1952 yılında Amerikan ordusu için ürettiği çantalar ile yola çıkan Eastpak, 1970'li yılların başında askeri sırt çantalarının lise öğrencileri arasında  popüler olması ile tanınan bir marka olmaya başlıyor. O yıllarda gençlerin çok sevdiği kamuflaj çantalar ile başlayan ilgi, markanın tasarımlarını çeşitlendirmesi ve gençlere hitap eden modeller üretmesi ile dönemlik bir hevesten öteye geçiyor. Yıllar itibarı ile artan popülerliği sayesinde ürün çeşitliliği de artıyor. 1980'lere gelindiğinde markanın ünü ABD sınırlarını da aşıyor. Marka, günümüzde valizlerden kalem kutularına, gözlük kılıflarından tablet çantalarına kadar geniş bir yelpazede satış ve pazarlama faaliyetleri yapıyor. Ürünleri 7 kıtada alıcı bulan Eastpak, özgün tasarım ve desenleri ile 7'den 70'e pek çok insana hitap etmeyi başarıyor. Cıvıl cıvıl renkleri ve kalıpların dışına çıkan desenleri ile çok beğenilen marka, aynı zamanda kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri ile her ihtiyaca uygun çantalar üretmeyi başarıyor. 

Sırt çantaları ile ilk önce öğrenciler arasında popüler olan Eastpak, zamanla kamp yapmayı ve seyahat etmeyi sevenler arasında da hayranlarını artırmayı başarıyor. Sağlam ve dayanıklı olmalarının yanı sıra su geçirmeyen ve yanmaz kumaştan çantalar da her kesimden insanın gözdesi oluyor. İlave cepler, gizli bölmeler, kullanışlı gözler ve akıllı iç tasarımı ile son derece fonksiyonel olan çantalar, göründüğünden daha geniş hacimleri ile şaşırtıyor. Hem el tutamacı hem de askı ile taşınabilen çantalar, sırt askıları ile sırt çantası formu da kazanabiliyor. Bakımı ve temizliği de son derece kolay olan çantalar, gerektiğinde yıkanabiliyor. 

Valizler konusunda da oldukça iddialı olan marka, kumaştan modelleri ile tabuları yıkmayı başarıyor. Son derece hafif ama bir o kadar da dayanıklı olan modeller, sağlam dikişleri ile kolay kolay yıpranmıyor. Su geçirmez ve yanmaz kumaşları, aynı zamanda darbelere de dayanıklılık gösteriyor; yırtılmıyor. Tekerlekli modelleri, kolayca hareket ettiriliyor. Farklı boy ve ebatlarda olan çantalar, detaycı tasarımları ile seyahatlerde kullanışlı ve konforlu kullanım imkanı sunuyor. Ekstra büyütülebilen modelleri ile kapasiteleri daha da genişleyen Eastpak marka valizler, her yaştan ve tarzdan kullanıcıya hitap eden renk ve desen alternatifleri ile beğeni topluyor. 

Öğrencilerin çantalarında muhakkak olması gereken kalem kutuları da tasarlayan marka, birbirinden renkli ve kullanışlı modeller ile gençlerin beğenisini kazanıyor. Şık tasarımları ve desenleri ile kadınların günlük kullanım ihtiyaçlarına yönelik üretim yapan Eastpak, küçük parçaları ile kadınlar arasında da popülerlik kazanıyor. Kadınlar için kullanışlı modeller tasarlayan firma, her çantaya sığan ama çok eşya alarak günü kurtaran modeller çalışıyor. Makyaj çantası olarak da kullanılabilen çok işlevli portatif modeller; anahtarlık eklentileri, gizli bölmeleri ve fermuarlı gözleri ile çantaların içini düzenliyor.

Her yere dizüstü bilgisayarları ile gitmek zorunda kalanları da unutmayan marka, bazı sırt çantası ve valiz modellerinde bilgisayarlar için ayrı gözler, ilave parçalar da yapıyor. Çantaya fermuar veya ilave kemerler ile bağlanan bilgisayar taşıma parçaları, ekstra koruma pedleri sayesinde cihazları darbelerden koruyarak taşınmalarını sağlıyor. Kolayca ana çantadan ayrılan laptop bölmeleri, başka çantaların içine rahatça sığarak diğer çantalarla birlikte de kullanılabiliyor. Postacı modelleri de bulunan marka, yandan ve çapraz askılı modelleri ile erkekler için de günlük kullanıma uygun çanta tasarımları yapıyor. Tek başına laptop çantaları ve tablet kılıfları da üreten firmanın farklı markaların farklı modelleri için uygun ebatlarda üretilmiş çeşit çeşit tasarımları bulunuyor.

Sağlamlıkla estetiği bir arada sunan Eastpak, ürünleriyle kullanıcılarından tam not alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Eastpak

1427 ürün listeleniyor
Bilgisayar
Spor Outdoor
Giyim / Ayakkabı
Kırtasiye / Ofis
Yapı Market / Bahçe / Oto
Pet Shop
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar