Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Düşünce Gücüyle Tedavi - Louise L. Hay

Altın Kitaplar
100,00 TL %28
72,00 TL
( / adet)
Satıcı: Hepsiburada
Resmi Satıcı
Kampanyaları Gör 2
Loading interface...
Diğer Satıcılar - Tümü (40)

Diğer satıcılar, Hepsiburada.com bünyesinde satış yapan diğer firmaları ve satış fiyatlarını gösterir.

94,17 TL
94,00 TL
DSACategoryId/60001501/2147483645/9925/9961/9963
Düşünce Gücüyle Tedavi - Louise L. Hay

Orijinal adı "You Can Heal Your Life" olan "Düşünce Gücüyle Tedavi" kitabı ilk olarak 1984 yılında yayımlandı. Louise L. Hay tarafından kaleme alınan kitap, uzun süre en çok satılanlar arasında yer almayı başardı. 232 sayfa olan kitap, 2008 yılında Türkçe olarak basıldı. Altın Kitaplar tarafından yayımlanan kitabın çevirmenliğini ise Nil Gün yaptı. Bir kişisel gelişim kitabı olan "Düşünce Gücüyle Tedavi", 30 dile çevrilerek 30 milyondan fazla sattı. Kitap ayrıca 2007 yılında senaryolaştırılarak belgesel film olarak uyarlandı. Louise L. Hay 60 yaşında yazdığı bu eserde kendi hikayesine ve tecrübelerine yer veriyor. 

Pozitif Düşüncenin Gücü

Kitapta rahatsızlıkların ve hastalıkların kaynağının psikolojik nedenli olduğu savunuluyor. Psikolojinizi iyi tutarak, olumlu ve pozitif düşünerek kendinizi iyileştirebileceğinizi vurgulayan kitap, sevgi, iyilik, özgüven ve kendinle barışık olmanın önemini anlatıyor. Bireylerin, çocukluğunda yaşadığı olumsuzlukları, anne, baba ve yakınlarına duydukları öfkeleri bırakmaları isteniyor. Böylelikle içinde öfke ve keder biriktirmeden insanların rahatı ve huzuru bulması hedefleniyor. Hatta hangi hastalığın nedeninin hangi psikolojik sorun olduğu da bir liste halinde yer alıyor.  

Louise L. Hay'in Hayat Mücadelesi 

Louise L. Hay, 1926 yılında Los Angeles'ta doğdu. Eğitim süreci Metafizik üzerine oldu ve bu alanda öğretim üyesi olarak görev aldı. Ardından kişisel gelişim ve kendini iyileştirme konularında tam 30 yıl boyunca araştırma yaptı. Seyahat ederek çeşitli ülkelerde ve şehirlerde pek çok insan tanıdı ve tecrübelerini geliştirdi. Sonrasında ise 60 yaşında Düşünce Gücüyle Tedavi kitabı ile birikimlerini aktardı. Hayatı boyunca çeşitli zorluklarla ve sağlık problemleriyle mücadele eden Louise L. Hay, bunu kendi hayatında da başarı ile uyguladı. Louise L. Hay aynı zamanda Hay House Yayımevinin de kuruculuğunu yaptı.


  • Düşündüğümüz her şeyin, yaşayacağınız her şeyin beliryicisi olduğunu hiç düşündünüz mü? Louise Hay "Düşünce Gücüyle Tedavi" adı altında kaleme aldığı kitabı onda bu düşünceden yola çıkarak yepyeni bir dünyanın kapılarını açıyor. Bu öyle bir dünya ki sevginin ve özgüvenin temelleri üzerine kurulu. Ve sevgiyle özgüvenin başarmayacağı hiçbir şey yok. Kitabı okumaya başladığınız anda, gerçekten bir şeylerin değişmesi gerektiğini farkediyor ve olumlu bir değişim içine girdiğinizi hissediyorsunuz. Bu bir tür düşünce tedavisidir. İyi olumlu ve gerçek... Bugüne kadar başınıza gelen tüm olumsuzlukların ve hastalıkların, kendi kendinize ürettiğiniz olumsuz düşüncelerden kaynaklandığını söylüyor. Hay. Bundan sonra yaşayacaklarınızın sizi memnun etmesini mi istiyorsunuz? Bu kitabı okuyarak bir başlangıç yapabilirsiniz: Kendinizi bu dünyaya çile çekmeye ve mutsuz olmaya layık bir canlı olduğunuz için gönderilmiş bir pozitif enerji oarak düşünün. Kitap, küçücük bir sivilceden, kansere kadar birçok hastalığın nedenlerinin psikolojk olumsuzlardan kaynaklandığını satır satır anlatıyor. Hangi hastalık için, hangi olumlu öneriyi düşüncelerinizin besini olarak kullanacağınızı da söylüyor.
Boyut Normal Boy
Yazar Louise L. Hay
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu KALTIN303
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön