Destekleyici Ürünler

Modern yaşamın kolaylıklarının yanında, sizlere getirdiği stres ve çeşitli mekanik sorunlar yüzünden, çeşitli bedensel sorunlar yaşamanız muhtemeldir. Travmaya yol açan etkilerin yoğunluğuna göre ve doktorunuzun tavsiyeleri doğrultusunda edineceğiniz çok sayıda, farklı amaçlarla geliştirilen destekleyici medikal ürünler, sağlık sorunlarınızı gidermede yardımcınız olabilirler.

Destekleyici Ürün Fiyatları

Çok sayıda markanın her ihtiyaca ve sağlık sorununa göre tasarlanan ürünler, sağlıklı ve konforlu bir hayata devam edebilmeniz için uygun çözüm olabilirler. Bu ürünler, ortopedik rahatsızlıklarınızdan, yorgunluk ve strese bağlı kozmetik sorunlara kadar pek çok olumsuzluğu ortadan kaldırabilir.

Eğer burnunuzun küçük olduğunu düşünüyor ve şekil bozukluklarından rahatsızlık duyuyorsanız, burun şekillendiriciler, gereksinim duyduğunuz ürünlerden biri olabilir. Ürünü, burnunuza günde yalnızca birkaç dakika takarak sizi rahatsız eden şekil bozukluklarından kolaylıkla kurtulabilirsiniz. Bu ürünlerle, burnunuzdaki küçük şekil bozuklukları, ağrısız, acısız ve herhangi bir şekilde cerrahi müdahale gerektirmeksizin gözle görülür şekilde düzelebilir. Edineceğiniz burun şekillendirici sayesinde, burnunuz ince bir görüntüye sahip olup burun köprünüz arzu ettiğiniz şekle gelebilir.

Amacınız yatağa girdiğinizde size rahatsızlık veren ışıklardan korunmak ve gözünüzü dinlendirmek ise seçebileceğiniz göz bantları bu amacınız için ideal ürünler olabilir. Işık geçirmez göz bantları sayesinde, evde ya da seyahatte gözlerinizi dinlendirebilir, rahat bir şekilde uyuyabilirsiniz.

Botoks, lazer epilasyon ya da estetik cerrahi müdahalelere maruz kaldıysanız, gözaltlarınızda küçük morluklar yaşayabilirsiniz. Estetik açıdan olumsuz olan bu durum, sizi bir süre sonra psikolojik olarak da yıpratmaya başlayabilir. Bunun önüne geçebilmek için edinebileceğiniz destekleyici ürünlerden biri olan uyku maskesi jel bantları, soğuk ve sıcak kullanım imkânı sunarak bu tür sorunların tedavisinde etkin rol oynayabilir. Ayrıca spor yaralanmalarında, ateş düşürülmesi ve sinüs tedavisinde de önemli katkıları olan bu ürünler, lastikli yapılarıyla da size kolay kullanım olanağı sağlayabilir.

Tercih edeceğiniz ürünlerin fiyatları; dizayn amaçları, malzeme yapısı ve markalarına göre değişiklik arz edebilir. Bu noktada, kendinize uygun olan ürünü, sahip olduğunuz rahatsızlığı belirleyerek, doktor tavsiyesi ile kullanabilirsiniz.

Destekleyici Ürün Çeşitleri

Destekleyici ürünler, burundan göze, dizden bel rahatsızlığına kadar geniş bir ürün gamı içerisinde yer alır. Oturma zorluğu çekenler için tasarlanan oturma yastıkları, özellikle uzun süreli oturarak çalışanlara büyük rahatlık sağlar. Ayrıca bu ürün, hemoroit rahatsızlığı bulunanlarda, çeşitli kaza ve rahatsızlıklardan dolayı oturma problemi yaşayanlarda, dekipütüs yaralarında ve kalça ağrılarının azaltılmasına olanak sağlar.

Bacak çarpıklığından şikâyetçiyseniz, bunun önüne geçebilmek için özel olarak tasarlanan minderler, oturma bozukluğunuzu gidermede yardımcı olabilir. Bu minderler, sizin daha dik ve düzgün oturmanıza yardımcı olurken, bacaklarınıza binen yükü azaltarak bacaklarınızın düzgün bir biçimde kalmasını sağlar.

Göğüs dikleştirici pedler sayesinde destekli sutyen giymeden, hoş görülmeyen elbiseler ya da potluk yapan bluzlara veda edebilirsiniz. Bu ürün göğüslerinizi dik ve daha güzel göstermek için tasarlanmış bir üründür. Destekleyici ürünler kapsamında bulunan göğüs dikleştirici pedler askı gerektirmemesi, straplez ve push up sutyenlere kıyasla çok daha kullanışlıdır. D cup’tan daha büyük göğüslere sahip olsanız da sutyene gerek kalmadan da bu ürünü kullanabilirsiniz. Böylelikle cildinizde oluşabilecek sutyen izini de engellemiş olursunuz. Su geçirmez yapıda olan bu ürünleri yüzerken de rahatlıkla üzerinizde bulundurabilirsiniz. Üründen en iyi sonucu alabilmeniz için cildinizin temiz ve kuru olmasına dikkat etmeniz uygun olur.

Bel rahatsızlıklarından hemen herkes şikâyetçidir. Yanlış oturuş, duruş şekilleri ve yatış pozisyonları bel ağrılarının başlıca sebeplerindendir. Özellikle masa başı işlerde çalışanlarda bel ağrısı şikâyetlerine daha çok rastlanabilir. Ortopedik bel yastığı, bel kemiğini rahatlatan ve dinlendiren, bel ağrılarını günden güne azaltan bir üründür. Evde, işte ve seyahatlerde bu yastıkları kullanarak bel ağrılarınızdan kurtulabilirsiniz.

Siz de kendinize uygun ürünleri, doktor tavsiyesi ile kullanarak bedeninizdeki sorunlardan kurtulabilir, daha sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Destekleyici Ürünler

5855 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Güvenle Kapında
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 32 / 5855 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?