işlemlerinde kullanması için daha düşük güçte üretilen şarjlı matkap tavsiye edilir. Ortalama 12 volt akülü vidalama gücüne sahip aletler, ev işleri gibi daha basit alanlarda kullanılabilir. Electronic Cell Protection yani Elektronik Hücre Koruması özelliğine sahip ürünler seçmek, uzun ömürlü ve dayanıklı kullanım için oldukça etkilidir. Tork yani akülü vidalama aletlerinin dönüş gücü de oldukça önemlidir. Şarjlı matkap üzerinde bulunan tork halkası üzerindeki sayılar, kullanılabilecek maksimum tork değerini gösterir. Tork değeri ne kadar yüksek ise, akülü aleti de bir o kadar yüksek güç üretebilir anlamına gelir. Akülü vidalama aletinin sahip olduğu delme yani tork gücü fazla olduğunda, istenen parça üzerinde oldukça derin vidalama yapılabilir. Catpower akülü aletler teknik özellikleri arasında bir diğer önemli detay ise akü tipidir. Elektronik aletlerin güç ünitesi olan aküler, doğru seçilir ve düzenli şarj edilerek kullanılır ise uzun ömürlü ve dayanıklı kalırlar. Akülü aletler çoğu zaman ev ya da iş yerinde amatör kullanım için tercih ediliyor. Matkaplar sık sık çalıştırılmadan, nadir kullanılacak ise lityum iyon adı verilen akü çeşidine sahip olması tercih edilmelidir. Bu aküler alet kullanılmasa dahi kendi içerisindeki şarjı uzun süre korumaktadır. Bu nedenle son zamanlarda üretilen şarjlı matkapların çoğunda Li-lon akü tipi kullanıldığı görülür.

Catpower Akülü Vidalama Aleti Satın Alırken Nelere Dikkat Etmeli?

Catpower akülü vidalama aletleri modelleri arasından seçim yapmadan önce çok sayıda etkeni göz önünde bulundurarak doğru tercihi yapmaya özen gösterebilirsiniz. Ancak ekseriyetle ev aletleri hususunda kullanım biçimini öncel tutmak uygun bir alışveriş için mühim bir husus olabilir. Örneğin, eğer Catpower akülü vidalama aletini sadece vidalama amaçlı kullanmak istemiyorsanız, delme özelliği de bulunan modellerden yana bir seçim yapabilirsiniz. Eğer delme ya da vidalama işlemlerinizi karanlık ve zorlu koşullarda yerine getirme durumunda sıklıkla kalıyorsanız, bu noktada aydınlatma seçeneği bulunan Catpower akülü vidalama makineleri oldukça işinize yarayabilir. Catpower akülü vidalama aleti kullanımında şarj özelliği arıyorsanız; Catpower şarjlı vidalama makinesi modellerini tercih edebilirsiniz. Eğer bunun yanında uzun süreler çalışma yapabilmek için uygun vidalama makinesi modelleri arıyorsanız, çift akü seçeneği bulunan Catpower akülü vidalama makinesi seçeneklerini tercih edebilirsiniz. En zorlu zeminlerde dahi yüksek bir verim alma isteğindeyseniz; yüksek güç kapasitesine sahip Catpower akülü vidalama makinesi modellerini seçebilirsiniz. 

Catpower Akülü Vidalama Aleti Fiyatları 

Catpower akülü vidalama aleti fiyatları, üretimde kullanılan malzeme, tasarım ve özellik açısından farklılık gösterir. Bunun yanı sıra satıcı kararları da fiyatların belirlenmesinde doğrudan bir etkiye sahiptir. Farklı fiyat seçeneklerini tek sayfa üzerinden görüntülemek için Hepsiburada rehberliğinde araştırmanıza devam edebilirsiniz. Ürün özelliklerini inceleyerek fiyatlara etki eden unsurlar hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz. Hepsiburada’nın sunduğu Alışveriş Kredisi seçeneğinden yararlanarak Catpower akülü vidalama aleti sahibi olmak artık çok daha kolay. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

CATPOWER Akülü Vidalama Aletleri

40 ürün listeleniyor
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Bahçe / Oto
Yapı Market / Hırdavat
Yapı Market / Hırdavat
Elektrikli El Aletleri
Elektrikli El Aletleri
Akülü Vidalama
Akülü Vidalama
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Li-Ion Akülü Vidalamalar
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Amper
Toplam 24 / 40 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?