Klavyeler, bilgisayarların en önemli arabirim elemanlarından biridir. Ergonomik tuş tasarımına sahip olan bir klavye ile yazı yazmak daha pratik ve keyifli bir hale geliyor. Tuşlar arasında bulunan mesafenin ölçülü olması, kısayol tuşlarına ulaşımın kolay olması ve tuş hassasiyetinin belirli ölçülere sahip olması kullanıcı deneyimini büyük oranda etkiliyor. Klavyeler günlük bilgisayar kullanımının yanı sıra oyunlarda da büyük bir öneme sahip oluyor. Oyuncuların deneyiminde en etkili ekipmanlar mouselar olduğundan bu ürünlere özel bir ilgi ve alaka gösteriliyor. Fiyat ve performans açısından alternatifler sunan Everest klavye modelleri, kullanıcılar tarafından beğeniyle karşılanıyor ve sıklıkla tercih ediliyor.

Everest, Kaliteli Klavye Modellerini Uygun Fiyat Seçenekleriyle Buluşturuyor

Her kullanıcı en iyi ekipmanlara sahip olmak istese de bu ekipmanlara ancak bütçelerinin belirli bir kısmını ayırabiliyor. Özellikle profesyonel olmayan yani herhangi bir e-spor takımında faaliyet göstermeyen kullanıcılar, aşırı fonksiyonlarla donatılmış ekipmanlara ihtiyaç duymuyor. Bu noktada Everest tarafından üretilen ve kullanıcılara optimum performansı uygun fiyat seçenekleriyle sunan klavyeler ön plana çıkıyor. İnternette sıklıkla kullanılan fiyat/performans tabiri, Everest marka klavyeler için adeta ideal bir tabir oluyor. Everest klavyelerinin modelleri ve başlıca özellikleri şunlardır:

 • Mekanik His: Mekanik tuş dizilimleri, ürün maliyetini artırdığından fiyat/performans odaklı klavyelerde bu dizilimlere yer verilmiyor. Mekanik tuş dizilimleri yerine kullanıcıya yine aynı hissiyatı ve kullanım özelliklerini sunan ancak klasik anahtarlar ile üretilen tuş dizilimleri kullanılıyor. Everest, ürettiği bu tuş dizilimlerinin kullanıcıya etkili bir deneyim yaşatmasına ve uzun bir ömre sahip olmasına önem gösteriyor.
 • Makro Tuşları: Oyuncu ve ofis klavyelerinin vazgeçilmezi olan makro tuşları, neredeyse tüm Everest klavye modellerinde kendine yer buluyor. Bu tuşlara istediğiniz komutu atayarak makro tuşu olarak kullanabiliyorsunuz. Bu tuşlar hem oyunlar konusunda hem de bilgisayar kullanımı konusunda kullanıcıya büyük fayda sağlıyor.
 • Multimedya Tuşları: Multimedya tuşları, özellikle oyuncular ve yoğun iş temposuna sahip kişiler tarafından tercih ediliyor. Everest, klavye modellerinde çeşitli fonksiyonları yerine getiren multimedya tuşlarına yer veriyor. Bu tuşlar yardımıyla bilgisayarınızın genel sesini artırabiliyor, azaltabiliyor, bir sonraki ya da bir önceki şarkıya geçiş yapabiliyor ve dinlemekte olduğunuz şarkıyı durdurabiliyorsunuz.
 • Kablosuz Özelliği: Kablosuz klavyeler, masa üzerindeki kablo karmaşasını ortadan kaldırdığı ve kullanıcılara kullanım özgürlüğü sunduğundan özellikle ofis ortamlarında tercih ediliyor. Everest, ürettiği kablosuz klavye modellerinde oldukça şık bir tasarıma yer veriyor. Bu sayede iş ortamlarında kullanabileceğiniz ergonomik boyutlara ve kablosuz özelliğine sahip bir klavye sahibi olabiliyorsunuz.
 • Tablet Klavyeleri: Özellikle klavyelerin hissiyatına alışık olan kullanıcılar, dokunmatik klavye kullanımını pratik bulmadığından dolayı bir tablet klavyesi kullanmayı tercih ediyor. Everest, standart tablet boyutlarına sahip olan ve kullanıcıya büyük bir pratiklik sağlayan tablet modelleri üretiyor. Tak çalıştır teknolojisine sahip olan bu klavye modelleriyle tablet kullanımını daha kolay bir hale getirebilirsiniz.

Everest Oyunculara Özel Modeller Üretiyor

Oyuncuların kullanım tercihleri diğer bilgisayar kullanıcılarına oranla çok daha farklı olduğundan, Everest oyunculara hitap eden birçok klavye modeli üretiyor. Bu modellerde kullanılan etkili tasarım ve LED ışıklar, kullanıcılara optimum performansın yanı sıra etkili bir görünüm de sunuyor. Bu modellerin tuş dizilimleri genellikle mekanik hisli oluyor ve LED aydınlatmaları gökkuşağı renklerinde parıldıyor. Metal levha üzerinde oluşturulan klavyeler, oldukça uzun bir kullanım ömrüne sahip oluyor. Ayrıca bazı modellerde su geçirmez yüzeye de yer veriliyor. Sizler de yüksek performanslı klavyelere uygun fiyat seçenekleriyle sahip olmak isterseniz Everest’i tercih edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Everest Klavye Fiyatları ve Modelleri

57 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Bağlantı
  1. Kablosuz
  2. Bluetooth
  3. Kablolu
 4. Klavye Tipi
  1. Mekanik
  2. Standart
  3. Mekanik Hisli
 5. Markalar A-Z
  1. Everest Klavyeler
  2. Logitech Klavyeler
  3. Razer Klavyeler
  4. Rampage Klavyeler
  5. Buyfun Klavyeler
  6. Hadron Klavyeler
  7. MF Product Klavyeler
  8. Motospeed Klavyeler
  9. Asus Klavyeler
  10. Redragon Klavyeler
  11. A4Tech Klavyeler
  12. HP Klavyeler
  13. SW Future Klavyeler
  14. Rush Klavyeler
  15. Platoon Klavyeler
  16. Gamepower Klavyeler
  17. PolyGold Klavyeler
  18. Trust Klavyeler
  19. Inca Klavyeler
  20. Packard Bell Klavyeler
  21. Frisby Klavyeler
  22. Concord Klavyeler
  23. Philips Klavyeler
  24. Dell Klavyeler
  25. GameBooster Klavyeler
  26. SteelSeries Klavyeler
  27. Ajazz Klavyeler
  28. Apple Klavyeler
  29. Bloody Klavyeler
  30. Magic-Refiner Klavyeler
  31. Microsoft Klavyeler
  32. Turbox Klavyeler
  33. Corsair Klavyeler
  34. Dexim Klavyeler
  35. Trilogic Klavyeler
  36. Delux Klavyeler
  37. HXSJ Klavyeler
  38. Hiper Klavyeler
  39. Lenovo Klavyeler
  40. Piranha Klavyeler
  41. Raynox Klavyeler
  42. Xtrike Me Klavyeler
  43. AOC Klavyeler
  44. Addison Klavyeler
  45. Cooler Master Klavyeler
  46. GAMEMAX Klavyeler
  47. GOMAX Klavyeler
  48. Gamenote Klavyeler
  49. HyperX Klavyeler
  50. Hytech Klavyeler
 6. Dili
  1. Türkçe Q
  2. İngilizce Q
  3. Türkçe F
  4. Yok
  5. Arapça Q
 7. Kullanım Amacı
 8. Nümerik Tuşlar
 9. RGB
 10. Renk
 11. Aydınlatma
 12. Bilek Desteği
 13. Touchpad
 14. Multimedya Tuşları
 15. Fonksiyon Tuşları
 16. Fotoğraflı Değerlendirme
 17. Fırsat Ürünleri
 18. Satıcı A-Z
 • Marka Everest
DSACategoryId/2147483646/3013120/1/51/everest
Başa dön