Seçkin çanta modelleri ile öğrenci ve gençlerin olduğu kadar her yaştan yetişkinin de kullandığı Eastpak ürünleri hem sağlam hem de dayanıklı malzemeleri ile beğeni topluyor. Farklı ve zengin bir ürün gamı olan markanın kullanışlı kalemlikleri ise sadece öğrenciler tarafından tercih edilmiyor. Eastpak kalemlik modelleri hem kolay taşınır olmaları hem de pratiklikleri nedeni ile yetişkinler tarafından da tercih ediliyor. Özel malzemeden yapılan dayanıklı tekstilleri su geçirmeyen kalemlikler aynı zamanda ısıya karşı da dayanıklılık gösteriyor. Temizliği de oldukça kolay olan kalemlikler leke tutmuyor, nemli bir bezle silinmeleri temizlenmeleri için yeterli oluyor. Renkleri solmayan ve dikişsiz teknoloji ile tek parça tasarlanan kalemlikler, uzun ekonomik ömürlerinin yanı sıra taşıdıkları malzemeyi darbe, çarpma ve düşme etkilerinden koruyor.

Zamana karşı direnç göstermeyi başaran Eastpak kalemlikler farklı renk ve desenleri ile dikkat çekiyor. Farklı ebatları bulunan kalemlikler sadece kalemler için değil, makyaj malzemeleri, boya fırçaları ve benzerleri için de pratik ve kolay kullanım imkanı sunuyor. İç kısımları özel bir malzeme ile kaplı olan portföyler, içleri kirlendiğinde ise yıkanarak temizlenebiliyor. Çok farklı malzemelerin saklanmak ve taşımak için kullanıldığı marka, çanta içinde taşındığı gibi ufak tutamacı sayesinde elde de rahat bir şekilde taşınıyor. Boyutları nedeni ile her çantaya kolayca sığabilen pratik portföyler aynı zamanda fermuarlı kapanışları ile kolay kullanım imkanı da sunuyorlar. Geniş ağızları pratik fermuarları sayesinde kolaylıkla açılıp kapanan kalemlikler içlerine önemli miktarda malzemeyi sığdırıyor. 

Eastpak Kalem Kutu

Tablet ve telefon kılıflarının yanı sıra, çanta modelleri ile tanıdığımız Eastpak aynı zamanda kalem kutusu modelleri ile de zengin kullanım alternatiflerini tüketiciler ile buluşturuyor. Farklı ebatlarda, farklı amaçlar için kullanılan kalemleri saklamak üzere üretilen modeller aynı zamanda bayanlar tarafından da makyaj malzemelerini taşımak için tercih ediliyor. Kutu, oval, yuvarlak ve silindir modelleri bulunan kalem kutuları fermuarlı kapanışları ile kolay açılıp kapanıyor. Keçeli kalem, boya kalemleri, beyaz tahta markerları ve daha birçoklarının sığdığı kalem kutuları taşınacak malzemeye uygun seçildiğinde tüketicilere pratiklik ve konfor sunuyor.

Yumuşak ve hafif yapısı ile taşınan malzemeleri koruma görevini de başarı ile yerine getiren Eastpak, taşıdığı malzemeleri darbelerden koruyor. Elle kolay kavranan kalem kutuları, yumuşak yapısı ile eli zorlamadan taşınabiliyor. Esnek yapısı sayesinde her yere kolayca sığabilen kalem kutuları, ezilme ve bükülme gibi durumlarda zarar görmüyor, içinde taşıdığı eşyaları da koruyor. Isıya ve suya karşı dayanıklı malzemesi sayesinde su geçirmeyen kalem kutuları, alev almıyor. İki gözlü modelleri de dahil olmak üzere çanta içlerini toplamak için son derece faydalı hizmet veren Eastpak kalemlikler, dikişsiz teknolojiyle tek parça üretilmeleri nedeni ile zaman içerisinde deforme olmuyor. Çantada taşımak yerine elle taşınmak istendiğinde küçük tutamaç ve sapları ile kolaylıkla taşınabilen kalem kutuları, fermuarlı gözleri ile madeni ve kağıt paranın yanı sıra banka kartı ve anahtarlıklar için de taşıma imkanı veriyor.

Hafif, pratik ve dayanıklı kalem kutuları üreten Eastpak markası, zengin ve renkli alternatifleri ile tüketicilerden tam not almayı başarıyor. Her bütçeye ve ihtiyaca uygun ürünler ile tüketicilerin karşısına çıkan Eastpak, tüketici ihtiyaçlarına uygun kalem kutusu, çanta ve kılıflar ile en çok tercih edilen markalar arsında yer alıyor. Dayanıklı ve sağlam ürünleri ile güven veren markanın sunduğu fırsatlardan yararlanmak ve Eastpak kalem kutu sahibi olmak için ürünleri inceleyebilir ve uzun yıllar kullanılabilecek bir kalemlik alabilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eastpak Kalemlik Seti ve Kalem Kutuları

Marka
Konumseçilmedi
Toplam 24 / 109 ürün
DSACategoryId/2147483643/15344/21005092/21005099/eastpak