Hareketsiz yaşamın getirdiği şişmanlık, eklem ve kas rahatsızlıklarıyla mücadele etmenin en güzel ve etkili yöntemlerinden biri, basketbol oynamaktır. Kapalı spor salonlarında ya da açık alanlarda oynanan basketbolun keyfini arttıran en önemli etkenlerden biri şüphesiz, basketbol toplarıdır. Delta’nın geliştirdiği çok çeşitli basketbol toplarından edinerek, hem sağlıklı bir aktivite olan basketbolu daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz hem de bu sporu daha etkin şekilde yapabilirsiniz.

Delta Basketbol Topu

Delta basketbol topları, sünger kauçuktan üretilir. Önceden ısıtılmış naylon iplik ve polyester karışımı dikişleri sayesinde, edinebileceğiniz bu ürünlerin kullanım ömrü hayli uzun olur. Tercih edeceğiniz ürüne göre çok sayıda panel aralıkları bulunan Delta basketbol topları, oyun sırasındaki top kavrayışınızı doğrudan etkiler.

Basketbol toplarının farklı boyutları, numaraları ve ağırlıkları vardır. Bu sayede farklı yaş gruplarından basketbol oyuncuları, bu sporu en uygun şekilde oynayabilirler. Ayrıca kişinin kendine uygun ağırlık ve boyutta basketbol topunu edinmesi, oyun sırasında yaşanabilecek sakatlanmaları ve yaralanmaları da engelleyebilir. Farklı numara ve ağırlıklara sahip olan Delta basketbol topları uluslararası standartlara sahiptir. 5 – 6 – 7 numaralı ürünlerle hemen her yaştan oyuncuya hitap eden bu basketbol topları; okul, kulüp ve basketbol takımı müsabakalarında kullanılabilir niteliktedir.

Çocukların kemik ve kas gelişimlerinde önemli rol oynadığı kanıtlanan basketbol sporunun, mümkün mertebe verimli hale getirilmesi için önemli olan basketbol toplarının seçimi oldukça önemli bir konudur. Seçeceğiniz basketbol toplarının dış yüzeylerinin malzeme kalitesi, oyun sırasında aldığınız performansa etki ettiği kadar, ürünün kullanım süresini de belirleyebilir. Aynı zamanda, basketbol toplarının içlerindeki havanın azalması durumunda, topların üzerinde bulunan sibop aracılığıyla ürünlere yeniden hava doldurulma imkânı sunması da önemlidir. Delta basketbol toplarındaki siboplar çeşitli kayganlaştırıcı ve top iğnesi kullanılarak şişirilebilir.

Delta Basketbol Topu Fiyatları

Kullanımınıza sunulmadan önce farklı testlere tabi tutulan Delta basketbol topları, FIBA standartlarına uygun sonuç alan ürünlerini sizlere sunar. İç mekân ve dış mekân kullanımına uygun yapıdaki bu ürünler, beton ve asfalt zeminlerde de kullanılabilecek şekilde dayanıklı malzemeden üretilirler. Ayrıca Delta basketbol topları sahip oldukları üst kaplamaları sayesinde, kullanıldıkları alana maksimum oranda uyum sağlama özelliğini de barındırır.

Basketbol, büyükler kadar küçüklerin de severek yaptığı bir spordur. Çocuklar, bu spora fiziksel gelişimleri takip edilerek erken yaşta başlatılabilirler. Fiziksel gelişim kadar çocuklardaki basketbol ilgisi de gözlemlenmeli, bu doğrultuda çeşitli ekipmanlar ve basketbol topları alınarak çocuklara bu konuyla ilgili detaylı bilgiler verilmelidir. Ayrıca çocuklardaki güven duygusuna da olumlu katkılarda bulunan spor, doğru ekipmanlarla uygulandığında, çocukların kariyerlerini olumlu yönde etkileyebilecek güzel sonuçları da ortaya koyabilir.

Delta basketbol toplarıyla oynayacakları basketbol sayesinde gençler de hem okul ve iş hayatının stresinden kurtulabilir, hem de sağlıklı bir hayat yaşayabilirler. Ayrıca arkadaşlık ve ekip duygusunu pekiştiren stratejik bir spor olan basketbol, içe kapanık kişiliklere sahip gençlerin de sosyalleşmesine katkıda bulunabilir. Türk Milli Basketbol Takımı’nın yabancı ülkelerle gerçekleştirdiği maçlarda aldığı başarılar sayesinde gençlerin daha çok ilgilenmeye başladığı basketbol, dünyada en çok takip edilen ve oynanan spor dallarından biridir. Özellikle NBA takımlarında oynayabilmek, birçok ülkedeki sayısız gencin hayalidir. Amatör olarak başlanabilen bu sporda, iyi sonuçlar alınmasıyla NBA’de bir spor kariyeri sürdürülebilir.

Tercih edeceğiniz Delta basketbol toplarının fiyatları; ürünlerin boyutları, yapıları ve görsel tasarımlarına göre değişiklik arz eder. Siz de kendiniz ve çocuklarınız için uygun bulduğunuz ürünleri seçerek sağlıklı bir hayat sürdürebilirsiniz.

Delta Basketbol Topu Fiyatları

2 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Delta
  2. Spalding
  3. Nike
  4. Molten
  5. Voit
  6. Selex
  7. Adidas
  8. Wilson
  9. Altis
  10. Avessa
  11. Sportive
  12. Slazenger
  13. Lescon
  14. Jordan
  15. Lotto
  16. Busso
  17. Sportica
  18. InterSpor
  19. KIPSTA
  20. Pure
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı
 • Marka Delta
DSACategoryId/60001546/2147483635/353044/19002/19020/delta
BAŞA DÖN