Klavye ve mouse, bilgisayar kullanımı için en önemli ekipmanlar arasında yer alıyor. Bu ana işlevlerini yanı sıra sahip oldukları özellikler itibarıyla da bilgisayar kullanımını iyileştirebiliyor ve pratikleştirebiliyorlar. Everest klavye ve mouse setleri, kullanıcılara uygun fiyat seçenekleriyle sunuluyor. Sahip oldukları özellikler ile de kullanıcıların bilgisayar deneyimini olumlu yönde etkiliyor. Everest klavye ve mouse setleri, hem ofis çalışanlarına hem de bilgisayar oyuncularına uygun olarak farklı model seçenekleriyle üretiliyor. Bu sayede her kullanıcı kendine uygun ürüne erişebiliyor.

Everest Klavye Mouse Setleri Kaliteyi ve Uygun Fiyatı Bir Araya Getiriyor

Birçok kullanıcı, hem birbiriyle uyumu hem de uygun fiyatı açısından klavye ve mouse setlerini tercih ediyor. Everest, ürettiği klavye ve mouse setlerinde oldukça titiz davranıyor ve kullanıcılara en iyi deneyimi yaşatmayı amaçlıyor. Everest klavye ve mouse setlerinin başlıca özellikleri şunlardır:

 • Kablosuz Desteği: Özellikle evlerde ve ofislerde kablo karmaşasından kurtulmak amacıyla birçok kullanıcı kablosuz klavye ve mouseları tercih ediyor. Everest, ürettiği birçok modelde kablosuz desteğine yer veriyor ve kullanıcıların bu talebini karşılıyor.
 • Multimedya Tuşları: Multimedya tuşları, işlevleri itibarıyla kullanıcılara büyük bir pratiklik sağlıyor. Her ne kadar bulunması zorunlu olmasa da kullanıcılarının konforunu düşünen Everest, ürettiği neredeyse tüm klavye ve mouse setlerinde multimedya tuşlarına yer veriyor. Bu tuşlar sayesinde bilgisayarınızın genel ses seviyesini ayarlayabiliyor, şarkılarınızı değiştirebiliyor ya da durdurabiliyorsunuz.
 • Makro Tuşları: Makro tuşları her ne kadar oyunculara hitap ediyor olsa da azımsanamayacak büyüklükte bir çalışan kitlesi de makro tuşlara ihtiyaç duyuyor. Excel gibi ofis yazılımlarında tuş kombinasyonlarıyla gerçekleştirilen birçok eylem bulunduğundan bazı çalışanlar makrolu klavyeleri tercih ediyor. Bu modellerde makro tuşları oyuncu klavyelerinin aksine farklı bir buton olarak değil, F1 ve F12 arasındaki tuşlara atanmış olarak kullanıcılara sunuluyor. Bu sayede hem klavyenin boyutu büyümüyor hem de makro tuşlarına F tuşlarının yardımıyla erişilebiliyor.
 • DPI Ölçeği: DPI ölçeği, yalnızca oyuncuları ya da profesyonelleri değil mouse kullanan herkesi alakadar ediyor. Her ne kadar farkında olunmasa da birçok bilgisayar kullanıcısının alışmıi olduğu belirli bir DPI ölçeği bulunuyor. Everest klavye mouse setlerinde bulunan mouse modellerinde DPI ölçeği genellikle 300 ve 3000 değerleri arasında bulunuyor. Bazı modellerde DPI ölçekleri ayarlanabiliyor.
 • Minimal Tasarım: Ofis çalışanları, taşınabilirliği açısından minimal tasarımlara sahip olan klavye ve mouseları tercih ediyor. Everest, ürettiği klavye ve mouse setlerinde bu tasarımlara da sıklıkla yer veriyor. Bu modellerde genellikle klavyenin sağ tarafında yer alan numerik tuşlara yer verilmiyor. Bu sayede klavyenin genişliği büyük oranda azaltılıyor ve taşınmaya uygun hale getiriliyor. İnce ve küçük yapıları sayesinde ofis ortamına da uyum sağlıyor.

Uygun Fiyat ve Estetik Görünüm Bir Arada

Everest, ürettiği klavye ve mouse setlerinde oldukça geniş bir tasarım skalasına yer veriyor. Bu skalada hem oyuncuları ve ofis çalışanlarını hem de gündelik bilgisayar kullanıcılarını memnun edecek ürünler bulunuyor. Oyuncular için tasarlanan modeller genellikle LED aydınlatmalı ve detaylı bir tasarıma sahip oluyor. Böylece oyuncular ekipmanlarıyla kendi tarzlarını yansıtabiliyorlar. Ofis çalışanlarına ise sade ancak etkili bir görünüm sağlanıyor. Bu setlerde genellikle siyah, beyaz ve gri gibi temel ancak şıklığın en önemli anahtarı olan renkler kullanılıyor. Böylece mouse ve klavyeler hem ofis ortamına uyum sağlıyor hem de masa üzerinde şık bir görünüm yaratıyor. Sizler de optimum performansa ve etkili tasarıma uygun fiyatlarla sahip olmak isterseniz Everest klavye ve mouse setlerini inceleyebilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Everest Klavye Mouse Seti Fiyatları

77 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
  1. Kablosuz
  2. Bluetooth
  3. Kablolu
  4. USB Kablo
  5. USB
 4. Dili
 5. Markalar A-Z
  1. Everest Klavye Mouse Setleri
  2. Logitech Klavye Mouse Setleri
  3. Microsoft Klavye Mouse Setleri
  4. A4Tech Klavye Mouse Setleri
  5. Rampage Klavye Mouse Setleri
  6. Philips Klavye Mouse Setleri
  7. Concord Klavye Mouse Setleri
  8. Owwotech Klavye Mouse Setleri
  9. Inca Klavye Mouse Setleri
  10. Platoon Klavye Mouse Setleri
  11. PolyGold Klavye Mouse Setleri
  12. Frisby Klavye Mouse Setleri
  13. HP Klavye Mouse Setleri
  14. Hadron Klavye Mouse Setleri
  15. Swhy Klavye Mouse Setleri
  16. Micropack Klavye Mouse Setleri
  17. SW Future Klavye Mouse Setleri
  18. Hytech Klavye Mouse Setleri
  19. Casper Klavye Mouse Setleri
  20. Dexim Klavye Mouse Setleri
  21. Lenovo Klavye Mouse Setleri
  22. Trust Klavye Mouse Setleri
  23. Buyfun Klavye Mouse Setleri
  24. Dell Klavye Mouse Setleri
  25. Konfulon Klavye Mouse Setleri
  26. Layftech Klavye Mouse Setleri
  27. Lennox Klavye Mouse Setleri
  28. Trilogic Klavye Mouse Setleri
  29. İzoly Klavye Mouse Setleri
  30. Ally Klavye Mouse Setleri
  31. Avec Klavye Mouse Setleri
  32. CBTX Klavye Mouse Setleri
  33. Carboon Klavye Mouse Setleri
  34. Dark Klavye Mouse Setleri
  35. Lay-F Tech Klavye Mouse Setleri
  36. MSI Klavye Mouse Setleri
  37. Redragon Klavye Mouse Setleri
  38. Turbox Klavye Mouse Setleri
  39. Yukka Klavye Mouse Setleri
  40. Zabata Klavye Mouse Setleri
  41. Asus Klavye Mouse Setleri
  42. Cooler Master Klavye Mouse Setleri
  43. GOMAX Klavye Mouse Setleri
  44. Hobimtek Klavye Mouse Setleri
  45. NUO Klavye Mouse Setleri
  46. OZO Klavye Mouse Setleri
  47. Omelo Klavye Mouse Setleri
  48. Piranha Klavye Mouse Setleri
  49. Promate Klavye Mouse Setleri
  50. Rapoo Klavye Mouse Setleri
 6. Kullanım Amacı
 7. Klavye Tipi
 8. Renk A-Z
 9. DPI
 10. Nümerik Tuşlar
 11. RGB
 12. Mouse Tipi
 13. Oyuncular için
 14. Buton Sayısı
 15. Bilek Desteği
 16. Tipi
 17. Fotoğraflı Değerlendirme
 18. Fırsat Ürünleri
 19. Multimedya Tuşları
 20. Fonksiyon Tuşları
 21. Satıcı A-Z
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Everest
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/3007055/everest
Başa dön