Ham durumdaki, hasar görmüş veya boyası eskimiş alanların onarılıp pürüzsüz hale getirilmesi ve yenilenebilmesi için Dyo iç cephe ürünleri, etkili ve uzun ömürlü çözümler sunuyor. İç cephe ve dış cephe uygulamalarına yönelik zengin ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken markanın boya yelpazesinde rutubetli yüzeyler için özel boya çeşitlerinden su bazlı panel kapı boyası modellerine kadar birçok ürün yer alıyor. Dyo iç cephe boya renkleri içerisinde açık veya koyu tonlu, parlak ya da mat birçok alternatif bulunuyor.

Dekoratif ve Koruyucu Özellikli Dyo İç Cephe Boyaları

 • Dekoratif amaçlı kullanılan Dyo plastik iç cephe boyası modelleri, son kat olarak uygulanıyor.
 • Silikonlu iç cephe duvar boyaları, su bazlı ve kolay uygulanır olmalarıyla öne çıkıyor.
 • Silinebilir özellikli iç cephe boyaları, koruyucu ve dekoratif olmalarının yanı sıra temizlenebilir yapıları nedeniyle de tercih görüyor.
 • Kokusuz ve çevre dostu bir ürün olan teflonlu iç cephe boyası modelleri, yüksek yağ itici ve küf önleyici özellikleriyle beğeni topluyor.
 • İç cephede duvar, ahşap ve metal zeminlerin boyanması için kullanılabilen mat sentetik dekorasyon boyaları, yüksek örtücülük seviyeleri sayesinde fark yaratıyor.
 • Markanın ürün çeşitleri, kullanıcılara 0,5 ile 20 litre arasından değişen model seçenekleriyle sunuluyor.

Ahşap ve Metal Yüzeyler İçin Dyo İç Cephe Ürünleri

Dyo dekoratif ahşap koruyucu çeşitleri, çizilme ve aşınma giderip koruyucu bir katman meydana getirirken ahşap görünümü de bozmuyor. Ahşap ve metal yüzeylerin parlak görünmesini sağlayan sentetik yağlı boyalar, son kata sürülüyor. Su bazlı parlak kapı boyası, ahşap, metal ve duvar yüzeyleri boyarken kullanılabiliyor. Boyama işlemlerinde normalden daha parlak sonuç elde etmek için enamel yağlı boyalar tercih ediliyor. Yat vernik ürünleri, ahşap deniz vasıtaları başta olmak üzere tüm ahşap yüzeylerde koruyucu katman olarak uygulanabiliyor. Parke dolgu verniği, gözenek ve birleşme noktalarını doldurup pürüzsüz bir zemin elde etmeye olanak sağlıyor. Ayrıca parlak cam cila yapmak için de markanın parke verniği çeşitlerinden faydalanılabiliyor.

İç ve Dış Cephe Uygulamalarına Uygun Astar Çeşitleri

 • Dyo sentetik astar boyalar, hem iç hem de dış yüzeylerde son kat boyanın altında tercih ediliyor.
 • Özel antipas sentetik koruyucu astar modelleri, iç ve dış metal yüzeyleri pas oluşumuna karşı koruyor.
 • Akrilik emülsiyon esaslı konsantre astar çeşitleri, ham duvarlara ve eskimiş boyalı iç ve dış yüzeylere uygulanıyor.
 • Solvent içerikli boyalardan su bazlı boyalara geçiş için geliştirilen geçiş astarı sayesinde boyama verimliliği yükseliyor.
 • Alçılı yüzey astarlar, saten alçılı, alçıpan ve eski kireç badanalı yüzeylerde son kat boya öncesinde inceltilmeye gerek olmadan kullanıma hazır biçimde sunuluyor.

Özel Uygulamalara Yönelik Boya Aksesuarları

Elastik yapılı çatı izolasyon malzemeleri, tuğladan betona, ahşaptan seramiğe, briketten sıvaya kadar birçok farklı çatı kaplama uygulamasına kullanılabiliyor. İç cephe macunları, pürüzsüz bir zemin elde etmek ve boyaların dayanıklılığını yükseltmek için problemli bölgelere uygulanıyor. Deniz vasıtaları ve inşaatlar için özel olarak tasarlanmış süper macunlar, iç ve dış alan kullanımına uygunluk arz ediyor. Tüm selülozik sistem uygulamalarını inceltmek için solvent içerikli Dyo selülozik tiner türlerinden yararlanılabiliyor. Saf terebentin çeşitleri, sentetik boya, astar ve verniklerin inceltilmesine yarıyor. Dyo tarafından sunulan yol çizgi boyaları, yaya geçitleri, kaldırımlar ve kara yollarında şerit çekmek amacıyla tercih ediliyor. Markanın ürün çeşitleri içerisinde lekeli ve isli yüzeylerin, tavanların, banyoların, mutfakların ve bebek odalarının boyanması için üretilmiş özel boya ve rulo seçenekleri de yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Dyo İç Cephe Boya Renkleri