Okulda, ofiste ya da çalışırken ihtiyaç duyabileceğiniz yönlendirme ve ölçme araçlarını bir arada sunan cetvel setleri, farklı seçenekler ile beğeninize sunuluyor. Gönye, pergel ya da cetvel gibi farklı araçları bir arada satın alabileceğiniz ve ilgilendiğiniz iş her ne olursa olsun çok daha kesin sonuçlar elde edebileceğiniz cetvel setleri daha etkin bir çalışma ortamı yaratmanıza yardımcı oluyor.

Farklı matematiksel hesaplamaları, mühendislik çizimlerini ya da mimarlık projelerini ölçülebilir ve hesaplanabilir bir hale getiren gönye, cetvel ya da pergel gibi ürünler, geometrik desenleri ve yüzeyleri de çok daha kolay bir şekilde kavramanıza yardımcı oluyor. Yüzeylerin birbirine açısını, uzunluğunu ya da derinliğini belirlemenize yardım eden gereçler sayesinde dilerseniz projelerinizi ölçeklendirebilir dilerseniz geometrik analizlerinizi çok daha etkin bir şekilde yapabilirsiniz.

Cetvel Seti Çeşitleri

Farklı renk ve tasarımlar ile kişiliğinize en uygun modelleri tercih etme imkanı sunan cetvel seti çeşitleri, işlevsel özellikleri ile de ön plana çıkıyor. Lise ve ilköğretim öğrencilerinin sıklıkla tercih ettiği cetvel setleri, 180 derece ya da 90 derece ölçümlemeleri yapmanızı sağlayan gönyeleri, yüzeylerin uzunluklarını hesaplamanıza yardımcı olan cetvelleri ve dairesel çizimlerin yarıçaplarını hesaplamanıza olanak sağlayan pergelleri bir arada sunuyor. Bu sayede tüm matematik dersleriniz için tek bir set kullanabilir, tüm ihtiyaçlarınızı bir kerede karşılayabilirsiniz.

İstenilen özelliklerde ve ölçülerde çizimler yapmanıza yardımcı olacak cetveller, geometri, teknik çizim, inşaat, terzilik, mimari gibi farklı iş kollarının ihtiyaç duyacağı çözümleri bir arada sunuyor. Pratik kullanımları ve işlevsel özellikleri sayesinde kolay ve hızlı bir veri elde etmenizi sağlayan modeller, iş hayatında çok daha hızlı davranmanızı ve rakiplerinizin önüne geçmenizi de amaçlıyor.

Birbirine iki kol ile bağlanmış, çember çizmeye ya da küçük mesafeleri ölçmeye yarayan pergel modellerine sahip cetvel setleri, milimetrik hesaplamalarınızı, yarıçap ölçümlerinizi ya da ufak oynamalarınızı çok daha net bir şekilde görmenize yardımcı oluyor. Dairesel hareketler sayesinde ihtiyacınız olan alanı kolayca belirlemenizi sağlayan modeller sayesinde, gerek matematik derslerinde ön plana çıkabilir gerekse projelerinizi bir üst seviyeye kolaylıkla çıkarabilirsiniz.

Açıların ikiye bölme işlemi, eşkenar üçgen hesaplamaları, dik üçgen çizimleri ya da tam açı belirlemesi yapacağınız durumlarda en büyük yardımcınız olmayı amaçlayan gönye modelleri, iki ya da daha çok sayıdaki çizginin birbirine olan dik açılarını hesaplamada etkin bir çözüm sunuyor. İşlemlerinizi hızlandırmak için bir ya da daha çok kenarı cetvel şeklinde ölçülendirilmiş modelleri kullanabilir, farklı cetvel setleri arasından seçim yapabilir, sizin için en doğru cetvel seti çeşitlerini inceleyebilirsiniz.

Cetvel Seti Fiyatları

Gerek kullanım ihtiyacınıza gerekse bütçenize göre seçiminizi yapabileceğiniz cetvel setleri, ihtiyacınıza en iyi şekilde cevap vermeyi amaçlıyor. Farklı renkleri ve tasarımları ile dikkat çekici bir kullanım sunan farklı ürünleri inceleyebilir, cetvel seti fiyatları arasında karşılaştırma yapabilirsiniz.

Cetvel çeşitlerinin yanı sıra teknik yazı setleri arasından da seçiminizi yapabilir, ihtiyacınızı en doğru şekilde karşılayabilirsiniz. Farklı semboller, sayılar, harfler ya da alfabeler ile donatılmış yazı setleri, çizimleriniz ya da defterlerinizi kategorize etme imkanı sunuyor. Aynı zamanda göze hoş görünen projeler, yazım şekilleri ya da çizimler oluşturmak isteyen kişiler için de etkin bir çözüm sunan modelleri, ihtiyacınıza en uygun şekilde kullanabilirsiniz. Farklı şekillerde numaralandırılmış proje aşamaları, mimari çizimler ya da matematiksel hesaplamalar için pratik ve etkili bir çözüm sunan yazı setleri sayesinde projenizi okunur bir hale getirebilir, herkes tarafından kolayca anlaşılabilecek bir hale rahatlıkla getirebilirsiniz.

Cetvel Setleri

11 ürün var
 1. Markalar
  1. Akyazı
  2. Maped
  3. Yıldızlar
  4. Rio
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005096/15255
BAŞA DÖN