Çelik Para Kasası

Çelik Para Kasası

Çelik para kasaları para, mücevher ve diğer değerli eşyaları güvenli şekilde muhafaza etmek için tasarlanır. Çeşitli kullanım alanları için üretilen bu ürünlerin yapıları ve özellikleri birbirinden farklı özellikler içerir. Kişiye özgü olan kasalar şifreleme sistemi ve anahtarla korunur. Çelik para kasaları sadece hırsızlık faaliyetlerinde değil, yangın gibi durumlara karşı da dayanıklı malzemelerden üretilir. Bu ürünlerin arasında ev ve ofis kullanımı dışında küçük işletme ve birikimler için uygun olan ergonomik modeller de bulunur. Para kasaları şık ve estetik tasarımlarıyla bulunduğu her mekana uyum sağlayan niteliklere sahiptir.

Kaliteli ve Korunaklı Çelik Kasa Ürünleri

Her türlü soruna karşı dayanıklılık sunan çelik kasalar büyük bir koruma kalkanı oluşturur. Anahtarlı olan tasarımlarda ana anahtarın yanında yedek bir anahtar verilerek olası kaybolmalar karşısında kullanıcıların güvende olmasını sağlar. Bir diğer model olan şifreli çelik kasa modelleri ise kasayı kişiselleştirerek anahtar taşıma zorunluluğunu ortadan kaldırmaya yardım eder. Bu özelliği sayesinde en çok tercih edilen bu ürünler, güvenliği üst seviyelere taşımak için şifre yanlış girildiğinde kendisini kilitler. Tuşlu tasarımların yanı sıra gelişen teknolojiyle birlikte ortaya çıkan dokunmatik ürünler pürüzsüz tasarımlarıyla tüm dikkatleri üzerine çeker. Dijital olan modeller kolay anlaşılabilir ekranıyla kullanım açısından da büyük rahatlık sunar.

Ev Tipi Çelik Kasalar ile Tatile Güvenle Çıkın

Diğer kasa modellerine göre çok daha küçük oranlara sahip olan ev tipi çelik kasalar yere, duvara ve bağımsız şekilde istediğiniz yere monte edebileceğiniz yapıya sahiptir. Bu ürünler küçük yapısı sayesinde evin içerisinde fazla yer kaplamadan kolaylıkla gizleyebilme fırsatını sunar. Çoğunlukla tek kapılı olan tasarımların tercih edildiği ev kasalarında çift bölmeli ve gizli bölmenin bulunduğu modellere de rastlanılır. Kasa açıldığı anda devreye giren mavi led şık göz yormayan bir kullanım imkanı tanır. Evlerde kullanılan kasanızın çalınma ihtimaline karşı odanızın içerisinde bulunan dolabın içine ya da yere monte edilmesi güvenliği daha üst seviyelere çıkartmanızı sağlar. Her koşulda güven sağlayan bu kasalar tatilin tadını doyasıya çıkarmanıza yardım eder.

Her Koşulda Güven Veren Ofis Tipi Çelik Kasalar

İş yeri gibi daha çok paranın muhafaza edildiği alanlarda maksimum güvenlik oluşturması için çelik kasalar, parmak izi, kollu güvenlik şifresi ve tuşlu şifreleme gibi üst düzey önlemler taşır. Para haricinde değerli evrak, hard disk ve diğer eşyaların korunmasını sağlayan bu ürünler içinde sahip olduğu verileri manyetik dalgalardan da gizleyecek şekilde tasarlanır. Ev tipi kasa modellerinden farklı olarak daha büyük yapıda üretilen bu kasalar geniş iç hacmiyle çok daha fazla eşyayı korur. Ayrıca ayarlanabilir raf özelliği sayesinde büyük eşyaların sığmama ihtimalini de ortadan kaldırır. Modellerin iç kısımları gece ve gündüz rahat kullanım sağlayabilmesi için aydınlatmalı olarak üretilir. İşlevsellikleriyle dikkat çeken çelik kasalar rengarenk seçenekleriyle geniş bir yelpaze sunar.

Soru 1: Çelik para kasaları kaç kilo ağırlık taşır?

Cevap 1: Çelik para kasalarının ağırlıkları kullanım alanına göre değişkenlik gösterir. Kişisel ev tipi para kasaları 40 ile 100 kilogram taşıyabilirken, profesyonel kasalar 250-300 kilogramdan başlayarak 1 tona kadar çıkan ağırlığa sahiptir.

Soru 2: Satın alınan çelik para kasalarında hangi özellikler bulunmalıdır?

Cevap 2: Para kasaları ilk olarak kullanım alanına uygun boyutlara sahip olmalıdır. Daha sonra güvenlik şifresi kırılmayan, darbelere ve yangına karşı dayanıklılık özelliklerini taşımalıdır.

Soru 3: Çelik para kasalarının fiyat aralığı neye göre değişir?

Cevap 3: Güvenlik seviyesi ve ağırlığı arttıkça para kasalarının fiyatları da yükselmeye başlar.


Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Çelik Para Kasası

21 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 21 / 21 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?