Beğeninizi kesinlikle kazanacak olan board arkalıkları ile oyunlarınız artık çok daha keyifli bir hale gelecek. Kaliteli ahşap malzemeden üretilmiş olan kapaklı board arkalıkları, monte edildiği duvarı ok darbelerinden koruyor ve bu şekilde duvarın aşınmasını önlüyor. Ayrıca iki kanat şeklinde kapaklı olan modeller, ürünün her türlü dekorasyon tarzı ile uyumlu görünmesini sağlıyor.
Eğer çok daha profesyonel bir tercih yapmak isterseniz, tepesinde yer alan 150 watt gücündeki halojen lambası ile oyun alanını aydınlatan ya da her biri 40 watt gücündeki iki adet florasan aydınlatması bulunan board arkalıklarını inceleyebilirsiniz. Ürünlerin üzerindeki halı kaplaması hem bulunduğu ortama şık ve dekoratif bir hava getirecek, hem de ürünü ok darbelerinden koruyacağı için uzun ömürlü olacak. Aydınlatma özelliği olan ürünlere elektrik kablosu fişi, lambası, açma ve kapama klipsleri ürünle birlikte teslim ediliyor.
Board arkalıklarının yanı sıra, oyun oynarken skor tutmanızı sağlayacak olan cam yazı tahtası ise kalem ve silgi koyma bölümüyle oldukça pratik bir kullanıma sahip. Üstelik ahşap kısımlarının wange ağacından üretilmesi, ürünü dışarıdan gelecek darbelere ve etkilere karşı dayanıklı kılıyor. Tüm ürünleri vidalarla duvara kolay bir şekilde monte edilebilirsiniz.
Tüm beklentilerinizi karşılayacağını düşündüğümüz, dilediğiniz ürüne, hepsiburada.com'un 24 ay garanti avantajı ile hemen sahip olabilirsiniz.
ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Dart Board Arkalıkları

Konumseçilmedi
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19264/391115