Doğa sporlarına meraklı kişilerin, gece doğal ortamda kalmaları, ışık kaynaklarına olan ihtiyaçlarını ortaya çıkarıyor. Yüksek performansla üretilen dalış feneri, hepsiburada.com güvencesiyle, dalış tutkunlarıyla buluşuyor.
Özellikle, gece dalışlarında sıkça kullanılan dalış fenerleri, güçlü ışık kapasiteleri ile maksimum aydınlatma performansı sunarak, geniş alanlar için çözüm sağlıyor. Bunun yanı sıra, dalış sırasında, görüş alanını rahatlatmak ve dalış güvenliğini sağlamak amacıyla da, dalış feneri, yardımcı aksesuarlar arasında yer alıyor. Uzun süre kullanıma uygun nitelikte üretilen dalış fenerleri, farklı ihtiyaç ve kullanım alanları gözetilerek, farklı boyut ve güçte üretiliyor. Tek parçalı ve küçük fenerler, normal pillerle çalışan ve standart güç üretilebilen ürünler arasında yer alıyor. Parçalı yapıda tasarlanan büyük çaptaki fenerler ise kol, bacak, kafa gibi, vücudun farklı bölgelerine takılarak kullanılabiliyor ya da parçaları çıkarılabiliyor. Bu sayede fonksiyonel bir kullanıma olanak sağlanıyor.
İçerisinde bulunan ampulün yapısına göre, dalış fenerleri 3 watt ile 100 watt arsında farklı güç alternatifleriyle karşımıza çıkıyor. 20 – 100 metre arası mesafeler için üretilen fenerlerin yanı sıra, özel tasarım dalış fenerlerinde, bu değerler daha üst seviyelere çıkabiliyor. Fenerlerin açma – kapama düğmeleri, dalış sırasında kullanım kolaylığı sağlamak için, genellikle, tek bir düğmenin hafif hareketiyle birleştirilirken; kademeli parlaklık seviyesi, derinlik aydınaltmalarında etkili görüş imkanı sunuyor.
Dalış feneri çeşitlerine ve özelliklerine, Spor Outdoor ve Fenerler kategorileri altından ulaşabilir, hepsiburada.com avantajları ile satın alabilirsiniz.

 

Dalış Feneri Fiyatları

13 ürün var
 1. Markalar
  1. Square
  2. Amphibian Pro
  3. Led Lenser
  4. Watton
  5. B&T
  6. Police
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/60001546/2147483604/22007482/356609/358094
BAŞA DÖN