ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Eurosoft
Eurosoft 7-12 Yaş Satranç Eğitimi

Eurosoft 7-12 Yaş Satranç Eğitimi

Eurosoft
%0 indirim 19,90 TL 19,90 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483646/41/3007065

Eurosoft 7-12 Yaş Satranç Eğitimi

Yeni Sayfa 1
SATRANÇ EĞİTİMİ (Yaş; 7-12   - Format; PC CD Rom)
- Satranç Kuralları ve temel kazanç taktikleri
-Bilgisayara karşı satranç oyunu
- 2,5 saatlik sesli ve görsel anlatım
- İnternette canlı satranç adresleri
 
Satranç ile Eğlence ve Eğitim Bir Arada
- Satranç ile çocuklar
-Planlı düşünmeyi öğrenir
-Sabırlı, yoğunlaşmayı öğrenir
-Kendilerine güvenlerini arttırır
-Başarısızlıkları karşısında yılmaz
-Kötü alışkanlıklar elde etmez
-Yeni arkadaşlar edinir
-Ezbercilikten kurtulur
-Derslerinde daha başarılı olurlar
 
2005 yılından beri ilköğretimde seçmeli ders olarak okutulan satranç kesinlikle bir EĞİTİM ARACIDIR!
 
Okulda eğitimin bir parçası olarak kabul edilen satrancı öğrenmek artık çok kolay. Video görüntüleriyle sanal satranç tahtasında sesli olarak anlatılan dersler oklar ve dairelerle çok daha iyi vurgulanıyor. Dersler sonrasında ise uygulamalar ile öğrenilenler pekiştiriliyor. Tüm çalışmaların sonunda ise sizi bir satranç bilgisayarı ve internette canlı rakipler bekliyor!
NEDEN SATRANÇ
1500 yıllık bir geçmişe sahip olan satranç düşünce zenginliğiyle günümüzde bir eğitim aracı olarak da kullanılmakta. Satranç eğitimi alan çocuklar planlı düşünmeyi öğrenir, sabırlı davranır ve yoğunlaşmayı bilir. Önlerindeki imkanların farkına varır ve tercihlerini nesnel sebeplere dayaranarak yapar. Ezberci düşünmez; satrancın sunduğu zengin imkanları araştırır. Oyunda zor duruma düşse bile mücadele eder  ve bu mücadele gücünün pek çok zaman ödüllendirildiğini görür. Satranç sayesinde pek çok yararsız bilgisayar oyunundan uzaklaşır ve tüm bu olumlu katkılar öğrencinin hem derslerinde daha bilinçli ve başarılı olmasını sağlar hem de ona bir birey olarak çok olumlu katkılarda bulunur.
NEDEN BİLGİSAYARLA SATRANÇ  EĞİTİMİ
Satranç eğitim aracı olarak kullanılan bir oyun ve spordur. Oyun ve spor sadece kitaplardan öğrenilemez. Satranç oynama yı öğrenecek öğrenci ders anlatıldıktan sonra satranç taşlarını eline almalı ve uygulama yapmalıdır. Zaman zaman yanlış yapmalı, hatasını görmeli ve düzeltebilmelidir. “Satranç Eğitimi” Cd’si ile dersler hem oklar ve dairelerle işitsel ve görsel olarak çok daha iyi anlatılacak hem de ders sonrasındaki uygulamalarla hemen öğrenci bilgilerini hayata geçirme fırsatı bulacaktır.
“Satranç Eğitimi”nde 14 ders ve 11 uygulama bulunmakta ve dersler 2.5 saat sürmekte. Ayrıca iki değişik seviyeli bir bilgisayara karşı  pratik imkanı ile tam bir satranç uygulaması yapma imkanı da mümkün. Tüm bu çalışmalar sonrasında ise öğrenci internet üzerinde canlı rakiplerle de oynayabilir.
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu BS1941
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Başa dön