Hobisi ya da işi gereği yeni bir bilgisayar toplayan ve bilgisayarı için temel bileşenleri edinen teknoloji meraklılarının güven duyduğu markalardan biri olan Cooler Master, geliştirdiği power supply unit (PSU) modelleriyle de adından söz ettiriyor. 1992’de kurulan Tayvan merkezli markanın, kullanıcıların, gereksinimleri doğrultusunda ürettiği güç kaynakları, sundukları teknik olanaklara bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Cooler Master power supply fiyatları, ürünlerin sunduğu güç, sağladığı enerji verimliliği, sahip olduğu soğutma çözümü, taşıdığı kablo yapısı gibi etmenler doğrultusunda çeşitlilik gösteriyor. Ortaya koyduğu güç kaynağı modellerini MasterWatt Maker, MasterWatt, MasterWatt Lite, MWE Gold, MWE Bronze, MWE White, White Platinum, V Gold ve Elite şeklinde seriler hâlinde sunan Cooler Master, güç kaynaklarının pek çoğunda 80 Plus sertifikasyonuna uygun üretiyor.

Bilgisayarınızı Güvenli Güç Kaynağına Emanet Edin

 • Bilgisayarınızı oyun ve oyun yayıncılığı, video render etme, üç boyutlu grafik hazırlama gibi güç kaynağına yük bindirecek işlemlerde kullanıyorsanız, markanın geliştirdiği MasterWatt Maker serisi ürünleri tercih edebilir, bilgisayar bileşenlerinizin ideal oranda elektrik alarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.
 • Güçlü bir ekran kartı ve işlemciye sahipseniz, ilgili birimlerin ihtiyaç duydukları enerjiyi en verimli şekilde vermeyi hedefliyorsanız, Cooler Master’ın MasterWatt ve diğer serilerindeki güç kaynaklarına yönelebilir, bilgisayarınızın ideal koşullarda çalışmasını mümkün kılabilirsiniz.
 • Bilgisayar kasanızın içerisindeki kablo karmaşasından kurtulmayı planlıyor, bu doğrultuda alternatif güç kaynakları arıyorsanız, yalnızca bilgisayar bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kabloları kullanmanıza fırsat veren tam modüler ve belirli ölçüde kişiselleştirebileceğiniz yarı modüler çözümlere yatırım yapabilirsiniz.
 • Oyun oynarken ya da render alırken bilgisayarınız aniden kapanıyorsa güç kaynağınızı değiştirmeyi düşünebilir, sistem bileşenlerinizin hangi oranda güce ihtiyaç duyduğunu, internet üzerinde yer alan PSU hesaplama sistemleri aracılığıyla tespit ederek sizin için en uygun Cooler Master çözümünü edinebilirsiniz.
 • Özel tasarımlı soğutma sistemleri ve fanlarla desteklenen ürünleri, en ağır yükler altında bile serin ve sessiz çalıştığına tanıklık edebilir, Active PFC özelliğini beraberinde getiren PSU modelleriyle bilgisayarınıza daima ideal enerjinin sağlandığından emin olabilirsiniz.
 • Taşıdığı; OTP, OPP, OCP gibi pek çok koruma mekanizmasıyla hem kendini hem de güç verdiği diğer tüm bilgisayar bileşenlerinin olası akım dengesizliklerinde koruyan Cooler Master güç kaynağı modellerini iş ya da eğlence amacıyla kullandığınız bilgisayarlarda değerlendirebilirsiniz.

En Güçlü Bilgisayar Konfigürasyonlarınıza Cooler Master ile Güç Verin

Tercih edeceğiniz modele göre çok sayıda SATA konnektörü, tek kanal üzerinden yüksek Watt değeri sunabilen PCIe konnektörleri, yeni nesil işlemcileri rahatlıkla besleyebilecek değerler sunan 12V 4+4 pin konnektörleri ve daha fazlasıyla desteklenen ürünler, bilgisayarınız için fazlasıyla yeterlilik gösteriyor. Özel örgülü yapıdaki kablolarıyla farklı açıda dursa bile iç kısmındaki tel yapısının zarar görmemesini sağlayan PSU kabloları ise teknoloji tutkunlarından tam not alıyor. Genişlikleri, modelden modele değişiklik arz eden fanlar ise koruma ızgarası altında, görevini sorunsuz şekilde yerine getiriyor.

Hem Yüksek Performanslı Hem de Verimli Çalışan Çözümler

500 Watt altı, 500 ila 750 Watt, 750 Watt ve üzeri güç sağlayabilen Cooler Master power supply modelleri, 80 Plus sertifikalarıyla yüksek performanslı oldukları kadar verimli çalışabildiklerini de ispat ediyor. 80 Plus; Titanium, Platinum, Gold, Bronze ve Standard olarak kategorilere ayrılan güç kaynakları, enerji verimliliği noktasında hassas olan kullanıcıların beklentilerine yanıt veriyor.

Yeni bir bilgisayar topluyorsanız ya da kullandığınız bilgisayarın güç kaynağından memnun değilseniz, Cooler Master güç kaynağı fiyatları ve modellerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayacak modeli hemen satın alabilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Cooler Master Power Supply Fiyatları

21 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Power Supply A-Z
  1. 750 W
  2. 650 W
  3. 500 W
  4. 520 W
  5. 550 W
  6. 600 W
  7. 700 W
  8. 850 W
  9. 730 W
 4. Markalar A-Z
  1. Cooler Master Power Supply Psu
  2. Corsair Power Supply Psu
  3. Thermaltake Power Supply Psu
  4. Frisby Power Supply Psu
  5. Be Quiet! Power Supply Psu
  6. Fsp Power Supply Psu
  7. Xigmatek Power Supply Psu
  8. Everest Power Supply Psu
  9. Hadron Power Supply Psu
  10. Platoon Power Supply Psu
  11. Power Boost Power Supply Psu
  12. Aerocool Power Supply Psu
  13. Gametech Power Supply Psu
  14. Zalman Power Supply Psu
  15. High Power Power Supply Psu
  16. Rampage Power Supply Psu
  17. Cougar Power Supply Psu
  18. Seasonic Power Supply Psu
  19. Silverstone Power Supply Psu
  20. Concord Power Supply Psu
  21. Rush Power Supply Psu
  22. Asus Power Supply Psu
  23. Elba Power Supply Psu
  24. Tx Power Supply Psu
  25. Dark Power Supply Psu
  26. General Technic Power Supply Psu
  27. Sharkoon Power Supply Psu
  28. Boost Power Supply Psu
  29. Gamepower Power Supply Psu
  30. Gigabyte Power Supply Psu
  31. Inca Power Supply Psu
  32. GAMEMAX Power Supply Psu
  33. HP Power Supply Psu
  34. Hiper Power Supply Psu
  35. Quake Power Supply Psu
  36. Redrock Power Supply Psu
  37. Wozlo Power Supply Psu
  38. Adata Power Supply Psu
  39. Afox Power Supply Psu
  40. Bross Power Supply Psu
  41. Deep Cool Power Supply Psu
  42. Dragos Power Supply Psu
  43. Eyfel Power Supply Psu
  44. Fractal Design Power Supply Psu
  45. GCM Power Supply Psu
  46. Gameload Power Supply Psu
  47. Global Power Supply Psu
  48. IFM Power Supply Psu
  49. Necron Power Supply Psu
  50. Omron Power Supply Psu
 5. Verimlilik Sertifikası
 6. Modüler Kablo Çıkışı
 7. Verimlilik (%)
 8. Aydınlatma
 9. Fan Çapı
 10. Fotoğraflı Değerlendirme
 11. Fırsat Ürünleri
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Cooler Master
DSACategoryId/2147483646/8/1012/coolermaster
Başa dön