Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

eLLC English (British) - İngilizce Eğitim Seti

eLLC
575,00 TL
( / adet)
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/214049/214164
eLLC English (British) - İngilizce Eğitim Seti

eLLC English Nedir ?

eLLC English, sanal zeka ile kurgulanmış bir dil öğrenme sistemidir, VCD ve Kitap gibi, klasik, sıkıcı, pasif İngilizce öğretme yöntemlerinden en büyük farkı yazılım teknolojisi ile hazırlanmış olması, eğlenceli ve akılda kalıcı olmasıdır. eLLC English hem bilgisayarda hem akıllı tablet ve telefonlarda çalışır, böylece dilediğiniz yada fırsat bulabildiğiniz her dakikayı İngilizce öğrenerek yada tekrar yaparak geçirebilirsiniz. eLLC English Kelime ezberleme programı değildir. Dil öğrenecek kişiyi, Örneğin sizi Amerika' da doğmuş bir çocuk gibi ele alır, önce sosyal çevrede en çok karşılaştığınız kelimeleri öğretir, Örnek: anne, baba, çocuk, top, kedi, köpek vb. Daha sonra bu kelimeler ile basit cümleler kurdurur. Örnek: anne ve çocuk, kedi ve araba, kız ve kadın. Bir sonraki aşamada yeni öğrenilen kelime ve cümleleri kullanarak daha karmaşık ifadeleri öğretir. Örnek: Arabanın içinde bir çocuk, masanın altında bir kedi, uçağın yanında bir kız vb. eLLC English sistemini daha anlamak için lütfen aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyiniz..

eLLC English Hangi Seviyeler İçin Uygundur ?

eLLC English tüm seviyeler için uygundur. İçerisinde; Beginner, Pre- Intermediate, Intermediate ve Advanced Seviyelerine yönelik dersler vardır. eLLC English çok geniş bir içeriğe sahiptir. 4 Seviye 92 Konu, 54500 kelime ve cümle içerir. eLLC English İngilizce Eğitim Seti, standart bir dil kursunun 1 yılda verebileceği eğitim içeriğine sahiptir. eLLC English, sizi başlangıç düzeyinden alır ve ileri seviyeye kadar getirir. eLLC English için sizin İngilizce seviyeniz önemli değildir, sizi bulunduğunuz noktadan alır ve İngilizce okuyabilecek, anlayabilecek ve konuşabilecek bir seviyeye getirir.

eLLC English Bilgisayar ve Akıllı Telefon - Tablet Uygulamaları Nasıl Çalışır ?

eLLC English Platform Bağımsızdır, yani Windows Yada (MAC) OSX işletim sistemli bilgisayarınızda, Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde tam uyumlu olarak çalışır. Bu sayede kayıp zaman olarak geçirdiğiniz tüm zamanlarınızı İngilizce öğrenerek değerlendirebilirsiz. Mesala, evden okula yada işinize giderken otobüs yada metroda geçen zamanı, iş yerinizde, yemek aralarında yada boşta kalan zamanlarınızı, yada yürüyüş yada koşu esnasında (mp3 dosyalarını dinleyerek) geçen zamanı İngilizce öğrenerek geçirebilirsiniz. eLLC English Bilgisayar Uygulamasını daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyiniz.  

eLLC English'in Paket içeriği nedir ?

Teknoloji sürekli ilerlemektedir, günümüzde binlerce kitabın tek bir cd içerisine eklenebileceği düşünülürse, eğitimde önemli olan nicelik(Sayı, Miktar) değil NİTELİK'dir. Örneğin eLLC English içerisindeki eğitimi video ile anlatacak olursak 350 VCD/DVD ye, basılı kitap ile anlatacak olursak en az 10 Cilt kitaba gereksinim duyardık, öğretmenin öğrenciye sınıf ortamındaki gibi ders anlattığı video şeklindeki eğitim yöntemlerini kullanan binlerce öğrencinin belirttiği gibi bu şekilde öğrenme pasif bir öğrenme olduğu için öğrenci teorik bilgiyi almakta, ancak iş konuşmaya geldiği zaman tutulup kalmaktadır. 

Kitap ile öğrenmede öğrenciyi aynı şekilde sadece teorik bilgiden ileri götürememektedir. eLLC English Sanal Zeka ile kurgulanmış bir yazılımdır, gelişim düzeyinizi sürekli ölçer ve değerlendirme yapar, gelişim düzeyinize göre ilerler. eLLC English İnteraktif bir yazılımdır, dolayısıyla kitap gibi basılı bir yayın yada video anlatımı şeklideki eğitim setleri gibi çok fazla CD yada DVD gerektiren bir eğitim seti değildir. Bilgisayar Yazılımı 1 adet Kurulum CD'sinden den oluşur. eLLC English'i bilgisayarınıza kurduktan sonra CD'ye gereksiniminiz kalmaz. Akıllı Telefon ve tabletlerinize Google Play, ve Apple Store uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Basım Dili Türkçe, Yunanca
Diğer
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV0000026KLJ
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön