Atkı, Bere & Eldiven

Kış aylarının vazgeçilmez aksesuarları atkı ve bereler hem vücudumuzu soğuktan korumak, hem de şıklığımızı tamamlamak için kullandığımız en gözde ürünler olarak karşımıza çıkıyor. Farklı modellerde üretilen ve sıcacık tutan atkı & bere ve eldiven takımları erkek çocukları için özel olarak tasarlanıyor ve lider üretici firmalar tarafından üretiliyor. Erkek çocuklarına hitap eden renk ve desenlerdeki atkılar, bereler ve eldivenler takım olarak ya da kombinlenebilir özellikte tercih ediliyor. Eğlenceli desenlere sahip modeller sayesinde çocuklar kış aylarında atkı, bere ve eldivenlerini keyifle takıyor.

Erkek Çocuk Atkı & Bere ve Eldivenleri Fiyatları

Erkek çocukları için özel olarak tasarlanan ve üretilen kış aksesuarları her bütçeye uygun fiyatlarıyla da göz dolduruyor. Birbirinden şık ve tarz tasarımlarıyla dikkat çeken atkı, bere ve eldivenler çocuğunuzu soğuk havadan korurken bütçenizi de zorlamıyor. Beğendiği renklerde, en sevdiği karakterlerle süslü aksesuarlara sahip olarak çocuğunuzun dilediği gibi giyinmesine ve özgüveninin gelişmesine de katkıda bulunmanızı sağlıyor. Sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş atkılar çocuğunuzun cildini koruyor, anti-alerjik ürünler hassas bünyeye sahip çocuğunuzu oluşabilecek her türlü alerji sorunundan uzak tutuyor. Çocuk sağlığı standartlarında üretim yapan, alanında uzman firmalar tarafından üretilen ürünler sayesinde çocuğunuzun soğuk yüzünden hasta olmadığından emin olabilir, kendini iyi hissetmesini de sağlayabilirsiniz. Çocuğunuzun giysilerine uyum sağlayan ve sahip oldukları tarzı yansıtmalarına yardımcı olan fular modelleri ise miniklerin boyunlarını soğuktan ve rüzgârdan korurken, şıklıklarına şıklık katıyor. Tüm kış aksesuarları çamaşır makinesinde yıkanabiliyor. Leke tutmayan yapıları sayesinde çocuklarınız özgürce oynamasına imkân sunuyor. Kullanma talimatlarını göz önünde bulundurarak yıkadığınız takdirde aksesuarlar yıllarca renklerini ve parlaklıklarını koruyor, bu sayede ev ekonomisine katkıda bulunmanızı sağlıyor.

Erkek Çocuk Atkı & Bere ve Eldivenleri Modelleri

Atkı, bere ve eldivenler birbirinden farklı renk, desen ve modellerde dikkatleri üzerine topluyor. Çocuğunuz boyundan bağlanabilen düğmeli atkıları rahatlıkla takabilir, siz de atkının gevşemesinden endişe duymadan gönül rahatlığıyla çocuğunuzu dışarıya çıkarabilirsiniz. Birbiriyle uyum sağlayan atkı ve bere takımlarıyla çocuğunuzun şıklığını tamamlayabilir, yumuşacık eldivenler sayesinde çocuğunuzun minik ellerinin üşümediğinden de emin olabilirsiniz. % 100 pamuk , akrilik ya da viskon ve polyester karışımı kullanılarak üretilmiş ürünler geniş bir yelpazeye sahip. Sizin ve çocuğunuzun sağlığı için uygun olanı tercih edebilirsiniz. Su tutmama özelliği olan atkı, bere ve eldivenler yağmurlu ve karlı havalarda çocuğunuzun ıslanmasını önlüyor. Parmaklı eldivenler çocuğunuzun ellerini kullanarak ısıtmasına, parmaksız ve tek parça halinde tasarlanmış eldivenler ise ellerinin daha hızlı ısınmasına yardımcı oluyor. Üstünden büzgülü bere modelleri çocuğunuzun başını soğuktan koruyor ve her beden için uyumlu hale getirilebiliyor. Bu modelleri çabuk büyüyen çocuklarınız için yıllarca kullanmak için tercih edebilirsiniz. Ponponlu modeller ise hem şık hem de spor görüntüsüyle çocukların ilgisini çekiyor. Daha büyük erkek çocukları için modern tasarıma sahip atkı bere ve eldiven modelleri erkek çocuk modasını takip eden çizgileriyle tercih ediliyor. Çocuğunuzun cildine dost olan ve kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen atkı, bere ve eldiven gibi kış aksesuarları aynı zamanda da doğa dostu. Çocuğunuzun daha temiz bir çevrede ve güvenilir ortamda büyüdüğünden emin olmak istiyorsanız doğaya, çevreye ve hayvanlara zararı olmayacak şekilde özel olarak tasarlanmış ve üretilmiş aksesuarları tercih edebilirsiniz. Atkı, bere ve eldivenlerin dikişleri oldukça sağlam. Enerjik ve yerinde durmayan erkek çocukları için düşünülen dikişler atmıyor, sökülme yapmıyor. Bu sayede uzun yıllar boyunca dayanıklılığını koruyarak kullanılabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Çocuk Bere & Atkı ve Eldiven

7 ürün listeleniyor
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?