Columbia Outdoor Ayakkabılar

Çeşitli doğa sporlarını yaparken giyilen outdoor ayakkabılar, kullanım amacına göre farklı modellere ve özelliklere sahiptir. Dağcılık ayakkabıları, trekking botlar, sandaletler ve kışlık botlar olarak farklı türlerde satılan ürünler astar, saya ve taban özellikleri açısından farklılık gösterir. Özellikle sağlıklı spor yapabilmek için ayak numarasına uygun seçilmesi gereken outdoor ayakkabılar, doğada hayati öneme sahiptir. Farklı özelliklere ve modellere sahip olan outdoor ayakkabı modellerini doğa sporlarına uygun teknolojiler ile üretim yapan markalardan temin edebilirsiniz.

Columbia Outdoor Ayakkabı

1983’te kurulan spor giyim markası olan Columbia Sportswear Company, dış giyim ürünleri ile tanınır. Özellikle Amerika’da kayak giyiminde önde gelen markalardan biri olarak tanınan Columbia, farklı doğa sporlarına uygun dış giyim, spor giyim ve dayanıklı ayakkabı tasarımlarına sahiptir. Kıyafetlerde vücut ısısını vücuda geri yansıtma, eşit ısı özelliği ve nefes alabilir kumaş gibi teknolojileri kullanan marka; ayakkabılarda ise farklı özellikleri kullanıcılarına sunar. Özellikle ayakkabılarda su geçirmez nefes alabilen ayakkabı teknolojisine sahip marka, soğuk havanının içeri girmesini engelleyerek konforla kullanılan ürünler üretir. Columbia outdoor ayakkabılar arasında dikkat çeken bir diğer özellik ise kir tutmayan ekstra su geçirmez Outdry teknolojisidir. Ayakkabılarda kir ve terin birikmesini önleyen teknoloji özellikle doğa yürüyüşlerinde kullanıcıya konfor sunar. Columbia outdoor ayakkabılarda darbe emici desteğe ve farklı zeminlerde tutuş gücüne sahip ürünler de bulunur.

Columbia Outdoor Ayakkabı Modelleri

Columbia outdoor ayakkabılar arasında farklı modellerde farklı cinsiyetlere hitap eden ürünler yer alır. Markanın outdoor ayakkabı çeşitlerinde yürüyüş ayakkabıları, tırmanış ayakkabıları, kışlık botlar, sandaletler ve parmak arası terlikler bulunur. Ayakkabıları arasında darbe emici sistemi ile uzun yürüyüşlere imkan veren ürünlere ulaşabilirsiniz. Konforlu yürümeye imkan veren darbe emici ayakkabılar hafif köpükleri sayesinde daha rahat ve konforlu hareket etmeyi sağlar. Columbia ayakkabılarda şehir içinde de kullanılabilen kadın ve erkek ayakkabı modellerine ulaşabilirsiniz. Detaylı bağcık dizaynları, taban özellikleri ve kahverengi, gri gibi renk seçeneklerine sahip ayakkabı çeşitlerini inceleyerek uygun ürünü tercih edebilirsiniz.

Columbia bot çeşitleri arasında ise su geçirmezlik özelliğine sahip ürünler öne çıkar. Özellikle yağmurlu ve karlı zeminlerde başarılı bir kullanım sunan ürünler farklı yüzeyler için güçlü tutuş imkanı veren Omni-Grip teknolojisine sahiptir. Sandalet çeşitleri arasında ise kadınlara özgü modeller bulunur. Açık havada, park gezilerinde ve kısa hafta sonu gezilerinde kullanıma müsait aynı zamanda tırmanış için uygun taban özelliklerine sahip ürünler hafifliği ile öne çıkar. Tek renk veya gri beyaz renklerin birlikte kullanıldığı sandalet çeşitlerinde arkadan bağlanan rahat ürünleri inceleyebilirsiniz. Columbia çocuk ayakkabıları arasında ise bot ve ayakkabı çeşitlerine ulaşabilir, farklı yaşlara hitap eden ürünler arasından ihtiyacınıza uygun ürünü seçebilirsiniz.

Columbia outdoor ayakkabılar arasında değişen fiyatları ile farklı bütçelere uygun ürünler bulunur. Kışın giyilen bot çeşitlerinde kalitesine uygun fiyat aralıkları ile satılan ürünler yer alır. Özellikle farklı zeminlere uygun, darbe emici sisteme sahip ve suya dayanıklı ürün çeşitlerini inceleyerek bütçenize ve talebinize uygun ürünü kolayca seçebilirsiniz.

Ayakkabı çeşitleri arasında ise ürünlerin fiyatları kullanılan teknolojiye bağlı olarak değişir. Özellikle engebeli alanda koşmaya imkan veren konforlu yastıklama sistemine ve dayanıklı darbe emici malzemeden üretilen tabana sahip ürünler birbirine yakın fiyatlar ile satılır. Şehir içinde kullanıma uygun kadın ve erkek ayakkabı çeşitleri ise daha uygun fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Columbia Ventsock ayakkabı modellerinin fiyatları ise sandaletler ile benzerlik gösterir. Farklı kullanım amacına uygun üretilen Columbia outdoor ayakkabılar arasında, ayak numaranıza uygun ürünü kolayca bulabilirsiniz.

Columbia Outdoor Ayakkabı Modelleri

212 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Columbia
  2. The North Face
  3. Salomon
  4. GriSport
  5. Merrell
  6. Scarpa
  7. Asolo
  8. Jack Wolfskin
  9. Keen
  10. Helly Hansen
  11. Lowa
  12. Dolomite
  13. Quechua
  14. Regatta
  15. Teva
  16. Mondeox
  17. Olang
  18. Salewa
  19. Antarctica
  20. Karrimor
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Cinsiyet
 5. Renk A-Z
 6. Numara A-Z
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Columbia
DSACategoryId/60001546/2147483604/22006250/22003663
BAŞA DÖN