Hobisi ya da işi gereği yeni bir bilgisayar toplayan ve bilgisayarı için temel bileşenleri edinen teknoloji meraklılarının güven duyduğu markalardan biri olan Cooler Master, geliştirdiği power supply unit (PSU) modelleriyle de adından söz ettiriyor. 1992’de kurulan Tayvan merkezli markanın, kullanıcıların, gereksinimleri doğrultusunda ürettiği güç kaynakları, sundukları teknik olanaklara bağlı olarak farklı fiyat aralıklarında yer alıyor. Cooler Master power supply fiyatları, ürünlerin sunduğu güç, sağladığı enerji verimliliği, sahip olduğu soğutma çözümü, taşıdığı kablo yapısı gibi etmenler doğrultusunda çeşitlilik gösteriyor. Ortaya koyduğu güç kaynağı modellerini MasterWatt Maker, MasterWatt, MasterWatt Lite, MWE Gold, MWE Bronze, MWE White, White Platinum, V Gold ve Elite şeklinde seriler hâlinde sunan Cooler Master, güç kaynaklarının pek çoğunda 80 Plus sertifikasyonuna uygun üretiyor.

Bilgisayarınızı Güvenli Güç Kaynağına Emanet Edin

  • Bilgisayarınızı oyun ve oyun yayıncılığı, video render etme, üç boyutlu grafik hazırlama gibi güç kaynağına yük bindirecek işlemlerde kullanıyorsanız, markanın geliştirdiği MasterWatt Maker serisi ürünleri tercih edebilir, bilgisayar bileşenlerinizin ideal oranda elektrik alarak çalışmasını sağlayabilirsiniz.
  • Güçlü bir ekran kartı ve işlemciye sahipseniz, ilgili birimlerin ihtiyaç duydukları enerjiyi en verimli şekilde vermeyi hedefliyorsanız, Cooler Master’ın MasterWatt ve diğer serilerindeki güç kaynaklarına yönelebilir, bilgisayarınızın ideal koşullarda çalışmasını mümkün kılabilirsiniz.
  • Bilgisayar kasanızın içerisindeki kablo karmaşasından kurtulmayı planlıyor, bu doğrultuda alternatif güç kaynakları arıyorsanız, yalnızca bilgisayar bileşenlerinizin ihtiyaç duyduğu kabloları kullanmanıza fırsat veren tam modüler ve belirli ölçüde kişiselleştirebileceğiniz yarı modüler çözümlere yatırım yapabilirsiniz.
  • Oyun oynarken ya da render alırken bilgisayarınız aniden kapanıyorsa güç kaynağınızı değiştirmeyi düşünebilir, sistem bileşenlerinizin hangi oranda güce ihtiyaç duyduğunu, internet üzerinde yer alan PSU hesaplama sistemleri aracılığıyla tespit ederek sizin için en uygun Cooler Master çözümünü edinebilirsiniz.
  • Özel tasarımlı soğutma sistemleri ve fanlarla desteklenen ürünleri, en ağır yükler altında bile serin ve sessiz çalıştığına tanıklık edebilir, Active PFC özelliğini beraberinde getiren PSU modelleriyle bilgisayarınıza daima ideal enerjinin sağlandığından emin olabilirsiniz.
  • Taşıdığı; OTP, OPP, OCP gibi pek çok koruma mekanizmasıyla hem kendini hem de güç verdiği diğer tüm bilgisayar bileşenlerinin olası akım dengesizliklerinde koruyan Cooler Master güç kaynağı modellerini iş ya da eğlence amacıyla kullandığınız bilgisayarlarda değerlendirebilirsiniz.

En Güçlü Bilgisayar Konfigürasyonlarınıza Cooler Master ile Güç Verin

Tercih edeceğiniz modele göre çok sayıda SATA konnektörü, tek kanal üzerinden yüksek Watt değeri sunabilen PCIe konnektörleri, yeni nesil işlemcileri rahatlıkla besleyebilecek değerler sunan 12V 4+4 pin konnektörleri ve daha fazlasıyla desteklenen ürünler, bilgisayarınız için fazlasıyla yeterlilik gösteriyor. Özel örgülü yapıdaki kablolarıyla farklı açıda dursa bile iç kısmındaki tel yapısının zarar görmemesini sağlayan PSU kabloları ise teknoloji tutkunlarından tam not alıyor. Genişlikleri, modelden modele değişiklik arz eden fanlar ise koruma ızgarası altında, görevini sorunsuz şekilde yerine getiriyor.

Hem Yüksek Performanslı Hem de Verimli Çalışan Çözümler

500 Watt altı, 500 ila 750 Watt, 750 Watt ve üzeri güç sağlayabilen Cooler Master power supply modelleri, 80 Plus sertifikalarıyla yüksek performanslı oldukları kadar verimli çalışabildiklerini de ispat ediyor. 80 Plus; Titanium, Platinum, Gold, Bronze ve Standard olarak kategorilere ayrılan güç kaynakları, enerji verimliliği noktasında hassas olan kullanıcıların beklentilerine yanıt veriyor.

Yeni bir bilgisayar topluyorsanız ya da kullandığınız bilgisayarın güç kaynağından memnun değilseniz, Cooler Master güç kaynağı fiyatları ve modellerini inceleyebilir, ihtiyaçlarınızı karşılayacak modeli hemen satın alabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Cooler Master Power Supply Fiyatları

29 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Satıcı
Toplam 24 / 29 ürün
DSACategoryId/2147483646/8/1012/coolermaster