Daylong markasının ürünleri kozmetik ürün piyasasının öne çıkan ülkelerinden olan İsviçre'de geliştiriliyor. Bu ürünler güneşe karşı koruyucu etkili krem, losyon ya da yağ formunda piyasaya sürülüyor. Daylong güneş koruyucuları yetişkinler ve çocuklar için ayrı ayrı ürünler olarak üretiliyor. Ayrıca güneşe karşı yüksek duyarlılığı ya da alerjisi olanlar, vücudu yağlanmaya elverişli olanlar için uygun olan dermokozmetik ürünler de Daylong tarafından üretilen ürünler arasında yer alıyor. Vücudun geri kalan bölgelerinden hassasiyeti dolayısıyla ayrılan yüz için de Daylong tarafından geliştirilmiş özel güneşe karşı koruyucu ürünler bulunuyor. Üstelik kullanıcıların güneşten korunurken güzelliğinden ödün vermesi de gerekmiyor. Bu ürünler diğer kozmetik ürünlerinden önce uygulandığı takdirde kozmetik ürünleriyle etkileşmiyor ve makyaj bazı olarak kullanılabiliyor. Makyaj malzemeleri ya da parfümler Daylong ürünlerinin uygulanmasından sonra birkaç dakikalık emilme süresinin ardından kullanılabiliyor.

Daylong Güneş Kremi & Losyon

Daylong markasının güneşin etkilerine karşı koruyucu ürünleri içerisinde kremler ve losyonlar geniş bir yer tutuyor. Spreye göre daha koyu kıvamlı olan bu ürünler tüm kullanıcılar için uygun olmakla birlikte özellikle güneşe karşı yüksek hassasiyeti olanlar için son derece uygun ürünler olarak göze çarpıyor. Bu ürünlerin kullanımı esnasında terleme ya da suyla temas sonrasında ürünlerin uygulamasının tekrar edilmesi güneşin zararlı etkilerinden korunmak konusunda yüksek verim alınması için ürünleri hazırlayan uzmanlar tarafından öneriliyor.

Daylong’un güneş kremi ve losyon olarak Actinica ve Extreme olmak üzere iki farklı özel serisi bulunuyor. Daylong Actinica içerdiği gliserin ve dexpanthenol gibi maddeler sayesinde cildin nemli kalmasını sağlıyor ve güneşte kalan cildin kurumasına engel oluyor. Ayrıca içeriğindeki E vitamini sayesinde cildi harici etkilere karşı güçlendiriyor.Daylong Extreme ise cildin serin kalmasını sağlıyor ve cildi nemlendiriyor. Tıpkı Daylong Actinica gibi içerisinde bulunan E Vitamini sayesinde cildi harici etkilere karşı güçlendiriyor. Hızla emilme özelliğine sahip olan Daylong Extreme tortu bırakmıyor, cilde zararlı olabilecek emülgatör ya da ek koruyucu maddeler içermiyor.

Daylong Güneş Yağı

Daylong güneş yağı ailesi, güneş yağlarının sahip olduğu yapının genel özelliği olarak güneş kremi ve losyonlarına göre sahip olduğu daha akışkan yapısı sayesinde sprey olarak üretilip satılıyor. Yağların suya karşı sahip olduğu dayanıklılık sebebiyle de güneş yağlarının yaygın kullanıldığı deniz ve havuz gibi ortamlarda suyla temas halinde ya da güneşin etkisiyle oluşabilecek terleme anlarında tekrar uygulamaya gerek olmaksızın vücutta kalmaya devam ediyor. Ayrıca tüylü yüzeyler de dahil olmak üzere cildin her bölgesine kolay uygulanması ve kalıcı olması sebebiyle güneşte uzun süre kalması gereken sporcular gibi meslek grupları tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Daylong güneş yağlarının güneşe çıkmadan yaklaşık 20 dakika önce cilde uygulanması gerekiyor. Vücut tarafından emilimi tamamlandıktan sonra stabil olmayan ultraviyole ışınlarının vücuda olan zararlı etkilerine karşı vücudu koruyor ve kullanıcının vücudunda hassasiyet oluşturabilecek maddeler olan koruyucu madde, emülgatör ve parfüm içermiyor.  Vücudun güneşe karşı hassasiyet düzeyine uygun olarak seçilmesi gereken değişken güneş koruma faktörlü güneş yağları Daylong tarafından kullanıcıların beğenisine sunuluyor.

Daylong markasının tüm ürünleri üreticinin laboratuvarlarında dermatolojik olarak test ediliyor ve bu ürünler ancak ciltle tam uyum içerisinde olması durumunda piyasaya sürülüyor. Güneşten koruma konusundaki olumlu etkilere sahip olması ve cilt tarafından emiliminin çabuk olması Daylong ürünlerini güneşe karşı koruyucu ürünler piyasasında öne çıkarıyor. Kullanıcılar Daylong'un geniş ürün yelpazesinde kendilerine uygun ürünü seçerek güneşe çıktıkları her an gönül rahatlığıyla hareket edebiliyor.

Daylong Güneş Kremi ve Yağları

17 ürün var
 1. Türü
 2. Koruma Faktörü
 3. Miktar
 4. Markalar A-Z
  1. Daylong
  2. La Roche-Posay
  3. Avene
  4. Sebamed
  5. Garnier
  6. Nivea
  7. Lancaster
  8. Avon
  9. Bioderma
  10. Solante
  11. Babe
  12. Vichy
  13. Cumlaude Lab
  14. Hawaiian Tropic
  15. Roc
  16. Uriage
  17. Hamilton
  18. Nuxe
  19. Arko
  20. Cosmed
 5. Fiyat Aralığı
  -
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Ürün Puanı
 8. Satıcı A-Z
 • Marka Daylong
DSACategoryId/60001547/2147483603/32010889/32010921/daylong
BAŞA DÖN