Emzirme Önlüğü

Annelerin bebeklerini emzirirken yaşadığı zorluklar göz önüne alınarak tasarlanan Emzirme Önlüğü, farklı modelleri ve kullanışlı özellikleri ile hayatınızı kolaylaştırıyor. Anne ve bebek arasında kurulan en önemli bağlardan biri olan emzirme esnasında hem bebeğin hem de annenin rahat etmesi için hazırlanan modeller, açık alanlarda emzirmeyi daha kolay hale getiriyor. Parkta, yolculukta, sokakta, bir kafe veya restoranda kadınların bebeklerini kolaylıkla emzirmesine imkan tanıyan emzirme önlüğü modelleri, şık tasarımlarıyla da dikkat çekiyor.

Yenilikçi Emzirme Önlüğü Çeşitleri 

Bazı emzirme önlükleri, bebeğin yüzünü kapatmayan şeffaf veya açık bölmelerle emzirme esnasında bebeğin anne ile göz teması kurmasına imkan tanıyor. Tekli emzirme önlüklerinin yanı sıra emzirme yastığı ve önlüğünü bir arada sunan setler de annelerin tercihi oluyor. Ebeveynlerin kendilerine alabileceği gibi, doğum öncesi bebek hediyesi olarak da tercih edilebilecek özel setler, şıklıkları ve hayata konfor katan detayları ile her annenin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Kimi emzirme önlüğü modelleri ise çok amaçlı formları ile birden fazla işlevde sahip oluyor. Bebek battaniyesi veya bebek taşıma askısı olarak kullanılabilen çok işlevli ürünleri de tercih edebilirsiniz. 

Emzirme Önlüğünün Faydaları

  • Emzirme önlüğü sayesinde beslenme esnasında bebeğin dikkatinin dağılması önleniyor. Direkt anne memesi ile ilişkide olan bebek, konsantrasyonu bozulmadan emme sürecini tamamlıyor. Emzirme önlüğünün konsantrasyon sağlama etkisi sayesinde emzirme işlemi de daha kısa sürüyor. Üstelik bebeğin dikkatinin dağılması sonucu huysuzlaşması, yeniden emmek istememesi ve tam olarak doymaması sorunlarının da önüne geçiliyor. 
  • Anne ile bebek arasında önemli bir etkileşim olan emzirme deneyimini sorunsuz yaşamaya fırsat veren önlükler, çocuğun anne memesi ile kurduğu bağın sağlıklı olmasına yardımcı oluyor. Kesintisiz emme süreci, çocuk psikolojisi açısından da oldukça önemlidir.
  • Kadınların kamusal alanlarda dahi emzirmesini kolaylaştıran önlükler sayesinde anneler hareket özgürlüğü kazanıyor. Kadınlar eve bağlı olmadan tüm günü diledikleri gibi dışarıda geçirebiliyor. Dışarıda emziremediği için biberon taşıyan anneler, süt sağma veya biberon kullanma zahmetinden kurtuluyor. Evde arkadaş veya aile büyükleri arasında bebek emzirme esnasında kolaylık sağlayan önlükler, kapalı alanlarda da kullanılabiliyor. 
  • Genellikle %100 pamuktan tasarlanan önlükler, doğal dokumaları ve yumuşak dokuları ile bebeklere eşlik ediyor. 
  • Emzirme süreci boyunca kullanılabilen ürünler, geniş kesimleri ile 0-18 ay arası bebekler için tercih edilebilir. 

Emzirme Önlüklerinin Özellikleri 

Emzirme önlüklerinde özellikle nefes alan kumaşlar kullanılıyor. Bebeklerin emme esnasında terlemesini önleyen önlükler, anne ve bebeğin emzirme sırasındaki rahatı için incecik kumaşlardan dikiliyor. Mahremiyeti koruyan önlükler iç göstermiyor. Bebekleri güneş ışığından da koruyan tasarımlar, emzirme veya uyku esnasında bebeğin gözüne güneş gelmesini önlüyor. Askılı olan önlükler, bebeklerin emme esnasındaki ani hareketleri sonucu açılmıyor. Böylece anneler bebeğin üstünü açma stresinden de kurtuluyor. Çamaşır makinesinde ve elde temizlenebilen emzirme önlükleri renk renk, desen desen modelleri ile annelere şıklık sunuyor. Kolaylıkla katlanan ve bebek çantalarında fazla yer kaplamayan önlükler, yıkandığında da kolaylıkla kurutulabiliyor. Her annenin boyuna göre ayarlayabileceği askılar sayesinde önlükler emzirme esnasında en konforlu pozisyona ulaşabilmenize destek oluyor. Bebek emme esnasında hareketleri kısıtlanmadan, karanlıktan korkmadan huzurla beslenebiliyor. Kimi emzirme önlükleri taşıma çantaları ile beraber sunuluyor. Kılıf içinde hijyenik bir şekilde saklanabilen önlükler, kullanılacağı an rahatlıkla çıkarılıyor. Kılıflar önlüklerin yağmur, toz gibi dış etkenlerden korunmasına ve kolay taşınmasına yardımcı oluyor. 

Siz de bebeğinizle aranızdaki özel anlarda size eşlik edecek kullanışlı emzirme önlüğünü, onlarca ürün arasından seçerek hemen sipariş verebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Emzirme Önlüğü

494 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 494 ürün
DSACategoryId/2147483639/23020380/80418114