Dudak Kalemleri

Dudak kaleminin, kusursuz dudaklara sahip olmada oynadığı rol azımsanamayacak kadar önemli durumda. Etkileyici bir konuşma ve güzel bir gülüşte büyük önemi olan dudaklar, rujun yanı sıra kullanılan dudak kalemi ile tamamlanarak karşı konulmaz görünmenize yardımcı oluyor. Düzgün çizgiler çekildiğinde ve doğru tonlar kullanıldığında harika sonuçlar veren dudak kalemleri, hepsiburada.com'daki geniş marka ve renk seçeneği ile sizin kendiniz için uygun olanı bulmanızda kolaylık sağlıyor. Her bütçeye uygun fiyattan karşınıza çıkacak olan dudak kalemlerini isterseniz altına bir lip balm uygulayarak ruj olarak da kullanabilirsiniz. Dudak kalemleri sayesinde sizin de dudaklarınız artık imrendiğiniz dolgunluğa ulaşacak ve tam da istediğiniz gibi daha düzgün görünecek.

Dudak Kalemleri

Dudak kalemleri, ruju destekleyici en önemli makyaj malzemesidir. Dudak hatlarını belirginleştirmede ve dudağı daha dolgun göstermede kullanılan kalemlerden su geçirmez özellikte olanlar hem daha uzun süre dudağınızda kalır hem de dayanıklılığı sayesinde sizi sürekli aynaya bakıp onu tazelemeniz durumunda bırakmaz. Kusursuz bir dudak görünümüne sahip olmak isteyenler mutlaka rujlarını tamamlayan dudak kalemi de kullanmalıdırlar. Rujdan bir-iki ton açık renkli dudak kalemini, ucunu çok sivri bir şekilde açmadan dikkatlice dudak hatlarınızdan biraz daha taşırarak sürdüğünüzde ve bu çizgiyi yumuşattığınızda istediğiniz doğal görünüme kavuşabilirsiniz. Kalem ve ruju birbirinden çok farklı tonlarda seçmek, kötü bir görüntüye sebep olabildiği gibi makyajınıza modası geçmiş bir görünüş de verebilir. Tercihinizi bütçenize uygun bir markadan ve rujunuzla uyum sağlayacak bir tondan seçebilirsiniz. Dudak kalemi, diğer makyaj malzemeleri kadar bol kullanılan bir malzeme olmadığından, güvendiğiniz bir marka seçip satın almak en doğrusu olacaktır. Bir dudak kalemi, her gün kullanan birine bile en az 6 ay rahatlıkla yetebilmektedir. Su geçirmez dudak kalemi ve zengin renk seçenekleri ile de dudaklarınızı ezberlemeyi kendisine görev edinen markalar; Golden Rose, Essence, Note Ultra Rich, Alix Avien, Loreal Paris ve diğer ünlü markalardan oluşmakta. Her biri birbirinden güzel sonuç veren dudak kalemlerinden seçiminizi yapabilirsiniz. Yumuşak sürümleri sayesinde ruj yerine de kullanılabilen dudak kalemleri, geniş renk skalası ile rujlarda bulamadığınız tonları makyaj çantanıza taşımanıza olanak sağlıyor. Dış görüntüsüne dikkat eden, bakımlı görünmeyi seven, dudaklarının kusursuz görünmesini isteyen kadınların kolayca kullanabileceği dudak kalemleri, makyaj rutinindeki önemli yeri önümüzdeki yıllarda da koruyacağa benziyor. Dolgun dudakların olmazsa olmazı dudak kalemi, modası asla geçmeyecek olan bir makyaj unsuru olmayı yarattığı mucizelerle hak ediyor.

Dudak kalemi nedir?

Dudak kalemleri, dudak makyajınızı yapmadan önce rujunuzu süreceğiniz sınırları belirlemenize yardımcı olan bir araçtır. Dudağınızın daha dolgun görünmesi için kullanabileceğiniz dudak kalemleri, ruj yerine de kullanılabilmekte. Dudak makyajınızı yapmadan önce dudağınıza süreceğiniz mat bir lip balm sonrasında kaleminizi kullanmak daha kolay olacaktır. Altına lip balm uygulamak hem makyaj sonrası oluşacak pütürlü görünümü ortadan kaldıracaktır hem de dudaklarınızın daha sağlıklı görünmesini sağlayacaktır.

Dudak kalemini kullanırken düzgün çizgiler çekebilmek ve rujunuzdan birkaç ton açık renk kullanmak çok önemli. Yanlış şekilde çizilen hatlar dudaklarda şekil bozukluğu varmış gibi gösterebilir ve koyu çekilen hatlar ise 10 hatta 20 yıl kadar geriye götürerek demode bir görüntü oluşturabilir. Dolgun dudaklara sahip olmak isteyen kadınlar, kalemi dudak sınırlarının hemen üstünden başlayarak çekmelidir. Dikkatlice çekilen kalem, pamuklu bir çubukla ya da parmak yardımı ile dudağa yedirilmeli ve kullanılan rujla karıştırılmalıdır. Bu şekilde doğal bir görünüme kavuşarak dolgun dudaklarınızla tanışabilir, hatta birkaç denemenizden sonra dudak kalemi çekmede kolayca tecrübe edinebilir ve ona çok alışıp makyaj rutininize dahil edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dudak Kalemi Fiyatları

1122 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 1122 ürün
DSACategoryId/60001547/2147483603/341425/32010967/32010979