ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Dark
Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2)

Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2)

Dark
%
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • (Kargo Bedava)
 • (Kargo Bedava)
 • iline bugün teslimat seçeneği
 • Karşılaştır
Hızlı teslimat kaliteli ürün 30 Nisan 2020, Perşembe
Ürün elime geçeli 2 gün oldu şu anda sorunsuz kullanıyorum. Görüntülerde problem yaşamadım.
A***** T***** (20) TORBALI - İzmir Tüm Yorumlar (58)
DSACategoryId/2147483646/42/757/105307
HepsiGlobal/true

Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2)

Dark HDMI - VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü
PS3, Xbox gibi oyun konsollarınızı, FullHD medya oynatıcılarınızı, HDMI çıkışa sahip kameralarınızı VGA monitörünüze kolayca bağlayın!Dark ile Dijital HDMI Sinyali Analog VGA ve Stereo Ses'e Dönüşecek!

Mini boyutlarıyla fark yaratan Dark dijital - analog sinyal dönüştürücü ile HDMI çıkışa sahip PS3, Xbox gibi oyun konsollarını, FullHD medya oynatıcıları, kameraları VGA monitöre kolayca bağlayabilecek; 3.5mm stereo ses çıkışını kullanarak ses alabileceksiniz.VGA Monitörünüzde HDMI keyfine Hazırlanın
Yüksek çözünürlüğe sahip oyun konsolu, medya oynatıcı gibi cihazlarınızı halihazırda elinizde bulunan VGA monitörlere artık bağlayabileceksiniz. 3.5mm ses çıkışı ile kolayca kulaklık veya hoparlör bağlayabilirsiniz. Dijital HDMI sinyalinden ses ve görüntü çıkışlarını ayıran Dark dönüştürücü ile HDMI keyfi VGA ile buluşuyor.

Ayar Gerektirmeyen Tak-Çalıştır Kullanım
Dark HDMI-VGA dönüştürücünün kullanımı çok kolay, herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymayan yapıdadır. Bir ucunu HDMI kaynağına bağlayın, diğer tarafta VGA görüntü ve 3.5mm Stereo Ses bağlantılarını yapın. Otomatik olarak sinyal dijitalden analoğa dönüşür, size de VGA monitör veya projeksiyonda HDMI çıkışlı cihaz kullanmanın keyfi kalır.

Önemli: Dark Dijital HDMI - Analog VGA ve SES Aktif Dönüştürücüsü HDMI kaynağından aldığı sinyali çözünürlüğünü değiştirmeden aynı çözünürlükte VGA sinyaline dönüştürür. VGA cihazınızdan görüntü alabilmek için HDMI kaynağınızın sinyal çıkışını VGA görüntü cihazının algılayacağı şekilde ayarlamanız gereklidir.Standart Bağlantılar
Standart 3.5mm stereo ses çıkışına sahip olan Dark dönüştürüye doğrudan stereo kulaklık veya hoparlör bağlayabilirsiniz. Dark Analog - Dijital sinyal dönüştürücü ile sahip olduğunuz standart VGA ve ses kablolarını kullanabileceğiniz gibi, daha da iyi görüntü ve ses için Dark 1.8m / 3m VGA, 3.5mm stereo ses kablolarını da kullanabilirsiniz.


Minik Boyutlarıyla Sizi Şaşırtır!
Dark HDMI - VGA dönüştürücü boyundan büyük işleri yerine getirirken minik boyutlarıyla sizi şaşırtacak yapıdadır. Hem görüntü hem sesi çevirebilen Dark dönüştürücüyü cebinizde, çantanızda kolayca taşıyabilirsiniz.

Kablolu Elastik Yapı
Dark dönüştürücü uzun yıllar kullanım için sağlam gövdeye sahiptir. HDMI bağlantı ucu kablolu olan Dark dönüştürücü elastik ve kompakt yapısı ile daima yanınızda olacak.

Teknik Özellikler

 • HDMI-VGA Dönüştürücü
 • Full HD 1080P Sinyal Desteği
 • HDMI Bağlantısı
 • 15pin D-Sub VGA görüntü çıkışı
 • 3.5mm Stereo Ses Çıkışı
 • Tak&Kullan Özelliği
 • Ürün Kodu: DK-HD-AHDMIXVGA2Dijital analog dönüştürücüler İngilizce "Digital Analog Converter" kelimesi ile ifade ediliyor ve dijital sesleri analog dosyalara dönüştürme amacıyla kullanılıyor. Dönüştürücüler 1 ve 0 gibi sayılarla ifade edilen girişlerle alınan bilgileri, çıkışlarında giriş değerlerine göre farklı akım ve gerilim üreterek çevirme işlemlerini gerçekleştiriyor. Birden fazla dijital değeri giriş işlemi olarak alabilen bu cihazların giriş sayısı dijital devrenin çıkış sayısı ile eşit oluyor. Her verisel girişin bir ağırlığı bulunuyor. Volt cinsinden hesaplanan girdilerin değeri, çıktı değerinin de bilinebilmesine olanak tanıyor. 

Dijital devrelerin analoğa çevrilmesinde kullanılan yükselteçler, girişte oluşan gerilim değerini belirlenen bir oranla çıkışa aktarıyor. Eşdeğer sayısal dönüştürme olarak da açıklanabilen bu sistem için pek çok devre türü bulunuyor. Bu devrelerin birçoğu ise analog dönüştürücünün çıkışını giriş akımıyla karşılaştırma mantığı ile çalışıyor. Analog dönüştürücüler elektronik sistemlerden cep telefonlarına, internet bilişim altyapısından dijital cihazlara kadar oldukça fazla alanda kullanılıyor. Günümüzde dijital sinyallerin işlenmesinin oldukça önemli olmasıyla birlikte bu aygıtlara ilgi artıyor. Dijital verilerle çalışan sistemlerin çoğalmasının yanında dijital verilerin hızlı, güvenli ve kolay işlenebilmesi de dijital analog dönüştürücülerin popüler hale gelmesinde rol oynuyor. Entegre devre formundaki bu aygıtların gelişmiş versiyonlarının dönüştürme süreci sadece birkaç mikrosaniye alıyor. Flaş dönüştürücü olarak adlandırılan en hızlı dönüştürücü aygıtlar televizyon görüntülerini sayısallaştırmak için değişik standartları birbirine dönüştürmek amacıyla kullanılabiliyor. 

Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2) dijital verileri analog verilere ses ve görüntü dosyaları halinde dönüştürebiliyor. Dijital dönüştürücü HDMI çıkışına sahip olan XBox ve PS3 gibi oyun konsollarının yanında kamera ve Full HD medya oynatıcılarının VGA monitörüne bağlanması ile verilerin kolaylıkla dönüştürülmesini sağlıyor. 3.5 mm stereo ses çıkışı olan aygıtla kaliteli ses alabilmek mümkün oluyor. VGA monitörlerde HDMI keyfi sunan cihaz ile yüksek çözünürlüğe sahip veriler hızlı bir şekilde dönüştürülerek kullanıcılara kaliteli içerik sağlanıyor. Ayrıca aygıtın ses çıkışına kulaklık veya hoparlör bağlayarak dijital HDMI ses keyfi yaşamak da mümkün oluyor. 

Kullanımı son derece pratik olan Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2) ile HDMI-VGA arası veri transferi oldukça hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleşiyor. Herhangi bir yazılıma ihtiyaç duymadan bilgileri işleyen ve dönüştürebilen ürünü bilgisayarda HDMI çıkışına bağlamak, diğer tarafta ise 3.5 mm stereo ses ile VGA görüntü bağlantılarını yapmak yeterli oluyor. Sinyallerin otomatik bir şekilde dijitalden analoğa dönüştüğü ortamda, kullanıcılara ise VGA monitörlerde HDMI çıkışlı cihaz kullanabilmenin ayrıcalığını yaşama keyfi kalıyor. Stereo kulaklık veya hoparlörlerle doğrudan kullanım avantajı sunan dönüştürücü cihaz, standart VGA ve ses kabloları ile çalışabiliyor. Daha iyi görüntü ve ses kalitesi için ürünle uyumlu orijinal ses ve görüntü kabloları da tercih edilebiliyor. 

Minik boyutlarıyla oldukça işlevsel ve kompakt bir kullanım sunan Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2) usb bellek boyutları ile her yere kolaylıkla taşınabiliyor. Elastik yapısı ile yer kaplamayan ürün kullanıcılarına işlevsel ve pratik bir kullanım vadediyor. Sağlam bir gövde yapısına sahip olan cihaz dayanıklı ve uzun süreli bir kullanıma imkan tanıyor. HDMI bağlantı çıkışında kablo bulunan dönüştürücü estetik yapısı ile çantada ve cepte az yer kaplayarak kullanıcıların hayatını kolaylaştırıyor. Full HD 1080P sinyal desteği 15pin D-Sub VGA görüntü çıkış özellikleri ile ürün kaliteli bir dönüştürücüden beklenen standartları karşılıyor. Cihazın tak-kullan özelliği ise fonksiyonelliğine artı değer katıyor.

Kablo Tipi HDMI - VGA
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Var
Stok Kodu BS41175
Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2) YorumlarıTüm yorumları gör (58)
Dark HDMI to VGA ve SES Aktif Dijital-Analog Dönüştürücüsü (DK-HD-AHDMIXVGA2)
Çok İyi
(43)
Çok İyi (43)
%75
İyi
(2)
İyi (2)
%3
Ne İyi / Ne Kötü
(6)
Ne İyi / Ne Kötü (6)
%10
Kötü
(1)
Kötü (1)
%2
Çok Kötü
(6)
Çok Kötü (6)
%10
Ortalama Puan
4,3
Yorum yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Sadece satın alanlar (54)
Fotoğraflı yorumlar (0)
Bu ürün ile ilgili 58 yorum var.
Sırala
EG
EG
İşlevselMonitörümü farklı dönüştürücüler ile çalıştıramadıktan sonra bir arkadaşımın tavsiyesi üzerine bu ürünü aldım. Sorunsuz bir şekilde çalışıyor, görüntü kalitesinde ve hızında herhangi bir sorun yaratmıyor.
Satıcı Teknobiyotik
ÇİĞLİ - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HA
HA
Beş Yıldızaynı görevi yapabilecek benzerlerinden çok daha makul fiyat çok daha pratik kullanımı var fiyatına göre performansı mükemmel
Satıcı Hepsiburada
- Güzelyurt
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AT
AT
Hızlı teslimat kaliteli ürünÜrün elime geçeli 2 gün oldu şu anda sorunsuz kullanıyorum. Görüntülerde problem yaşamadım.
Satıcı Teknobiyotik
(19) TORBALI - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
BD
BD
Beş YıldızÜrünü yıllardır kullanıyorum, 2016 yılında buradan aldım. Sorunsuz kullanıyorum, teşekkürler hepsiburada
Satıcı Hepsiburada
(23) PENDİK - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
UM
UM
Beş YıldızÜniversitede çalışıyorum, genelde projeksiyonlar için DARK markaı dönüştürücüler kullanıyoruz, gayet kullanışlı güzel bir ürün.
Satıcı Teknobiyotik
(32) MALTEPE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
ÖY
ÖY
Üç YıldızLg flatron w1954s monitörde görüntü performansı çok kötü. Ekranda karıncalanmalar var. Çok düşük puan vermek istemedim farklı monitör markalarındaki performansı değişebilir. Aynı markanın 'display port to vga' aktif dönüştürücünü aldım, test sonucunu ürün yorumlarında paylaşacağım. (Ekran kartı asus rog strix rtx 2060)
Satıcı Hepsiburada
KEÇİÖREN - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HY
HY
TEŞEKKÜRLERTeşekkülrler Teknobiyotik kargom tam zamanımda elime sorunsuz ulaştı...
Satıcı Teknobiyotik
(26) MERKEZ - Çanakkale
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AE
AE
Güzel ÜrünUfak ve kullanışlı bir ürün. Düzgün çalışıyor.
Satıcı Teknobiyotik
(44) ÜMRANİYE - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
CO
CO
Beş YıldızHarika
Satıcı Hepsiburada
(52) KARŞIYAKA - İzmir
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
HF
HF
Beş Yıldızzamanında teslim
Satıcı Teknobiyotik
(41) ESENLER - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
OC
OC
Beş YıldızHızlı kargo iyi çalışan ürün teşekkürler
Satıcı Teknobiyotik
(43) BAHÇELİEVLER - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
AK
AK
HARİKAÜrün 4 gün sonra elime ulaştı, gayet sorunsuz bir şekilde çalışıyor. windows talebletimde micro hdmi girişleri üzerinden görüntüyü vga ekrana bağladım gayet güzel çalışıyor. kullanıcı hatası nedeniyle kötü yorum yapan arkadaşları da gördüm, bu ürün görüntü kaynağı hdmi olan bilgisayarın EKRANINI, vga girişi olan ekrana aktarıyor, ÜRÜNÜ HDMİ GİRİŞLİ TELEVİZYONA TAKIP BİLGİSAYARINIZDAKİ VGA ÇIKIŞI İLE GÖRÜNTÜ AKTARAMAZASINIZ.
Satıcı Hepsiburada
MERKEZ - Antalya
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MA
MA
5 yıldızsüper bir ürün tak çalıştır diğer yorumlarda ekranda git gel , dalgalanmalar vs oluyor yazıyordu korkarak da olsa almıştım aba hiçbir sorunu yok tertemiz görüntü tak çalıştır.
Satıcı Hepsiburada
MERKEZEFENDİ - Denizli
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
İD
İD
Başarılı bir ürünÜrün gayet başarılı hdmı çıkışlı ekran kartımı analog monitörüme bu adaptör sayesinde bağlayabildim.
Satıcı Hepsiburada
(49) ÇANKAYA - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
SA
SA
Beş YıldızPhilips vga çıkışlı monitör ve msi ekran kartı uyumu mükemmel.
Satıcı Teknobiyotik
(54) ETİMESGUT - Ankara
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MB
MB
MükemmelÇift mönitör için kullanıyorum.Mükemmel bir ürün kesinlikle tavsiye ederim.
Satıcı Hepsiburada
(17) NİLÜFER - Bursa
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
Tablet'te calismadiiPad'imin HDMI adaptorune taktigim zaman monitore sinyal gitmiyor. Baska adaptorlerde bu sorunu yasamamistim. Bunun disinda raspberry pi ve laptopta test ettim ek olarak goruntu aktarimini yapti. Dedigim gibi amaci iPad'e goruntu aktarmak olanlara tavsiye etmiyorum 3 farkli monitorde VGA kablosu ile test ettim ve goruntu aktarilmiyor. Parayi sokaga atmis olursunuz.
Satıcı Hepsiburada
(29) PENDİK - İstanbul
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
LB
LB
Beş YıldızBağlantı sorunu yaşanan bir projektöre sorunsuzca bağlandı. Daha önce denediğim kablolu aparatta temas sorunları yaşanıyordu. Benzer sorunu olanlara öneririm.
Satıcı Hepsiburada
(40) MERKEZ - Erzurum
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
TT
TT
kötüürünü Bir ay önce aldım ilk Bir hafta sorunsuz çalıştı. son 20 gündür gün içinde 3-4 kez görüntü kopması yaşıyorum. almanızı tavsiye etmem.
Satıcı Hepsiburada
İZMİT - Kocaeli
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
EK
EK
çalışmıyorçalışmıyor arkadaşlar riske girip almayın
Satıcı Teknobiyotik
(27) DERİNCE - Kocaeli
Yorum sahibi bu ürünü Hepsiburada üzerinden satın almıştır.
Bu yorumu faydalı buluyor musunuz?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Başa dön