Converse

1930’lu yıllarda sıradan bir hikaye ile başlayan Converse serüveni popüler bir markaya dönüşmüştür. Başlangıçta All Star olarak başladığı serüveni basketbol dünyasında starlığını arttırarak Cuck Taylor All Star olarak efsanevi marka olarak yerini korumaktadır. Dünyada yankı uyandıran marka birçok farklı kültüre ve yaşam tarzına hitap etmektedir. Her yaş, her cins ve etnik köken tarafından benimsenerek eksiksiz tasarımı ile yaşam ikonu haline gelmiştir. Converse bir spor ayakkabının yapabileceğinin tamamını yaptığını göstermiştir. Her zaman daha iyiyi ve daha özelini yapan bir çift ayakkabıdır. Onunla kaykay yapmak, üç sayılık atışlar, konsere gitmek, maç yapmak her zaman ayrıcalıklıdır. Gittiğiniz her yerde daima sizinledir.

Converse Ayakkabı- Converse bot

Aslında bir markanın tek bir modeli ile dünyaya sesini duyurmak kendini tanıtmak çok güçtür. Converse’in ilk çıkış yıllarında teknolojinin kısıtlı olduğu zamanlarda bu kadar güçlü bir şekilde doğması aslında çok zordu. Basit ve sıradan bir hikaye ile başlayan doğuş, ilk önceleri bileksiz ve kısa ayakkabı tarzı ile kaykaycıların daha doğrusu sokak modasının tek tercihiydi. Basketbol, futbol ve günlük Converse ayakkabı olarak çağın ihtiyacını gideriyordu. 

Kendi alanında koleksiyonu ile çığır açan marka her tasarımda kendi yeniliyor. Bu yeniliklerin başında bileksiz modelleri günlük hayatınıza alarak dört mevsim kullanma imkanı sağlıyor. Converse bot modelleri dış görünümü ile size her zaman yazın sıcaklığını yaşatacaktır. Çünkü botların iç malzemesi kışa uygun bir hale getirilerek hem görüntüsü hem kullanımı ile kışlar hep yaz mevsiminde olacaktır.

Converse Modelleri 

Kendi içinde yeniliğini her zaman yaşayan Converse modelleri asla çizgisizinden şaşmamıştır. Her zaman konforu ve sağlıklı olanını sunmuştur. Özellikle tek renkte sabit kalanlar için siyahın her anlamda farkını yaşayabilirsiniz. Converse siyah ayakkabı modelleri gençlerin gözdesi haline gelmiştir. Gençlerin dünyalarına hitap eden Converse onların kendilerini özgür hissettikleri özel bir ayakkabıdır. 

Converse Platform Modeli

Yüksek topuk severleri yalnız bırakmayan Converse platform modeli ile 90’larda ki kızların ikonudur. Koleksiyonların hepsi birinci sınıf deriden üretilmektedir. Bu deri modelleri ile farkınızı kolayca yansıtabilirsiniz. Çift katlı taban ile sizi yükseklere taşıyacaktır. Klasik anlayışınızı tamamen değiştirerek, sizin için, size özel yüksek bir profil sunacaktır.

Converse Run Star Hike

Converse run star hike tam bir öncü niteliğindedir. Ayakkabının ayrıcalıklı yanı rahat tasarımıyla öne çıkmaktadır. Yürüyüşteki esnek hareketlerden esinlenerek tasarlanan bağcıklı kanvasla bir yıldıza dönüşebilirsiniz. Ayakkabının dış görünüşünde şeritler ve çıkıntılı platform tabanla dikkatleri üzerinize toplamanız an meselesidir. Topuk boyu yaklaşık olarak 5 cm’dir. Bilekli ve bileksiz olan modelleri konforlu ortholite iç taban, renkli seçeneklerinden biri mutlaka sizinle olacaktır. 

Converse Chuck Taylor All Star

Her güne yeni bir Converse ikonu diyerek 1917’den bu yana şaşmayan bu yolculuk devam etmektedir. Converse chuck taylor all star modeli günlük kullanımınız için çok idealdir. Detayları ile oldukça otantik bir görünüşe sahiptir. Ayakkabının üst kısmı kanvas, konforlu ortholite sahip iç taban, bilekteki arması ile ticari bir markadır. Tercih etmemeniz için hiçbir neden yok.

Converse Chuck 70- Converse Chuck 70 Hi

Konfor sizin için vazgeçilmez ise, tek tercihiniz olan Converse Chuck 70 çok daha dayanıklı ve birinci sınıf malzemelerden üretilmiştir. 1970’li yılların orijinal tasarımlarından yeni yüzyıla kadar ulaşan bu klasik modelde tasarım üst seviyelere kadar çıkmıştır. Kemer desteği ve istikrarlı bir görünüme sahiptir. Bu modellerde ekstra bir yumuşaklık ve esneklik hakimdir. Dayanıklılığı arttırılmıştır. Artık her gün giyebileceğiniz bir ayakkabınız var. Bir ürün hem hafif hem de dayanıklı olabilir mi? Evet Converse chuck 70 modelinde mevcuttur. Alışık olduğunuz zamansız görünüm ile her zaman yanınızda olacaktır.

Converse Chuck 70 Hi modeli de tıpkı diğer modeli gibi kendi içinde ikonik bir stil oluşturmaktadır. Usta işçiliğinin yanı sıra moda haftasındaki podyum ve sokak görüntüsünü kendine has bir şekilde birleştirmiştir. Bu da onun stilini geliştirerek, kendini ifade etmek isteyenlere hitap etmektedir. Vazgeçilmez olan sneaker haline dönüşmüş renk skalası çok geniş tutulmuştur. Parlak ve nötr tonların karışımını günümüz dijital dünyasına yansıtmaktadır. Dayanıklılığı arttırılarak katlanmış ve birinci sınıf kanvastan üretilerek, iç tabanına rahatlık sağlamak için ortholite malzemesi kullanılmaktadır. 1970’li yıllardan günümüze basketbol alanında en iyi ayakkabı olarak kabul edilen ve orijinal tasarımlarının köklerine bağlı kalarak günümüze kadar ulaşmayı başaran ender modellerden birdir.

Converse Kadın Ayakkabı Modelleri

Converse kadın ayakkabı modellerinde de ilk modellerine bağlı kalan tasarımları günümüze uyarlayarak kadın dünyasındaki yerini korumaktadır. İster sporcu isterseniz sıradan bir yürüyüş veya günlük ayakkabı kullanımınız olsun her ihtiyacınızı karşılayacak olan modellerin tamamı özgürlüğünüzü arttırmaktadır. 

Converse ayakkabı kadın tasarımlarında kendinizi konforlu ve rahat hissetmenizi sağlayacak iç taban malzemeleri kullanılmaktadır. Üretimlerinde olağanüstü işçilik geliştirilerek geri dönüşüm malzemeleri %100 oranındadır. Converse bayan ayakkabılarında kullanılan ekstra yastıklama malzemeleri ile ayakkabının iç hacmi yükselecektir. Böylece hareketleriniz ve pozisyonlarınızı daha rahat kullanabileceksiniz. Kauçuk topuk ile güçlendirilmiş dikişler, onun birinci sınıf olduğunun kanıtıdır. 

Converse Dair Her Şey 

Converse çakma modelleri ile gerçeğindeki konforu ve rahatlığı bulmaya çalışmanız oldukça güçtür. Bu nedenle Converse modelleri arasında kendinize uygun olanını, tüm ürünleri dikkatle inceleyerek kolayca bulabilirsiniz. 1930’lu yıllarındaki serüvenli yolculuğu her dönemin gençlerine hitap ettiği gibi günümüz gençlerine de seslenmektedir. Eskimeyen ve kaliteden asla ödün vermeyen anlayışı yıllardır devam ettirmektedir. 

Kolay bir şekilde her giysinizle Converse kombinleri oluşturarak tarzınızı yansıtabilirsiniz. Özgürlüğünüzden ve rahatlığınızdan ödün vermeden her an ve her yerde dilediğiniz zaman giyebileceğiniz modelleri mevcuttur. Modeline ve kullanılan malzemelerine göre Converse fiyatları değişiklik gösterir. Ama sizin olan Converse yine size ulaşacaktır.

Converse Kalın Taban

Hibrit bir dünyaya hazırsanız Converse kalın taban size eşlik edecektir. Orijinal tasarım korunarak yepyeni dünyaya açılan penceresinden dijital ve fiziksel dünya arasındaki bağları doğal renkler ve malzemelerle karıştırılmıştır. Ortaya olağanüstü bir tasarım çıkarak zamanın en iyisi olmaktadır. %100 geri dönüşümlü olan polyester üst kısımda hem topuk hem de süet yüzeylerle bir araya gelerek yeniden hayat bulmuşlardır. Organik kanvas kaplama ile tarzınızı ve kendinizi ifade etmeye artık hazırsınız. 

Converse Çocuk Ayakkabısı

Çocukların dünyası çok heyecanlı ve çok eğlencelidir. Ancak onlar hızlarını kesmeden rahatlarını sağlamaya çalışılmış olan tasarımları eşsizdir. Kanvas sneakerler, gün boyu devam eden konfor ve desteklerle nefes alabilen malzemeler kullanılmıştır. Her modelde kullanılan kanvas kumaş hafif olduğu kadar da dayanıklıdır. Geçmişten günümüze kadar ulaştığı için zamansızdır. Klasik görüntüsünün altında yüksek bir koruyuculuk hakimdir. Orta bölmelerde hava akışını sağlayan delikler bulunur. Çok bilinen ve tanıdık olan Converse’le siz de yeni profilinizi oluşturabilirsiniz.

Converse Değişmeden Nasıl Her Döneme Hitap Edebiliyor?

Köklerine bağlı bir şekilde tasarımlar yapan Converse üretimindeki önceliği, rahatlık ve konforu sağlamaktır. İnsanların ayakkabı seçimlerinde ilk aradığı da zaten budur. 

Converse Modellerini Birbirinden Ayıran Özellikler Nelerdir?

Converse her modelinde ilk çıkardığı ayakkabısını baz alarak onun üzerinde yeniden tasarlar. Converse ’in özelliği de budur. Her model birbirine benzer ancak her biri birbirinden çok farklıdır. 

Converse Neden Özeldir? 

Yola çıktığı ilk andaki rahatlığı ve sağladığı konfor hiçbir zaman değişmemiştir. Hatta daha da konforu daha da artırarak koleksiyonunu genişletir. Bu da Converse’in çok özel bir ayakkabı olduğunu gösterir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...