Klavye ve mouse, bilgisayar kullanımı için en önemli ekipmanlar arasında yer alıyor. Bu ana işlevlerini yanı sıra sahip oldukları özellikler itibarıyla da bilgisayar kullanımını iyileştirebiliyor ve pratikleştirebiliyorlar. Everest klavye ve mouse setleri, kullanıcılara uygun fiyat seçenekleriyle sunuluyor. Sahip oldukları özellikler ile de kullanıcıların bilgisayar deneyimini olumlu yönde etkiliyor. Everest klavye ve mouse setleri, hem ofis çalışanlarına hem de bilgisayar oyuncularına uygun olarak farklı model seçenekleriyle üretiliyor. Bu sayede her kullanıcı kendine uygun ürüne erişebiliyor.

Everest Klavye Mouse Setleri Kaliteyi ve Uygun Fiyatı Bir Araya Getiriyor

Birçok kullanıcı, hem birbiriyle uyumu hem de uygun fiyatı açısından klavye ve mouse setlerini tercih ediyor. Everest, ürettiği klavye ve mouse setlerinde oldukça titiz davranıyor ve kullanıcılara en iyi deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Everest klavye ve mouse setlerinin başlıca özellikleri şunlardır:

  • Kablosuz Desteği: Özellikle evlerde ve ofislerde kablo karmaşasından kurtulmak amacıyla birçok kullanıcı kablosuz klavye ve mouseları tercih ediyor. Everest, ürettiği birçok modelde kablosuz desteğine yer veriyor ve kullanıcıların bu talebini karşılıyor.
  • Multimedya Tuşları: Multimedya tuşları, işlevleri itibarıyla kullanıcılara büyük bir pratiklik sağlıyor. Her ne kadar bulunması zorunlu olmasa da kullanıcılarının konforunu düşünen Everest, ürettiği neredeyse tüm klavye ve mouse setlerinde multimedya tuşlarına yer veriyor. Bu tuşlar sayesinde bilgisayarınızın genel ses seviyesini ayarlayabiliyor, şarkılarınızı değiştirebiliyor ya da durdurabiliyorsunuz.
  • Makro Tuşları: Makro tuşları her ne kadar oyunculara hitap ediyor olsa da azımsanamayacak büyüklükte bir çalışan kitlesi de makro tuşlara ihtiyaç duyuyor. Excel gibi ofis yazılımlarında tuş kombinasyonlarıyla gerçekleştirilen birçok eylem bulunduğundan bazı çalışanlar makrolu klavyeleri tercih ediyor. Bu modellerde makro tuşları oyuncu klavyelerinin aksine farklı bir buton olarak değil, F1 ve F12 arasındaki tuşlara atanmış olarak kullanıcılara sunuluyor. Bu sayede hem klavyenin boyutu büyümüyor hem de makro tuşlarına F tuşlarının yardımıyla erişilebiliyor.
  • DPI Ölçeği: DPI ölçeği, yalnızca oyuncuları ya da profesyonelleri değil mouse kullanan herkesi alakadar ediyor. Her ne kadar farkında olunmasa da birçok bilgisayar kullanıcısının alışmıi olduğu belirli bir DPI ölçeği bulunuyor. Everest klavye mouse setlerinde bulunan mouse modellerinde DPI ölçeği genellikle 300 ve 3000 değerleri arasında bulunuyor. Bazı modellerde DPI ölçekleri ayarlanabiliyor.
  • Minimal Tasarım: Ofis çalışanları, taşınabilirliği açısından minimal tasarımlara sahip olan klavye ve mouseları tercih ediyor. Everest, ürettiği klavye ve mouse setlerinde bu tasarımlara da sıklıkla yer veriyor. Bu modellerde genellikle klavyenin sağ tarafında yer alan numerik tuşlara yer verilmiyor. Bu sayede klavyenin genişliği büyük oranda azaltılıyor ve taşınmaya uygun hale getiriliyor. İnce ve küçük yapıları sayesinde ofis ortamına da uyum sağlıyor.

Uygun Fiyat ve Estetik Görünüm Bir Arada

Everest, ürettiği klavye ve mouse setlerinde oldukça geniş bir tasarım skalasına yer veriyor. Bu skalada hem oyuncuları ve ofis çalışanlarını hem de gündelik bilgisayar kullanıcılarını memnun edecek ürünler bulunuyor. Oyuncular için tasarlanan modeller genellikle LED aydınlatmalı ve detaylı bir tasarıma sahip oluyor. Böylece oyuncular ekipmanlarıyla kendi tarzlarını yansıtabiliyorlar. Ofis çalışanlarına ise sade ancak etkili bir görünüm sağlanıyor. Bu setlerde genellikle siyah, beyaz ve gri gibi temel ancak şıklığın en önemli anahtarı olan renkler kullanılıyor. Böylece mouse ve klavyeler hem ofis ortamına uyum sağlıyor hem de masa üzerinde şık bir görünüm yaratıyor. Sizler de optimum performansa ve etkili tasarıma uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz Everest klavye ve mouse setlerini inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Everest Klavye Mouse Seti Fiyatları

72 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Bağlantı
Toplam 41 / 72 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?