Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

eLLC Japanese - Japonca Eğitim Seti

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
Loading interface...
DSACategoryId/60001501/2147483645/15033037/214049/214164
eLLC Japanese - Japonca Eğitim Seti

eLLC Japanese Nedir ?

eLLC Japanese, sanal zeka ile kurgulanmış bir dil öğrenme sistemidir, VCD ve Kitap gibi, klasik, sıkıcı, pasif Japonca öğretme yöntemlerinden en büyük farkı yazılım teknolojisi ile hazırlanmış olması, eğlenceli ve akılda kalıcı olmasıdır. eLLC Japanese hem bilgisayarda hem akıllı tablet ve telefonlarda çalışır, böylece dilediğiniz yada fırsat bulabildiğiniz her dakikayı Japonca öğrenerek yada tekrar yaparak geçirebilirsiniz. eLLC Japanese Kelime ezberleme programı değildir. Dil öğrenecek kişiyi, Örneğin sizi Japonya' da doğmuş bir çocuk gibi ele alır, önce sosyal çevrede en çok karşılaştığınız kelimeleri öğretir, Örnek: anne, baba, çocuk, top, kedi, köpek vb. Daha sonra bu kelimeler ile basit cümleler kurdurur. Örnek: anne ve çocuk, kedi ve araba, kız ve kadın. Bir sonraki aşamada yeni öğrenilen kelime ve cümleleri kullanarak daha karmaşık ifadeleri öğretir. Örnek: Arabanın içinde bir çocuk, masanın altında bir kedi, uçağın yanında bir kız vb. eLLC Japanese sistemini daha anlamak için lütfen aşağıdaki videoyu sonuna kadar izleyiniz..

eLLC Japanese Hangi Seviyeler İçin Uygundur ?

eLLC Japanese tüm seviyeler için uygundur. İçerisinde; Beginner, Pre- Intermediate, Intermediate ve Advanced Seviyelerine yönelik dersler vardır. eLLC Japanese çok geniş bir içeriğe sahiptir. 4 Seviye 180 Konu, 54500 kelime ve cümle içerir. eLLC Japanese Japonca Eğitim Seti, standart bir dil kursunun 1 yılda verebileceği eğitim içeriğine sahiptir. eLLC Japanese, sizi başlangıç düzeyinden alır ve ileri seviyeye kadar getirir. eLLC Japanese için sizin Japonca seviyeniz önemli değildir, sizi bulunduğunuz noktadan alır ve Japonca okuyabilecek, anlayabilecek ve konuşabilecek bir seviyeye getirir.

eLLC Japanese Bilgisayar ve Akıllı Telefon - Tablet Uygulamaları Nasıl Çalışır ?

eLLC Japanese Platform Bağımsızdır, yani Windows Yada (MAC) OSX işletim sistemli bilgisayarınızda, Android ve IOS işletim sistemli akıllı telefon ve tabletlerinizde tam uyumlu olarak çalışır. Bu sayede kayıp zaman olarak geçirdiğiniz tüm zamanlarınızı Japonca öğrenerek değerlendirebilirsiz. Mesala, evden okula yada işinize giderken otobüs yada metroda geçen zamanı, iş yerinizde, yemek aralarında yada boşta kalan zamanlarınızı, yada yürüyüş yada koşu esnasında (mp3 dosyalarını dinleyerek) geçen zamanı Japonca öğrenerek geçirebilirsiniz. eLLC Japanese Bilgisayar Uygulamasını daha yakından tanımak için aşağıdaki videoyu izleyiniz. 

(Not: Aşağıdaki Video İngilizce Seti için hazırlanmış örnek videodur. Metod ve eğitim içeriği tüm dillerde aynıdır.)

eLLC Japanese'in Paket içeriği nedir ?

Teknoloji sürekli ilerlemektedir, günümüzde binlerce kitabın tek bir cd içerisine eklenebileceği düşünülürse, eğitimde önemli olan nicelik(Sayı, Miktar) değil NİTELİK'dir. Örneğin eLLC Japanese içerisindeki eğitimi video ile anlatacak olursak 350 VCD/DVD ye, basılı kitap ile anlatacak olursak en az 10 Cilt kitaba gereksinim duyardık, öğretmenin öğrenciye sınıf ortamındaki gibi ders anlattığı video şeklindeki eğitim yöntemlerini kullanan binlerce öğrencinin belirttiği gibi bu şekilde öğrenme pasif bir öğrenme olduğu için öğrenci teorik bilgiyi almakta, ancak iş konuşmaya geldiği zaman tutulup kalmaktadır. Kitap ile öğrenmede öğrenciyi aynı şekilde sadece teorik bilgiden ileri götürememektedir. eLLC Japanese Sanal Zeka ile kurgulanmış bir yazılımdır, gelişim düzeyinizi sürekli ölçer ve değerlendirme yapar, gelişim düzeyinize göre ilerler. eLLC Japanese İnteraktif bir yazılımdır, dolayısıyla kitap gibi basılı bir yayın yada video anlatımı şeklideki eğitim setleri gibi çok fazla CD yada DVD gerektiren bir eğitim seti değildir. Bilgisayar Yazılımı 1 adet Kurulum CD'sinden den oluşur. eLLC Japanese'i bilgisayarınıza kurduktan sonra CD'ye gereksiniminiz kalmaz. Akıllı Telefon ve tabletlerinize Google Play, ve Apple Store uygulama mağazalarından indirebilirsiniz.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön