Dynamic Kondisyon Bisikletleri

Kondisyon bisikleti; vücut sağlığını korumak için geliştirilen sabit ve tekerleksiz spor aletidir. Pedalları ve direnç mekanizmasını ile spor yapmaya imkan veren kondisyon bisikletleri, profesyonel ve ev tipi olarak farklı modellerde bulunur. Profesyonel kondisyon bisikletleri spor salonlarında, tatil köylerinin ya da otellerin spor merkezlerinde kullanılır.

Spor salonuna gitmek için yeterli zamanı olmayanlar için ise ev tipi ürünler ideal bir kullanım sunar. Farklı modellere ve teknik özelliklere sahip ev tipi kondisyon bisikletlerini, spor aleti üreten markalardan temin edebilir, Dynamic markasının ürünlerini inceleyebilirsiniz.

Dynamic Kondisyon Bisikleti

Ürettiği koşu bantları, mekik sehpaları ve çeşitli spor aksesuarları ile tanınan Dynamic; kondisyon bisikletlerine de sahiptir. Dynamic kondisyon bisikletleri arasında farklı modellerde ürünler bulunur. Mini kondisyon bisikletleri, dikey, manyetik ve eliptik kondisyon bisikletleri farklı ihtiyaçlara hitap eder. Özellikle teknik fonksiyonları ile farklı kullanıcı kesimlerine uygun olan ürünleri detaylıca inceleyebilirsiniz.

LCD ekranda dijital göstergesi olan mini kondisyon bisikletlerinde bilgileri kolayca takip edebilirsiniz. Hız, zaman, mesafe ve kalori ayar seçeneklerini okuyabileceğiniz göstergede gerekli bilgileri kolayca bulabilirsiniz. Üç kademe ayarlanabilir pedal direnci ile farklı kademelerde spor yapmanıza imkan veren mini kondisyona bisikletleri ile hem ayaklarını hem de kollarınızı çalıştırabilirsiniz.

Manyetik kondisyon bisikletlerinde ise ebatları farklılık gösteren ürünler bulunur. Sekiz seviyeli ayarlanabilir pedal direncine sahip olan ürünler, düzenli spor yapanlar için uygun bir seçimdir. Tek pencereli LCD ekranında hız, kalori, mesafe ve zaman göstergelerinden farklı olarak nabız ölçen cihazları tercih edebilirsiniz.

Dynamic dikey kondisyon bisiklet çeşitleri ise farklı kullanıcı özelliklerine sahiptir. Ergonomik ayarlanabilir sele ve ayarlanabilir pedal direnci olan ürünler, hem kişisel ihtiyaçlara göre uyarlanabilir hem de daha kısa sürede vücut tipinize uygun bir şekilde etkili spor yapmanıza olanak tanır. Dynamic kondisyon bisikletleri arasında, katlanabilir eliptik kondisyon cihazları da yer alır. Kolları fazladan çalıştıran ve katlanıp kaldırılabildiği için az yer kaplayan ürünlerde hız seviyelerini değiştirebilir, performansınıza uygun şekilde spor yapabilirsiniz.

Dynamic Kondisyon Bisikleti Fiyatları

Dynamic kondisyon bisikletleri, modellerine bağlı olarak farklı fiyat aralıkları ile kullanıcıya sunulur. Kayış sistemi, kullanıcı performansına bağlı olarak dönen mekanik mekanizmaya sahip mini kondisyon bisikletleri, ekonomik fiyatları ile dikkat çeker. Fiyatlarının yanında rahat okunabilir ekranı ile bilgilerinizi kolayca takip etmenize imkan verir. Aynı zamanda küçük ebatlara sahip olan mini kondisyon bisikletleri, az yer kaplayan ürünleri tercih edenler için uygun bir seçim olur.

Dynamic kondisyon bisikletleri arasında yer alan uygun fiyatlı dikey bisikletlere de ulaşabilirsiniz. Fiyat ve performans açısından oldukça başarılı kabul edilen ürünler, düzenli spor yapmak isteyenlerin ihtiyaçlarını karşılar. Dikey kondisyon bisikletleri ile birlikte katlanabilir eliptik kondisyon cihazları da cazip fiyatlara sahiptir. Performansı ile özellikle farklı kas gruplarını çalıştırmak isteyenlere hitap eden ürünleri bulabilirsiniz.

Eliptik kondisyon bisikletleri ve manyetik kondisyon bisikletlerinin fiyatları ise değişiklik gösterir. Manyetik sistemleri ile içinde yer alan özel diskler sayesinde zorluk derecesi arttırılır veya düşürülebilir bisikletler, istenilen seviyede etkili bir şekilde spor yapmaya imkan verir. Eliptik bisikletlerde diğer bir dikkat çekici nokta ise daha fazla kas grubunu çalıştırıyor olmasıdır. Hem farklı zorluk seviyeleri hem de daha fazla kas grubunu çalıştırmaları sayesinde, etkili bir şekilde spor yapmanıza imkan veren manyetik kondisyon bisikletlerini inceleyebilir, modeller arasında fiyat karşılaştırması yapabilirsiniz. Özellikle teknik yapıları, kullanım şekilleri ve modelleri ile farklılık gösteren Dynamic kondisyon bisikletlerinden size uygun olanı seçebilirsiniz.

Dynamic Kondisyon Bisikletleri

9 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Voit
  2. Altis
  3. Hattrick
  4. Dynamic
  5. Fox Fitness
  6. Dunlop
  7. Reebok
  8. Elite
  9. Lifefit
  10. Sportica
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Bisiklet Tipi
 6. Satıcı
 • Marka Dynamic
DSACategoryId/60001546/2147483635/353045/407474
BAŞA DÖN